|
پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ الخميس ١٦ ذو الحجّة ١٤٤١ Thursday, August 6, 2020
کد خبر: 157174
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷ - ۲۱:۱۳
ماهیت جنگ جدید دشمن از نگاه محسن رضایی
رضایی: همانگونه که مردم در نبرد نظامی و دفاع مقدس ، دشمن را شکست داده و از شرایط سخت بیرون آمدند با مقاومت و مدیریت مردم این شرایط سخت را نیز پشت سر می‌گذاریم.
محسن رضایی ماهیت جنگ جدید دشمن از نگاه محسن رضایی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

محسن رضایی در جمع مردم دورود گفت: تنها راه خروج از این وضعیت دادن مدیریت امور به دست مردم است.

وی که در همایش اقتصاد، زندگی و معیشت در دورود حضور یافت با اشاره به اینکه مردم زاگرس نشین جانبازی‌های فراوانی در راه دفاع از آرمان ها و ارزش‌های دینی داشته‌اند اظهار داشت: این خطّه توانمندی‌های زیادی دارد که با برنامه‌ریزی‌های صحیح و جامع و اصولی می‌توان پیشرفت را در این منطقه رقم زد.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه کشور درگیر جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمن است، عنوان کرد: ماهیت جنگ جدید دشمن اقتصادی است، همانگونه که مردم در نبرد نظامی و دفاع مقدس ، دشمن را شکست داده و از شرایط سخت بیرون آمدند با مقاومت و مدیریت مردم این شرایط سخت را نیز پشت سر می‌گذاریم.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با برشمردن علل سخت شدن شرایط اقتصادی کشور، تحریم‌ها و سوء‌مدیریت را عامل عمده وضع موجود دانست و یادآور شد: تحریم‌های دشمن یک سوم مشکلات را رقم می‌زند و سوءمدیریت خود تحریمی و خودزنی درونی نیز دو سوم مشکلات را رقم زده‌اند که فشار اقتصادی را بر مردم رقم زده بطوری که قدرت خرید مردم نسبت به سال گذشته به یک سوم رسیده است.

 

وی ادامه داد: تنها برون رفت خروج از این معضل داشتن مدیریت صحیح و جامع است.

رضایی در ادامه سخنان خود شاخص‌های مدیریتی در این دوره سخت را داشتن دانش اقتصادی ، شجاعت و ایجاد مدیریت فراگیر دانست و خاطرنشان کرد: برای مدیریت جامع نیازمند مدیرانی با تفکر اقتصادی هستیم.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه خاطرنشان کرد: مردمی که توانسته‌اند جنگ را مدیریت کنند می‌توانند اقتصاد،صنعت و معیشت خود را نیز مدیریت کنند که البته مسئولان به جای شعار باید مشکل بیکاری را مرتفع کنند چرا که معیشت بدون کار معنا نمی‌یابد.

 

فارس

101

برای مشاهده اخبار انتخاباتی جام اینجا کلیک کنید

خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top