|
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ١٢ صفر ١٤٤٢ Wednesday, September 30, 2020
کد خبر: 157397
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸ - ۲۰:۳۵
تعدد اصولگرایان رقبا را پیروز میدان می کند
فولادگر: اصولگرایان باید در درون خود به یک ائتلافی دست یابند/ جریان اصولگرایی هیچ زمان با جریان انحرافی لیست مشترک در انتخابات به جامعه ارائه نخواهند کرد.
فولادگر تعدد اصولگرایان رقبا را پیروز میدان می کند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر اصولگراها بخواهند با لیست های متعدد در انتخابات ریاست جمهوری حضور یابند قطعا رقبای اصولگرایی‌ پیروز میدان می شوند.

 

حمیدرضا فودلادگر در خصوص برخی تحلیل ها مبنی بر اینكه جریان انحرافی با تابلو دیگر گروهها در انتخابات شوراها ورود پیدا می‌کنند، گفت: هیچ جریانی با اسم جریان انحرافی با این جریان ائتلاف نمی کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: افراد حاضر در جریان انحرافی به اسم جریان انحرافی در انتخابات ورود پیدا نخواهند کرد و قطعا با اسم جریان دیگری وارد انتخابات می شوند.

 

رئیس کمیسیون حمایت از تولید و سرمایه ایرانی بیان داشت: با توجه به اینکه اصلاح طلبان و جریان حامی دولت در شوراها و ریاست جمهوری فعال هستند و در عرصه حضور پیدا خواهند کرد، لذا اصولگرا باید در درون خود به یک ائتلافی دست یابند.

وی افزود: اگر اصولگراها بخواهند با لیست‌های متعدد در انتخابات ریاست جمهوری حضور یابند قطعا رقبای اصولگرایان‌ پیروز میدان می شوند.

فولادگر در پایان با تاکید بر این که جریان اصولگرایی هیچ زمان با جریان انحرافی لیست مشترک در انتخابات به جامعه ارائه نخواهند کرد، گفت: اصولگرایان جلساتی را برگزار کرده اند تا به یک اتحاد واحد برسند.

 

ایلنا

101

برای مشاهده اخبار انتخاباتی جام اینجا کلیک کنید

خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top