|
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ٤ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Wednesday, October 21, 2020
کد خبر: 157271
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۹
فال شنبه 19 اسفند 1391
فال روزانه فال هر روز فال روز فال شنبه 19 اسفند 1391
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 

 
شايد مطمئن نيستيد كه يك نفر از شما سوء استفاده ميكند اما با دقت در موردش فكر مي كنيد. سعي نكنيد خيلي زود تصميم بگيريد، كمي صبر كنيد.

حق دارید ناراحت باشید زیرا بدون این که از حقایق با خبر باشید باید تصمیم بگیرید . اما به جای اینکه وقت تلف کنید تا از آن مطمئن شوید بهتر است قدم اول را بردارید تا به تدریج تجربه کسب می کنید.

امروز آرامش خود را حفظ كنيد سعي نكنيد از خودتان دفاع كنيد به جاي اين كه تسليم شويد خودتان را به دست امواج بسپاريد و ببينيد شما را كجا مي برند. زماني كه نتيجه تلاش خود را ديديد تعجب مي كنيد كه چرا تاكنون شك و ترديد داشته ايد.

همسرتان امروز زیاد سرحال نیست.مهم نیست شما چه روشی در پیش بگیرید.آنها باز هم بی حوصله و کسل خواهند بود.شما هم آنها را به حال خودشان رها می کنید و به موضوعی که به آن علاقه دارید،می پردازید.
اين مهم است كه شما امروز شهامت محكوم كردن خود را داريد. شما پر از عقيده هاي خوب و سرشار از اشتياق هستيد و مايه تاسف است اگر فكر كنيد، نمي توانيد به دلايلي بهترين استفاده را از آنها ببريد. هم چنين شما در موقعيت خوبي قرار داريد و مي توانيد در مواقع ضروري روي پاي خودتان بايستيد.

همیشه از اینکه به ذهن تان فعالیت بدهید،خوشحال می شوید،امروز دوست دارید جزئیات یک موضوع را تا جایی که می توانید بررسی کنید.در مورد مسائل دوستی،خانه و خانواده سردر گم هستید و تا از آن سر درنیاورید دست بردار نیستید.اما باید از زمان استراحت با خبر باشید و اگر نخ گیج و خسته می شوید.

امروز شما دارای چهارچوب ذهنی کاملاً درستی برای حل و مشکلات و نگرانی ها هستید و تا زمانی که ته قضایا را در نیاورید خیالتان راحت نمی شود.متاسفانه:این طور به نظر می رسد که شما نمی دانید چه زمانی باید دست از کار بکشید واز هیچ تلاشی مضایقه نکرده تا به حقیقت دست یابید.این ممکن است منجر به زمان هایی شود که شما ملاحظه و کاردانی مخصوص متولدین مهر را کنار گذاشته و در عوض در امور دیگر مردم دخالت می کنید.اجازه ندهید چنین اتفاقی رخ دهد،وگرنه زمانی که پی ببرید چه کاری انجام داده اید بسیار وحشت خواهید کرد.

امروز مسائل خصوصی و افکارتان اهمیت پیدا می کنند.سعی کنید معنی عمیق ترین را در زندگی تان پیدا کنید و آینده بهتری را برای خود بسازید.درس های زیادی گرفته اید و اکنون می توانید از آن ها استفاده کنید.از تجربیات تان استفاده کنید و اجازه ندهید که رقابت هایی که پیشرو دارید شما را ناامید کنند.

تعجبي نيست كه امروز با ذهن مثبتي كه شما داريد همه چيز طبق برنامه پيش مي رود. هر كاري كه نياز به نقشه و برنامه ريزي دارد شانس خوبي دارد. به شما نصيحت مي شود كه جزئيات را فراموش نكنيد گرچه به هيجان انگيزي كل مطالب نيستند.

مدتي است كه تمامي فكر شما مشغول زندگي و برنامه هاي كاري تان است، ولي شما نياز به فرصتي براي استراحت هم داريد، همان طور كه خودتان هم مي دانيد شما يكي از بلند همت ترين علائم هستيد ولي گاه لازم است قبل از تمركز روي هدف بعدي يك قدم هم به عقب برگرديد. هم اكنون ممكن است شور و اشتياق بيش تري نسبت به سابق داشته و شم اقتصادي شما بر درك اجتماعي تان بچربد.

ایده های بسیار خوبی در سر دارید افراد زیادی را می بینید تماس های تلفنی زیادی می گیرید و نامه های متعددی برای نوشتن خواهید داشت . چند لحظه ای استراحت کنید و میز تحریرتان را تمیز کنید حتی اگر چند دقیقه باشد والا ذهنتان را آشفته و خسته می کنید.دیگران ممکن است زودرنج یا حساس باشند بنابراین لازم است تنها به طریقی که خود می دانید جو را آرام کنید.

برای بعضی ها از شما به واقعیت بر می گردیم. شما حقیقتاً‌ عملی ترین نشانه خساست نیستید و مخارج می تواند خارج از کنترل باشد. می دانم گفتنش خسته کننده است اما سعی کنید دستگیره سرمایه هاتان را کنترل کنید . اگر اخیراً‌ مروری روی کارت های اعتباریتان داشته باشید. شما بایستی از اشخاص خسیس راهنمایی بگیرید.

 120

لینکدونی
خبرهای داغ
لینکدونی
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top