|
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ الخميس ٦ صفر ١٤٤٢ Thursday, September 24, 2020
کد خبر: 157341
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹ - ۰۰:۲۸
مظفر تکذیب کرد/ برخی تخریب می کنند
بر این اساس، هیچ قول و قراری حتی به‌صورت خصوصی بین اعضای این ائتلاف برای مشخص شدن گزینه نهایی از هم‌اکنون وجود نداشته و این شایعات، مسائل کذبی است که متأسفانه برای تخریب ائتلاف سه‌گانه توسط عده‌ای مطرح می‌شود.
مظفر مظفر تکذیب کرد/ برخی تخریب می کنند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

حسین مظفر رئیس ستاد انتخابات ائتلاف سه‌گانه اصول‌گرایان در پاسخ به این سؤال که برخی شایعه کرده‌اند که از هم‌اکنون یکی از اعضای ائتلاف سه‌گانه به‌عنوان کاندیدای نهایی ائتلاف مشخص شده ولی قرار است بعد از عید نام این فرد اعلام شود، تأکید کرد: همان‌طور که قبلاً نیز بارها اعلام شده است، تلاش اعضای ائتلاف سه‌گانه اصول‌گرایان این است که در نهایت فردی که شایستگی بیشتر و همچنین قدرت جذب آرای بیشتری داشته باشد از بین خودشان یا از بیرون ائتلاف، انتخاب و به مردم معرفی کنند و این موضوع نیز از طریق مکانیزمی صورت خواهد گرفت که مکانیزم سال آینده مشخص خواهد شد.

 

وی تأکید کرد: بر این اساس، هیچ قول و قراری حتی به‌صورت خصوصی بین اعضای این ائتلاف برای مشخص شدن گزینه نهایی از هم‌اکنون وجود نداشته و این شایعات، مسائل کذبی است که متأسفانه برای تخریب ائتلاف سه‌گانه توسط عده‌ای مطرح می‌شود.

 

رئیس ستاد انتخابات ائتلاف سه‌گانه اصول‌گرایان افزود: به‌نظر می‌رسد با توجه به اعتبار ائتلاف سه‌گانه اصول‌گرایان و همچنین قدرت نفوذ آن در بین اقشار مختلف مردمی موجب شده است که عده‌ای احساس خطر کرده و متأسفانه با رفتارهای دور از اخلاق و آداب سیاسی، به تخریب ائتلاف روی بیاورند.

 

مظفر در پایان تأکید کرد: هرگونه اخبار رسمی از ائتلاف سه‌گانه اصول‌گرایان از طریق ستاد انتخابات این ائتلاف و یا 3 عضو آن اطلاع‌رسانی خواهد شد و شایعاتی که درباره این ائتلاف مطرح می‌شود، هیچ‌گونه اعتباری ندارد.

 

تسنیم

101

برای مشاهده اخبار انتخاباتی جام اینجا کلیک کنید

خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top