|
پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ الخميس ٢٣ ذو الحجّة ١٤٤١ Thursday, August 13, 2020
کد خبر: 157225
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۳۸
آیا احمدی نژاد در نقشه مجمع تشخیص مصلحت نقش بازی می کند؟!
سیاوش اوستا: «اگر رژیم موفق بشود برنامه خودش را -که نقشه ای است که مرکز مطالعات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام کشیده[!]- عملی کند، خاطرتان جمع باشد که تا 30 سال دیگر جمهوری اسلامی تثبیت می شود.»
احمدی نژاد آیا احمدی نژاد در نقشه مجمع تشخیص مصلحت نقش بازی می کند؟!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

 

جام سیاسی: "سیاوش اوستا" چهره قدیمی ضدانقلاب و لیدر فرقه ساختگی موسوم به «نو زرتشتیان» که در تلویزیون سلطنت طلب پارس (Parstv) برنامه اجرا می کند، در تازه ترین اظهارات خود مدعی شد که رفتار و مواضع اخیر دکتر احمدی نژاد که جنجال ساز و بحث برانگیز بوده است، جزئی از سیاست کلان نظام برای تأثیرگذاری بر انتخابات ریاست جمهوری سال 1392 است.

 

 

وی با اشاره به رویکردهای جدید آقای احمدی نژاد گفت: «شعارهایی که علیه روحانیت دارد می دهد و کارهایی که الآن ضد روحانیت و علیه کل سیستم می کند، تا به حال در این 34 سال هیچکدام از دولتمردان جمهوری اسلامی انجام نداده اند. همه اینها هم به انتخابات مربوط می شود، چون انتخابات سال آینده خیلی حساس و خیلی تعیین کننده است. یعنی در این انتخابات اگر رژیم موفق بشود برنامه خودش را -که نقشه ای است که مرکز مطالعات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام کشیده[!]- عملی کند، خاطرتان جمع باشد که تا 30 سال دیگر جمهوری اسلامی تثبیت می شود.»

 

 

اوستا در ادامه به مخاطبان خود هشدار داد: «نمی خواهم ناامیدتان کنم، برای این می گویم که حواستان جمع باشد و بیایید به میدان و از خواب غفلت بیدار شوید. اینها [جمهوری اسلامی] در سطح جهانی کاری کرده اند که الآن خود امریکا و اروپا می گویند تحریم ها همه "بازی" است. کم کم پذیرفته اند و دارند [با ایران] کار می کنند، فقط بعضی جاها را تشخیص داده اند و ترجیح می دهند که با فحش کارشان را انجام بدهند. در درازمدت هم اینها می آیند کاری می کنند که حتی من هم که اینجا نشسته ام علیهشان حرف می زنم، دادگاهی ام کنند؛ و همه شما را همینطور...»

 

 

(فایل ویدیویی)

 

102

خبرهای داغ
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top