|
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ الجمعة ٢٤ ذو الحجّة ١٤٤١ Friday, August 14, 2020
کد خبر: 156916
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷ - ۰۶:۰۴
سیاست‌های منفعلانه برخی مسؤولین در برابر تهدیدات خارجی
رییس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه متاسفانه برخی مسؤولین و سیاستمداران کشور در برابر تهدبدات خارجی و بین‌المللی، سیاست‌های منفعلانه دارند، گفت: این مواضع شایسته جمهوری اسلامی ایران نیست.
سرلشکر حسن فیروزآبادی سیاست‌های منفعلانه برخی مسؤولین در برابر تهدیدات خارجی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام گیشه؛

سردار سرلشکر بسیجی سیدحسن فیروزآبادی رییس ستادکل نیروهای مسلح در همایش ۷ هزار شهید جامعه زنان که هم‌اکنون در تالار وحدت در حال برگزاری است، طی سخنانی با بیان اینکه امروز تهدیدات علیه ما هم از خارج و هم از داخل مرزهاست، گفت: نباید تصور کنیم فقط آمریکا و صهیونیست‌ها علیه ما اقدام می کنند، بلکه بسیاری از دشمنان ما امروز حتی در خانه‌ها، سازمان ها، مساجد و مدارس ما حضور دارند.

 

فیروزآبادی با اشاره به انتخابات سال آینده ریاست جمهوری اظهار داشت: معلوم نیست فتنه ۹۲ شبیه فتنه ۸۸ باشد، بلکه ممکن است این فتنه از داخل باشد و آثارش نیز در برخی موارد پیداست. وی ادامه داد: در جریان فتنه ۹۲ ممکن است پرچم ولایت و عدالت و آزادی نیز بلند کنند.

 

عضو شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه نباید ادعای هرکس که مدعی رابطه با امام زمان(عج) است را پذیرفت، تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌ها و جهت گیری ها و پول هایی که در دو ـ سه سال اخیر خرج شده، ساختاری را بوجود آورده که ممکن است به نام دفاع از ولایت و شعار امام زمان(عج) و دفاع از عدالت، کار خود را انجام دهد.

 

فیروزآبادی در ادامه سخنان خود به نقش بسیج در دفاع از جمهوری اسلامی ایران پرداخت و با تاکید بر اینکه بسیج موظف است برای دفاع از کوی و برزن به خواهران نیز آموزش نظامی دهد، گفت: وقتی دشمن به حدود شهر و محله ما تهاجم کرد، زنان نیز باید سلاح بدست بگیرند.

 

وی همچنین با بیان اینکه متاسفانه برخی مسؤولین و سیاستمداران کشور در برابر تهدبدات خارجی و بین المللی، سیاست های منفعلانه دارند، تصریح کرد: این مواضع شایسته جمهوری اسلامی ایران نیست.

 

رییس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: البته این افراد در ظاهر موضع فعال دارند ولی در موقع عمل که می رسد، منفعل می شوند.

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top