|
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ الثلاثاء ٢٥ رجب ١٤٤٢ Tuesday, March 9, 2021
کد خبر: 156933
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷ - ۰۶:۱۱
استقبال ضدانقلاب از حرف‌های تازه کرباسچی
مصاحبه کرباسچی با مهر، سوژه جدید سایت‌های ضدانقلاب شده است.
غلامحسین کرباسچی استقبال ضدانقلاب از حرف‌های تازه کرباسچی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام گیشه؛

بر همین اساس یکی از سایت‌های اقماری ضدانقلاب مستقر در خارج، سخنان وی را منعکس کرده است.

 

کرباسچی در سخنان خود ضمن اصلاح‌طلب خواندن کواکبیان و عارف و دفاع از آنها د ربرابر اتهام اصلاح‌طلبی بدلی! که اخیراً به آنها از سوی بعضی نزدیکان به این جریان، به آنها اطلاق شد، کوشید تا ا زمیان اصولگرایان هم اقدام به یارگیری کند!

 

وی در بخشی از سخنان خود گفته است:« اقدام مجموعه ای که خواهان بهبود شرایط کشور، نظام و مردم است، حتی اگر در بین اصولگرایان باشد باید به عنوان اصلاح طلبی پذیرفته شود. قبلاً در مصاحبه ای گفته ام روش‌هایی که دولت در این مدت به کار برده خیلی اصولگرایان را اصلاح طلب کرده است. یعنی خیلی از اصولگرایان به این نتیجه رسیده اند که بسیاری از این رفتارها و برخوردهای دولت نتیجه مثبتی در پی ندارد.»

 

تبرئه همزمان کروبی و موسوی و مهاجرانی

کرباسچی بدون اشاره به حمایت مهاجرانی از فعالیت بهائیان و سخنان وی علیه نظام در رسانه‌های بیگانه و نیز فعالیت‌های وی با حمایت‌های مالی بیگانگان علیه کشور، سخنان جالبی بیان کرده و گفته است: «هرکسی که با بی بی سی مصاحبه کرده برانداز نیست، به این معنا نیست که بی بی سی مدافع منافع ایران است اما ممکن است کسی خارج از کشور با رسانه ای مثل بی بی سی مصاحبه کند و علیه مقاصد این رسانه صحبت کند، آن موقع چی؟ بله ما هم می دانیم رسانه‌هایی مانند بی بی سی طرفدار نظام اسلامی نیستند آنها معیارها وارزشهای خودرادارند. ولی اگر کسی بنا به دلایلی به خارج از کشور رفت و در همه فعالیتهایش از نظام پشتیبانی کرد، حالا اگر با یک رسانه هم صحبت کرد، نمی توان او را برانداز خوان!!!!»

 

گفتنی است عطاا.. مهاجرانی که به سبب نظرات و فعالیت‌های خاص و مورد حمایت فرقه ضاله بهائیت به بهاءا... شهرت یافته.

 

از سوی دیگر کرباسچی درباره سران فتنه گفته است:« آقای موسوی و کروبی هیچ یک از کسی دعوت نکردند که به خیابان‌ها بیایند وکار خلاف قانون انجام دهند. در تظاهرات روز عاشورا هم که اشاره کردید مگر برای همه دسته‌ها از وزارت کشورمجوز گرفته می شود؟ راهپیمایی مذهبی است و همه انجام می دهند. حالا اگر مجموعه از حوادث آن روز اتفاق افتاد، مگر مسئولیت آن بر عهده آقایان موسوی و کروبی است؟ من با قاطعیت می‌گویم کروبی و موسوی هیچ وقت درخواست خلاف قانون از مردم برای مقابله با نظام نکردند.»

 

گفتنی است موسوی پس از هتک حرمت عاشورای حسینی سال ۸۸ ضمن دوری جستن از محکوم کردن این عمل وقیحانه، آشوبگران را «مردم خداجو» خوانده و شدیدترین حملات علیه نظام را صورت داد..

 

کرباسچی که گویا فراموش کرده است شعار «نه‌غزه نه بنان جانم فدای ایران» و ادعای تقلب د رانتخابات و شورش ۳۰ خرداد ۸۸ از جمله اعمال موسوی و کروبی بوده و بیانیه‌ها یمدعی تقلب در انتخابات، هنو زهم موجود و قابل استناد است، در دروغی مضحک گفته است: « شما الان از آقایان موسوی و کروبی بپرسید شعارهایی که علیه نظام، ولایت فقیه و قانون اساسی در حوادث پس از انتخابات ۸۸ سر داده می شد را قبول دارید؟ قطعا پاسخشان منفی است.

همان موقع تحیل آقای کروبی و شاید آقای موسوی این بود که این نوع شعارهای افراطی ممکن است از طرف مقابل طرح یا تقویت و برجسته شود که همین برچسب ها را بزنند. من باورم این است که هیچ کدام از این ۲ نفر علیه نظام نبودند.»

 

کرباسچی که با زرنگی خاصی توانست از فرصت تبلیغاتی برای کروبی، استفاده کرده و خود را در فضای سیاسی مطرح کند، به فاصله چند روز از ایجاد آشوب سال ۸۸ و ایراد تهمت تقلب به نظام جمهوری اسلامی ایران از سوی موسو یو کروبی، ضمن اختیار کردن سکوت، ا زکشور خارج شد.

گفتنی است با نزدیک شدن به ایام انتخابات ریاست جمهوری، ورشکستگان سیاسی بسیاری در تلاش هستند تا خود را با بیان نظرات جنجالی ، به‌عنوان یک شخصیت موثر سیاسی مطرح کرده و ا زاین نمد برای خود کلاهی بدوزند./ ندای انقلاب

خبرهای داغ
انتخابات ۱۴۰۰ ار اس اس آر اس اس
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top