|
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ الأربعاء ١٥ ذو الحجّة ١٤٤١ Wednesday, August 5, 2020
کد خبر: 156981
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۵۲
قلعه نويي و كي روش به دنبال جاسوس!
سرمربي استقلال و سرمربي تيم ملي در يك چيز مشتركند؛ هر دو اطمينان دارند كه در تيم هايشان جاسوس دارند.
امیر قلعه نویی قلعه نويي و كي روش به دنبال جاسوس!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام ورزشي؛ امير قلعه‌نويي از انتشار خبر درگيري لفظي‌اش با ميثم بائو بين 2 نيمه بازي صبا و استقلال، شديدا گلايه دارد. او از طريق دوستان نزديکش در رسانه‌ها تلاش کرده تا منبع خبر را بيابد.


قلعه‌نويي گفت: «تيم من جاسوس دارد و بايد او را پيدا کنم. آن‌وقت مي‌دانم چه برخوردي با او داشته باشم.»


خبر اين درگيري شب همان بازي منتشر شد و اين موضوع سرمربي استقلال را بيشتر عصباني کرد. يکي از رسانه‌ها حتي به انتشار جزييات اين درگيري پرداخت تا قلعه‌نويي بگويد: «فقط مانده راپورت غذا خوردن‌مان را هم بدهند.»


البته رسانه‌ها تنها بخش پاياني اين اختلاف را که با آشتي همراه شد، منتشر نکردند؛ جايي که مهدي رحمتي و يکي ديگر از بازيکنان استقلال بين سرمربي و هافبک اين تيم واسطه مي‌شوند تا آشتي کنند. بدين ترتيب بائو به عذرخواهي از قلعه‌نويي مي‌پردازد و اختلاف‌ها موقتا از بين مي‌رود؛ اختلاف‌هايي که البته به نظر مي‌رسد همچنان پابرجاست چراکه ميثم بائو از اوايل فصل به وضعيت نيمکت‌نشيني‌هاي خود اعتراض داشت.


با آن‌که مشکل سرمربي آبي‌پوشان و بائو موقتا حل شده ولي سرمربي استقلال همچنان به دنبال جاسوس استقلال است. او به برخي از اطرافيان تيم و خودش مشکوک شده و همچنان به پيگيري‌اش ادامه مي‌دهد.


***


اما در تيم ملي هم کارلوس کي‌روش به دنبال جاسوس تيم ملي مي‌گردد! سرمربي تيم ملي به انتشار برخي از اخبار، شديدا مشکوک شده و اعتقاد دارد جاسوسي در تيم ملي هست که اخبار را به بيرون مي‌دهد.


جالب اين‌جاست کي‌روش حتي در برخي از جلساتي که پيش از ترک تهران داشت، تعداد افراد حاضر را محدود کرد تا مبادا اخبار تيم ملي در اختيار رسانه‌ها قرار گيرد. سرمربي تيم ملي معتقد است نبايد هيچ خبري به بيرون از تيم ملي درز کند و حال که برخي از اخبار به دست رسانه‌ها مي‌رسد، پس جاسوسي در تيم ملي وجود دارد!


اين در حالي است که اغلب خبرنگارها از فضاي اردوهاي تيم ملي براي تهيه اخبار راضي نيستند و معمولا رسانه‌ها آخرين جايي هستند که اخبار را مي‌فهمند! به عنوان مثال خبر اعتراض هادي عقيلي به عدم حضورش در ترکيب ايران مقابل لبنان، خبري بود که با 12 ساعت تاخير به رسانه‌ها رسيد، اين در حالي است که اگر تيم ملي جاسوس داشت رسانه‌ها مي‌توانستند زودتر در جريان قرار بگيرند.


ولي کي‌روش روي وجود جاسوس در اردوي تيم ملي اصرار دارد و به نظر مي‌رسد در اردوي امارات نيز تصميمي مهم بگيرد. گفته مي‌شود کي‌روش به اغلب نزديکان خود در تيم ملي مشکوک است و تحقيقاتي نيز صورت داده. بايد ديد در آينده چه اتفاقي مي‌افتد.


فعلا در استقلال قلعه‌نويي و در تيم ملي کارلوس کي‌روش به دنبال جاسوس مي‌گردند و به نظر مي‌رسد جلو بردن چنين نقشه‌اي به تمرکز اين 2 مربي ضربه بزند.

 

برای مشاهده سایر اخبار جام ورزشی کلیک نمایید.

109

خبرهای داغ
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top