|
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ الجمعة ٧ صفر ١٤٤٢ Friday, September 25, 2020
کد خبر: 157381
نظرات: 52
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸ - ۲۰:۰۸
حواشي كامل بازي استقلال و تراكتورسازي؛ حركت زشت كاظميان و سكته هوادار استقلال
در حالی که جواد کاظمیان در حال رفتن به سمت نیمکت بود به سمت هواداران استقلال حرکت زشتی انجام داد که متعاقب آن هواداران استقلال علیه کاظمیان شعار سر دادند.
استقلال تراكتورسازي حواشي كامل بازي استقلال و تراكتورسازي؛ حركت زشت كاظميان و سكته هوادار استقلال
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام ورزشي؛ اعضای کادر فنی دو تیم استقلال و تراکتوسازی پیش از برگزاری مسابقه با یکدیگر به گرمی احوالپرسی کردند. نفراتی چون کریم بوستانی، ایمان عالمی و ستار همدانی از کادر فنی استقلال با باغ آبادی از کادر فنی تراکتورسازی هنگام گرم کردن دو تیم با یکدیگر احوالپرسی کردند.


* هواداران استقلال علیه مهدی ثابتی دروازه‌بان تراکتورسازی شعار دادند. هواداران استقلال به پیراهن قرمز دروازه ‌بان ذخیره تیم تراکتورسازی واکنش نشان دادند.


* یکی از اعضای کادر فنی تراکتورسازی از تماشاگران استقلال فیلم می‌گرفت.


* میرشاد ماجدی بازیکنان استقلال که در نزدیکی تماشاگران تراکتورسازی گرم می‌کردند را به سمت هواداران استقلال هدایت کرد. مهدی رحمتی ابتدا در سمت تماشاگران تراکتورسازی گرم می‌کرد که وقتی شعارهای آنها را شنید به سمت دیگر زمین رفت.


* امیر حسین صادقی به سمت هواداران استقلال رفت و از آنها خواست که تیم‌شان را پرشورتر تشویق کنند. محمد ابراهیمی هم به سمت طرفداران تراکتورسازی رفت و با حرکات دست آنها را به تشویق بیشتر واداشت. او مثل به سبك ورزشكاران دووميداني یک لیدر رفتار کرد و تماشاگران تراکتورسازی هم با او کاملا هماهنگ بودند.


* هواداران استقلال از فرزاد حاتمی می‌خواستند که به تراکتورسازی گلزنی کند.


* محمد ابراهیمی بازیکن تراکتور، به هنگام ورود به زمین مقابل جایگاه هواداران تراکتور لزگی رقصید که این کار او باعث اعتراض هواداران استقلال شد.


* حدود 70 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند كه 50 هزار نفر آنها استقلالي بودند. از میدان آزادی و خیابان ستاری تا درهای ورودی ورزشگاه ترافیک سنگین است.


* فلاویو لوپز با استوک های آبی رنگ وارد زمین شد که این موضوع مورد توجه هواداران قرار گرفت.


* مربی تیم فوتبال تراکتورسازی در حالی که مشغول گرم کردن بازیکنان بود با تلفن همراه هم صحبت می‌کرد و نکات لازم را دریافت می‌کرد.


* هواداران استقلال بادکنک بزرگی را در ورزشگاه به حرکت درآوردند تا اینکه به این بادکنک به جایگاه خبرنگاران رسید. تماشاگران از خبرنگاران درخواست کردند تا بادکنک را به بیرون از جایگاه پرتاب کنند که این امر محقق شد.


* خبری از دوربین عنکبوتی در ورزشگاه نیست و تمام لوازم آن جمع‌آوری شده است.


* خبرنگاران و عکاسان زیادی از تبریز به ورزشگاه آزادی آمده‌اند. آنها ابتدا برای ورود به جایگاه خبرنگاران با کمی مشکل روبرو بودند.


* سوژه اصلی بازی امروز امیر قلعه‌نویی بود که تماشاگران استقلال به شدت وی را تشویق کردند. سرمربی آبی ها برای بازی رفت به تبریز نرفته بود.


* هواداران استقلال برای لحظاتی علیه جعفری، مدیرعامل تراکتورسازی هم شعار دادند.


* هواداران تراکتور در اقدامی عجیب علیه علی دایی شعار دادند.


* جواد کاظمیان قبل از شروع بازی رو به هواداران استقلال، ابتدا پيراهن قرمز خود را بوسيد و سپس با حرکت زشت و زننده باعث تحریک هواداران استقلال شد و آنها نیز علیه کاظمیان به شدت شعار دادند.


* وقتی بازیکنان ذخیره تراکتورسازی وارد زمین شدند هواداران استقلال با پرتاب برف آنها را نشانه گرفتند.


* حنیف عمران‌زاده هنگام عبور از کنار نیمکت تراکتورسازی با شعار هواداران استقلال مواجه شد که از او می‌خواستند با کاظمیان برخورد کند. عمران‌زاده برای اینکه با کاظمیان روبرو نشود از پشت نیمکت تراکتورسازی رد شد.


* دروازه‌بان استقلال در حالی که هواداران تیمش یک صدا علیه جواد کاظمیان فحاشی می‌کردند به سمت این بازیکن رفت و از او خواست تا برای تماشاگران استقلالی دست بزند تا آن‌ها دست از فحاشی بردارند اما فحاشی استقلالی‌ها علیه این بازیکن نه تنها قطع نشد بلکه شدت گرفت. با این حال رحمتی با کاظمیان صحبت کرده و به او دلداری داد!


* بازیکنان تراکتورسازی بنری با خود آورده بودند که بر روی آن نوشته بود "شهید مهدی باکری تبلور غیرت آذربایجان است."


* هواداران استقلال فرهاد مجیدی را به شدت تشویق کردند و مجیدی نیز برای آنها دست تکان داد و به ابراز احساسات‌شان پاسخ داد.


* تمامی بازیکنان تراکتورسازی قبل از شروع مسابقه به سمت امیر قلعه‌نویی رفتند. قلعه‌نویی به سمت نیمکت تراکتورسازی رفت و با تمامی بازیکنان نیمکت‌نشین تراکتورسازی دست داد و با اولیویرا خوش و بش کرد.


* فرهاد مجیدی قبل از شروع بازی با کاظمیان بازیکن تراکتورسازی صحبت کرد.


* هواداران استقلال فردین عابدی بازیکن فصل گذشته استقلال را که اکنون عضو تراکتورسازی است تشویق کردند.


* گزارشگر تلویزیونی از حنیف عمران‌زاده پرسید چرا هواداران استقلال به سوی بازیکنان تراکتورسازی برف پرتاب کردند که عمران‌زاده با خنده جواب داد :"کار خوبی کردند."


* جواد کاظمیان در دقیقه 17 بازی به رختکن تراکتورسازی رفت ولی بعد از چند دقیقه به نیمکت تیمش برگشت. این بازیکن در بین دو نیمه نیز طرفداران استقلال را تحریک کرد تا توهین‌های زیادی به بازیکن سابق پرسپولیس صورت گیرد.


* مجتبی جباری در دقیقه 27 می توانست موقعیت خوبی برای همبازیانش فراهم کند، بازی جوانمردانه را به دلیل مصدومیت بازیکن تراکتورسازی رعایت کرد.


* هواداران استقلال و تراکتور همچنان علیه یکدیگر شعار می دهند. شدت فحاشي ها به قدري است كه تلويزيون در دقايق زيادي مجبور است صداي هواداران را ببندد.


* جواد نکونام بعد از گلی که به ثمر رساند با انگشت به سینه خود می‌کوبید و به نوعی با این حرکت قصد داشت خودش را نشان دهد. او به سمت نیمکت رفت و در حالی که تمام نیمکت‌نشینان بلند شده بودند به طرف هیچ یک از آنها نرفت و به زمین برگشت. جواد نکونام در اواسط نیمه اول به جای خسرو حیدری که مصدوم شده بود وارد شد.


* هنگام زدن ضربه آزاد توسط قاسم دهنوی هواداران روی صورت این بازیکن لیزر انداختند.


* شعار هواداران استقلال علیه جعفری ادامه دارد. آنها با شعار «جعفری یادت باشه/ فتح‌الله‌زاده سرورته» علیه مدیرعامل تراکتور‌سازی شعار دادند.


* استقلالی‌ها با اسپانسر جدید در این مسابقه حاضر شدند.


* هواداران استقلال بعد از زدن گل به کنایه شعار «عیبی‌ یخ» که هواداران تراکتور سازی پس از دریافت گل اعلام می‌کنند را سر دادند.


* مهدی ثابتی، محمد نصرتی و محمد ایران پوریان از تیم تراکتور‌سازی و فرزاد حاتمی و هاشم بیگ‌زاده از تیم استقلال با پیراهن‌های آستین‌کوتاه در زمین حضور یافتند. این در حالی است که بسیاری از بازیکنان به دلیل سرمای فراوان با دستکش در زمین حضور دارند.


* در دقیقه 41 درگیری بین مصطفی اکرامی و آرش برهانی به وجود آمد که مهاجم استقلالی‌ها با ضربه سر به صورت بازیکن تراکتور‌سازی کوبید. این مسئله منجر به اخراج آرش برهانی شد.


* در صحنه ای که برهانی با سر به صورت بازیکن تراکتور کوبید، کمک داور این اتفاق را به داور اطلاع داد و باعث اخراج مهاجم استقلال شد.


* هواداران استقلال بعد از اخراج آرش برهانی علیه داور مسابقه سعید مظفری‌زاده به شدت شعار سر دادند.


* بعد از اخراج آرش برهانی، فرهاد مجیدی به نشانه اعتراض از روی نیمکت بلند شد و با حضور در کنار خط به شدت به تیم داوری اعتراض می‌کرد. میرشاد ماجدی و اعضای نیمکت‌ نشین استقلال سعی در آرام کردن مجیدی داشتند و او را روی نیمکت نشاندند.


* کاظمیان بین دو نیمه در زمین ماند تا خودش را گرم کند. حرکات زشتی که او انجام می داد باعث شد استقلالی ها باز هم علیه وی شعار دهند.


* در بین دو نیمه بازیکنان استقلال به شدت به سعید مظفری ‌زاده اعتراض می‌کردند. بیشترین اعتراض را حنیف عمران‌زاده انجام می داد که مظفری‌ زاده به او کارت زرد نشان ‌داد.


* هواداران استقلال به شدت علیه مظفری‌زاده فحاشی کردند و هنگام رفتن داور به رختکن حسابی علیه او شعار می‌دادند.


* مظفری‌زاده داور بازی پیش شیرازی رئیس هیئت فوتبال رفت و اعلام کرد اگر این شرایط ادامه داشته باشد در نیمه دوم قضاوت نخواهد کرد.


* سعید مظفری‌زاده در نیمه دوم با تاخیر به میدان آمد و دلیل این امر هم فحاشی تماشاگران استقلال به او بعد از اخراج آرش برهانی بود. مظفری‌زاده با پادرمیانی و با تاخیر در نیمه دوم به میدان آمد و بازی را آغاز کرد.


* مزدک میرزایی گزارشگر بازی در جریان گزارش خود گفت: «تاج رئیس سازمان لیگ به من اشاره کرد که مظفری‌زاده در بین دو نیمه به خاطر اهانت‌هایی که به وی شده بود، نمی‌خواست به زمین بازی برگردد اما با وساطت من و حسن‌زاده به بازی برگشت.»


* بعد از اینکه مظفری زاده نمی خواست در نیمه دوم بازی را شروع کند وقتی به زمین آمد با شعار "داور دوستت داریم" از طرف استقلالی ها مواجه شد.


* بعد از مصدومیت خسرو حیدری، دکتر نوروزی از اعضای استقلال درخواست کرد این بازیکن را بالا بیاورند تا پایش را معاینه کند.


* هواداران استقلال علیه تیم تراکتورسازی شعار می‌دادند. آنها اعتقاد داشتند قلعه‌نویی سال گذشته این تیم را راهی آسیا کرده است. به همین دلیل آنها نباید علیه او شعار دهند.


* تونی‌الیویرا، سرمربی تراکتورسازی در کنار خط از خود حرکت‌های عجیبی نشان می‌دهد.


* نکونام بین دو نیمه به سمت یکی از مسئولان برگزار کننده مسابقه رفت. مسئولان از نکونام می‌پرسیدند که چرا تماشاگران اینقدر فحاشی می‌کنند؟ در این هنگام کاظمیان هم ناراحتی خود را به آنها اعلام کرد و خواستار پیگیری موضوع شد.


* در آغاز نیمه دوم فرزاد حاتمی به سمت کاظمیان رفت و با وی خوش و بش کرد. حنیف عمران‌زاده هم که می‌رفت خودش را پشت دروازه تراکتورسازی گرم کند با مربی تبریزی‌ها چند دقیقه خوش‌‌وبش کرد.


* تماشاگران استقلال پیگیر نتیجه بازی سپاهان بودند.


* خسرو حیدری که در اوایل نیمه نخست مصدوم شد و بیرون رفت، در رختکن ماند و برای نیمه دوم بیرون نیامد.


* فرهاد مجیدی که در این بازی روی نیمکت نشسته بود، به شدت تشویق شد.


* هنگامی که فرهاد مجیدی برای حضور در زمین صدا زده شد نارنجکی از سمت هواداران استقلال پرتاب شد.


* قاسم دهنوی طی برخوردی دچار مصدومیت شد و پس از تعویض با کاظمیان با برانکارد به نیمکت منتقل شد. زمانی که کاظمیان وارد میدان شد، تماشاگران استقلال باز هم به شدت علیه وی فحاشی کردند که این موضوع موجب ناراحتی این بازیکن تراکتورسازی شد.


* بین مهدی سید صالحی و امیرحسین صادقی درگیری لفظی به وجود آمد که با دخالت داور این موضع ختم به خیر شد.


* در دقيقه 83 یکی از هواداران استقلال در جریان این دیدار در زیر جایگاه vip به علت هیجان بیش از حد از هوش رفت.


* هواداران استقلال سرود قهرمانی در ورزشگاه سر دادند و به خوشحالی و پایکوبی پرداختند.


* پس از پایان بازی قلعه‌نویی و بوستانی به سمت نیمکت تراکتور‌سازی رفتند و به کادر فنی این تیم خسته نباشید گفتند.


* بازیکنان استقلال و تراکتورسازی پس از پایان دیدار به ابراز احساسات تماشاگران خود پاسخ دادند و به سمت جایگاه استقرار آنها رفتند.


* حنیف عمران‌زاده و عباس محمد‌رضایی بازیکنان تیم استقلال پس از پایان بازی برای تست دوپینگ احضار شدند. حنیف عمران‌زاده نسبت به اینکه در طول یک‌سال گذشته 7 بار برای تست فرا خوانده شده است، معترض بود.


* طرفداران تراکتورسازی که در طول بازی به شدت تیم خود را تشویق می‌کردند در پایان دیدار مات و مبهوت شادمانی هواداران استقلال را نظاره گر بودند.

 

برای مشاهده سایر اخبار جام ورزشی کلیک نمایید.

109

خبرهای داغ
مشاهده نظرات

اردشیر قلعه نویی سر دسته مافیای فوتبال ایران.

پاسخ

۳

۷

بچه ها شعار جدید: تیم ملیه [...] تراکتور

پاسخ

۱۳

۱۰

[...] این ترکای [...]

پاسخ

۱۶

۱۵

۳

۱

ازطرفداران بی ادب وبیشخصیت استقلال بیشترازاین هم نباید انتطارداشت

پاسخ

۳۸

۵۸

لوپز با این بازی وحشتناکش تیم فصل بعدشو انتخاب کرد

پاسخ

۱۷

۲۰

۷

۴

حالا سر و کله این لنگیها برای [...] پیدا میشه .از کاظمیان لنگی مگه غیر حرکت زشت انتظار دیگه ایی هم میشه داشت .

پاسخ

۴۷

۵۱

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top