|
پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ الخميس ١٦ ذو الحجّة ١٤٤١ Thursday, August 6, 2020
کد خبر: 157129
نظرات: 15
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۳۲
بازیکن دوآتشه استقلالی به پرسپولیس می رود؟!
مهاجم تیم استقلال گفت: رفتنم به پرسپولیس فقط شایعه است چون به جز استقلال به تیم دیگری فکر نمی کنم.
ایمان موسوی بازیکن دوآتشه استقلالی به پرسپولیس می رود؟!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام ورزشی، ایمان موسوی صحبت های زیر را انجام داد:

 

ظاهرا در این مدت از شرایطت ناراحت بودی. گفته بودی می خواهی از استقلال بروی؟

 

 شاید گفته باشم که از شرایطم راضی نیستم و ناراحتم اما هرگز نگفتم که از استقلال می روم.

 

اوایل حضورت خوب شروع کردی اما بعد از آن کمتر فرصت بازی پیدا کردی.چرا؟

 

 فقط این را می گویم که شرایطم در استقلال فرق خواهد کرد. من تمام تلاشم همین است.

 

در این یکی دو روزی که در تمرینات نبودی شایعات زیادی به راه افتاد. جریان چه بود؟

 

 مشغول درمان بودم و همه چیز را با دکتر نوروزی هماهنگ کردم. اتفاقا در تمرین دیروز با هم صحبت کردیم.

 

اینکه می گویند قصد داری با پرسپولیسی ها مذاکره کنی چقدر صحت دارد؟

 

 این حرف ها شایعه است. من استقلال را دوست دارم اما متاسفانه عده ای دشمنی می کنند و این شایعات را در مورد من راه می اندازند. برای موفقیت به استقلال آمده ام و تلاش می کنم. شما مطمئن باشید رفتن من به پرسپولیس فقط شایعه است.

 

بازی با تراکتورسازی را چطور می بینی؟

 

 بازی بسیار سختی در پیش داریم و مطمئن باشید برای شکست حریف به زمین می رویم. من هم تلاش می کنم نظر کادر فنی را به خود جلب کنم. بقیه اش دست خدا است.

116

فارس

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
مشاهده نظرات

666666 تایی ها

پاسخ

۰

۰

فقط استقلال سوراخ اون هم از نوع آب کشش برا خیلی چیزا به درد می خوره

پاسخ

۸

۲۷

۰

۱

فقط استقلاللللللللل

پاسخ

۲۲

۱۰

اگر نتایج استقلال واقعی وبا عزت به دست می آمد و این همه حمایتهای آشکار و پنهان در تاریخچه این باشگاه ، انجام نمی شد ما پرسپولیسی ها هم به عنوان یه تیم قبولش داشتیم اما تقصیر ما چیست که استقلال به ترحم وذلت عادت کرده و همیشه باید از الطاف بیکران ناداوران و مسئولان ازخدا بی خبر ، بهره ببرد؟! درهمین دربی های چند سال اخیر ببینید چگونه بارها وبارها درروز روشن وبه راحتی آب خوردن به این تیم ترحم وحق تیم پرسپولیس و هوادارانش را خوردند؟ در تاریخ هیچ کشوری ننگ ماست مالی کردن دوپینگ وجود نداشته ونخواهد داشت اما به راحتی از کناردوپینگ استقلالی ها دردربی جام حذفی گذشتند وبه شعور ملی توهین کردند درحالی که درسطح جهانی حتی بعدازاثبات دوپینگ در چند سال قبل، عنوان فرد یا تیم ورزشی را پس گرفته ومحرومش می کنند؟ همین امسال تا حالا چرا از20 خطای انجام داده استقلالی ها، حتی 1 پنالتی بر علیه این صدر نشین نامشروع گرفته نشده است؟ مگر همین بدعادت شدن ،باعث دادن پنالتی به الریان نشد؟ خود شما استقلالی ها اگر وجدان دارید، ازروی وجدانتون قضاوت کنید چرا حتی 1 امتیاز تیمتون ضایع نشده درحالی که بیشتر از 25 امتیاز بهتون اهدا شده است؟مدیر عامل تیمتون هم که با سنگ های به چاه انداخته اش ، مزید بر علت بوده ، چرا این آدم بی فکر، به خود بازیکنان تیمتون بخصوص [فرهاد] مجیدی، تهمت تبانی در شکست تیمتون دربرابر پرسپولیس 9 نفره را زد؟ یعنی بازیکن استقلال در آن بازی عمدا توپ را به تیر زد؟! یا عقده گشایی تون در نشان دادن 4 انگشت [فرهاد]؟ دلیلش رو خودتون بگید اگر منظور زدن 4 گل است که ما پرسپولیسی ها ، تاحالا جدا از 6 تایی کردن ، 2بار 4 تایی تون کردیم!! اگر منظور هم بردن 4دربی متوالی است که ما 5 دربی متوالی استقلال رو شکست داده ایم!؟ تازه خودتون هم خوب می دونید که آن 4 تا برد رو چطور به استقلال هدیه کردند؟! می دونم که خوب یادتون هست وقتی که مظلومی بشکن میزد و تیمتون از پرسپولیس 10 نفره 2-0 جلو بود ودر رویای زدن گلها یا بردهای متوالی بیشتری بودید اما چوب خدا بد جوری استقلال وحامیان گمراهش را رسوا کرد، آن هم با هت تریک تاریخی ایمون زاید خارجی!! خود تون به حمایتهای ناحق از استقلال ، اعتراض کرده و صداتون دربیاد که ترحم و ذلت نمی خواهید! صدر نامشروع به قیمت ضایع کردن حق تیمهای دیگر نمی خواهید ودوست ندارید مثل روباه شل معروف به تیمتون نگاه بشود!!!

پاسخ

۲۳

۳۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top