|
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ٥ صفر ١٤٤٢ Wednesday, September 23, 2020
کد خبر: 157348
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹ - ۰۶:۱۳
احمدی نژاد: غم رفتن چاوز برای من مانند از دست دادن برادر سنگین است
رييس جمهور فقدان هوگوچاوز را به ملت ونزوئلا و همه ملت‌هاي آمريكاي لاتين تسليت گفته و با اعلام همبستگي با اين ملت‌ها، اظهار داشت: البته چاوز هرگز نخواهد مرد و روح و انديشه او در دل و جان ملت‌ها زنده است و در هميشه تاريخ نيز زنده خواهد ماند.
احمدی نژاد و چاوز احمدی نژاد: غم رفتن چاوز برای من مانند از دست دادن برادر سنگین است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

جام گیشه؛

به گزارش مهر، محمود احمدي‌نژاد پس از ورود به فرودگاه كاراكاس به منظور شركت در مراسم خاكسپاري هوگوچاوز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چاوز تجلي روح آزاديخواهي و عدالت طلبي ملت‌هاي آمريكاي لاتين بود. او مرد بزرگي بود كه از دل ملت‌هاي منطقه متولد شده و يك بار ديگر شخصيت واقعي ملت‌هاي آمريكاي لاتين را به عرصه ظهور و بروز رسانيد.
 
رييس جمهور خاطرنشان كرد: از دست دادن اين مرد بزرگ كه دوست صميمي همه ملت‌ها بود، براي من غم سنگيني است و مانند از دست دادن برادري مهربان ، شجاع و حكيم است.
 
احمدي‌نژاد اضافه كرد: هوگوچاوز براي من يك شخصيت بسيار عزيز و برادري بسيار ارزشمند بود.
 
رييس جمهور تصريح كرد: چاوز پرچمدار عزت ملت‌ها بود كه هرگز با گذر زمان به زمين نخواهد افتاد.
 
احمدي‌نژاد تاكيد كرد: روح، انديشه و آرمان هوگو چاوز حلقه وصل همه ملت‌هاي آزاديخواه جهان است. او مردي بزرگ با آرزوهاي بزرگ و انساني بود.
 
رييس جمهور با اعلام همدردي و همبستگي با ملت ونزوئلا و تمامي ملت‌هاي آمريكاي لاتين اظهار داشت: با هم عهد مي‌بنديم تلاش كنيم كه همه آرزوهاي آن مرد بزرگ محقق شود.
 
وي خاطرنشان كرد: مطمئن هستم مردم ونزوئلا با ايماني عميق و اراده‌اي راسخ راه آن مرد بزرگ تاريخ‌ساز را ادامه خواهند داد و بي ترديد ملت‌ها و رهبران انقلابي آمريكاي لاتين نيز راه و روش چاوز را تا آخر ادامه خواهند داد.
 
وي تصريح كرد: من هم مانند چاوز ايمان دارم كه پيروزي از آن ملت‌ها خواهد بود.
 
احمدي‌نژاد گفت: خداي متعال، حضرت مسيح و انسان كامل يار ملت‌ها خواهند بود و اينها حقايقي است كه چاوز عميقا به آن ايمان داشت.
 
رييس جمهور با بيان اينكه ملت‌ها به سمت همگرايي و يكپارچگي پيش مي‌روند، اظهار داشت: در آينده همگرايي ملت‌ها دهها برابر امروز خواهد بود. و همه ملت‌ها در غم و شادي در كنار يكديگر قرار خواهند داشت.
 
احمدي‌نژاد سخنان خود را با شعار زنده باد عدالت ، آزادي و اتحاد همه ملت‌ها به پايان برد.
خبرهای داغ
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top