|
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ الجمعة ٢٤ ذو الحجّة ١٤٤١ Friday, August 14, 2020
کد خبر: 156926
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷ - ۰۶:۱۰
جزییاتی از دیدار محرمانه نمایندگان با احمدی نژاد
نماینده دشتستان درمجلس ضمن تایید دیدار به همراه تنی چند ازنمایندگان مجلس با رئیس جمهور پس ازسخنان مقام معظم رهبری در اتفاقات مجلس و دولت گفت : پس ازسخنان مقام عظمای ولایت و ناراحتی ایشان در خصوص اتفاقات رخ داده با احمدی نژاد دیدار کردیم.
نماینده مجلس  جزییاتی از دیدار محرمانه نمایندگان با احمدی نژاد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام گیشه؛

سید مهدی موسوی نژاد با اشاره به جزییات این دیدار گفت: نمایندگان مجلس دراین نشست به رئیس جمهور اعلام کردند که شما را درصورتی می خواهیم که همراه با رهبری و در مسیر ایشان گام بردارید و گرنه حمایت های ما از شما به غیراز این امکان پذیرنیست .


وی درخصوص انتقادات مطرح شده که گفته می شود خودتان از احمدی نژاد حمایت کرده اید گفت : ما به تکلیفمان عمل کرده ایم واگر فرد تغییر کند واز رهبری فاصله گیرد ازایشان فاصله خواهیم گرفت .


موسوی نژاد اضافه کرد : دراین جلسه به خیلی ازجزئیات پرداخته شد که معذور ازرسانه ای کردن آن هستم اما رئیس جمهور قول داد که دربرگزار کردن انتخابات سال آینده اثبات خواهد کرد چه کسی ولایت مداراست.


بر اساس اخبار دریافتی، نمایندگان در این جلسه خواستار توجه بیشتر احمدی نژاد به دغدغه ها و توصیه های رهبر معظم انقلاب شده اند که احمدی نژاد هم اعلام کرده است بنده همچنان به بزرگان نظام ارادت دارم اما کارهایی که انجام می دهم، خلاف شرع و اسلام نیست.

خبرهای داغ
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top