|
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ الجمعة ٢٤ ذو الحجّة ١٤٤١ Friday, August 14, 2020
کد خبر: 156843
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۱۷
حكم محسن بنگر اعلام شد
كميته انضباطي فدراسيون فوتبال محسن بنگر را 30 ميليون ريال و باشگاه استقلال را 6 ميليون ريال جريمه كرد.
محسن بنگر حكم محسن بنگر اعلام شد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام ورزشي؛ کمیته انضباطی آخرین اخبار و احکامش را درباره پرونده ها و شکایات موجود اعلام کرد.  احکام صادره به شرح زیر است:


* بنگر سه جلسه محروم شد
بر اساس محتویات پرونده دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان اصفهان که 29 بهمن 91 برگزار شده، محسن بنگر، مرتکب تخلفاتی شد که در دستور موقت وی تا اطلاع ثانوی محروم و در تاریخ 15 اسفند به کمیته انضباطی دعوت شد. اما بنگر بدون اینکه اطلاع دهد در جلسه کمیته انضباطی حاضر نشد و حتی هیچ گونه نوشته ای هم برای کمیته انضباطی نفرستاد. به همین دلیل وی پرداخت سی میلیون ریال جریمه و محرومیت سه جلسه ای از همراهی با پرسپولیس محکوم شد. رای صادره قطعی است و محرومیت تعیین شده با احتساب مدت محرومیتی که در اجرای دستور موقت تحمل کرده است، محاسبه خواهد شد.

 

بدين ترتيب محروميت بنگر پايان يافته و او مي تواند در بازي با راه آهن در تركيب پرسپوليس به ميدان برود.


* استقلال شش میلیون ریال جریمه شد
تیم استقلال تهران به دلیل تاخیر دو دقیقه ای در ورود به زمین در نیمه دوم و در بازی سوم اسفند 91 مقابل صنعت نفت آبادان به پرداخت شش میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره قطعی است.


* دو رای درباره تراکتورسازی
بر اساس شکایت امیر حسین صادقی از باشگاه تراکتورسازی تبریز به خاطر مطالبه وجه و پس از بررسی همه جانبه پرونده با حضور وکیل بازیکن و نماینده باشگاه، در نهایت تراکتورسازی به پرداخت یک صد و چهل و پنج میلیون و نهصد و بیست و شش هزار تومان بابت اصل طلب و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان بابت هزینه دادرسی و همچنین حق الوکاله وکیل برابر تعرفه محکوم می کند. رای صادره قطعی است. همچنین پس از شکایت مهرداد نوری از این باشگاه، کمیته انضباطی با بررسی محتویات پرونده ، تراکتورسازی را به پرداخت 44 میلیون و پانصد هزار تومان محکوم می کند. در مورد بخش دوم شکایت این بازیکن، اعلام می شود که مورد خواسته دیگر بازیکن به وجود اعتبار قرارداد برای دو فصل دیگر و مخالفت با درخواست باشگاه به شرح نامه ارسالی و در مورد اخراج بازیکن از باشگاه با توجه به قوانین قراردادها، مادامیکه انقضا نیافته است و یا با اداره و توافق طرفین منقضی و فسخ نشده از منظر کمیته انضباطی و مقررات مربوط به این نوع قرارداد بین دو طرف؛ این قرارداد تا فصل 92-93 نعتبر بوده مگر آنکه همانطور که گفته شد طرفین نسبت به ادامه و یا انحلال آن توافق کنند. رای صادره ئذ مهلت یک هفته قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف است.


* دستور موقت برای بازیکن خاطی صبای قم
محمد کوهستانی، بازیکن خاطی صبای قم که در بازی مقابل تیم ملی حفاری ایران در تاریخ 30 بهمن 91، در رقابتهای لیگ برتر فوتسال، با پرتاب بطری به سمت توپ از گل شدن یک توپ جلوگیری کرد، با صدور قرار دستور موقت تا اطلاع ثانونی از همراهی این تیم در رقابتهای رسمی محکوم و معلق می شود و وی باید 19فروردین 92 در کمیته انضباطی حاضر شود. همچنین مسعود ایازی بازیکن ذخیره تیم صبا که متهم به این عمل بود با ارائه مدارک و شهادت جمعی از همبازیان و همچنین تحقیقات کمیته انضباطی از اتهام تبرئه و دیگر تا اطلاع ثانوی محروم و معلق نخواهد بود. البته وی و شهادت دهندگان اعلام کرده بودند که محمد کوهستانی بازیکن شماره 8 تیم صبای قم، پرتاب کننده بطری آب بوده است.


* سرپرست تیم شهید منصوری 10 میلیون ریال جریمه شد
با توجه به اینکه حسین شمس، در حال حاضر و حسب بررسی های به عمل آمده به عنوان مشاور تیم فوتسال دبیری تبریز فعالیت می کند، وی به خاطر مصاحبه سرپرست تیم فوتسال شهید منصوری قرچک از اکبر تقوی شکایت کرده است. در تاریخ 12 اسفند طرفین به کمیته انضباطی آمدند و در نهایت کمیته انضباطی، اکبرتقوی ، سرپرست تیم شهید منصوری را به توبیخ کتبی با درج در پرونده و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. رای صادره قطعی است.
سايت فدراسيون

 

برای مشاهده سایر اخبار جام ورزشی کلیک نمایید.

109

خبرهای داغ
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top