|
جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ الجمعة ١٣ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Friday, October 30, 2020
کد خبر: 157403
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹ - ۰۰:۲۸
این ائتلاف 1+3 نیست/ سفرهای انتخاباتی کاندیدای اصولگرا
ائتلافی تحت عنوان "ائتلاف اکثریت اصولگرایان" تشکیل شده است که اعضای آن را پورمحمدی، باهنر، آل اسحاق و متکی تشکیل می دهند و نمی‌توان جز "ائتلاف اکثریت اصولگرایان" عناوینی همچون 1+3 برای آن به کار برد.
باهنر این ائتلاف 1+3 نیست/ سفرهای انتخاباتی کاندیدای اصولگرا
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

عضو جامعه اسلامی مهندسین با اعلام این خبر که سفرهای استانی باهنر آغاز شده و ادامه خواهد داشت گفت: ائتلافی تحت عنوان "ائتلاف اکثریت اصولگرایان" تشکیل شده است که اعضای آن را پورمحمدی، باهنر، آل اسحاق و متکی تشکیل می دهند و نمی‌توان جز "ائتلاف اکثریت اصولگرایان" عناوینی همچون 1+3 برای آن به کار برد.

 

"احمد نیک فر" با اشاره به اینکه ما در جامعه اسلامی مهندسین انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را رصد می کنیم، عنوان کرد: در رابطه با انتخابات شوراهای شهر و روستا با جبهه پیروان خط امام و رهبری ستاد مرکزی تشکیل داده‌ایم که بادامچیان ریاست آن را بر عهده دارد و اعضای این ستاد نمایندگان تشکل‌های عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری هستند.

 

وی با بیان اینکه مسئول این ستاد در تهران آقای امانی است، گفت: قرار است تا پس از اینکه ستاد مرکزی تصمیمات لازم در رابطه با انتخابات شوراها را اتخاذ کرد ستاد تهران آن را اجرایی کند.

نیک‌فر افزود: تلاش ما بر این است تا اصولگرایان حداقل در کلان شهرها در رابطه با انتخابات شوراها به یك لیست واحد برسند. علاوه بر این هم اکنون نیز در تهران در حال بررسی اسامی هستیم که در معرض کاندیداتوری انتخابات شوراها در تهران هستند.

 

وی ادامه داد: بر همین اساس قرار است تا دوشنبه آینده هر‌یک از 7 تشکل عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری 31 کاندیدای پیشنهادی خود را به جبهه اعلام کنند تا پس از مشخص شدن مشترکات و غربال آنها در نهایت حدود 60 اسم را به جبهه بدهیم.

این عضو جامعه اسلامی مهندسین با تاکید بر اینکه پیش از شروع سال جدید و یا حداکثر تا پس از تعطیلات عید نوروز لیست نهایی 31 نفره جبهه پیروان برای انتخابات شوراها مشخص خواهد شد، گفت: علاوه بر این در جامعه اسلامی مهندسین نیز کارگروهی بحث انتخابات شوراها را پیگیری می‌کند که این کارگروه نیز زمان عملیاتی شدن کار به ستاد تهران جبهه پیروان خواهد پیوست.

 

وی همچنین با اشاره به پیگیری انتخابات ریاست جمهوری در جامعه اسلامی مهندسین یادآور شد: در مورد انتخابات ریاست جمهوری جبهه پیروان سه نفر را معرفی کرده که قرار است این افراد در روزهای آینده اقدام به تشکیل ائتلاف کنند که البته کارهای مربوط به آن تا حد زیادی پیش رفته است.

 

نیک‌فر با بیان اینکه قرار است ائتلاف مورد معرفی جبهه پیروان پس از جا افتادن در صحنه رقابت رایزنی های خود را با ائتلاف 1+2 آغاز کند، گفت: با این کار‌ها تلاش می کنیم تا اصولگرایان در نهایت به یک کاندیدای واحد برسند.

وی با اشاره به اینکه در جامعه اسلامی مهندسین کسانی که قصد حمایت و همکاری با باهنر را دارند مقدمات تشکیل یک ستاد اناخاباتی را فراهم کرده‌اند، گفت: تلاش می کنیم تا در ادامه سفر های استانی باهنر را آغاز کنیم البته تا حدی این سفر ها اغاز شده است به گونه ای که وی تاکنون سفرهایی به استان سیستان و بلوچستان و اصفهان داشته است و سفر به مشهد و کرمان نیز در تاریخ های 23 و 25 جزو برنامه سفرهای پیش از شروع سال جدید است.

 

این عضو جامعه اسلامی مهندسین با اعلام تشکیل جلسه جبهه پیروان خط امام و رهبری با حضور همه تشکل‌های عضو در روز پنج شنبه آینده یادآور شد: یک روز قبل از این جلسه یعنی چهاشنبه 23 اسفند ماه جامعه اسلامی مهندسین طی جلسه ای با دییران استان‌ها به گفت و گو پیرامون مباحث انتخاباتی خواهد پرداخت.

 

وی از تشکیل ائتلافی تحت عنوان "ائتلاف اکثریت اصولگرایان" خبر داد و گفت: اعضای این ائتلاف را پورمحمدی، باهنر، آل اسحاق و متکی تشکیل می دهند. مقدمات تشکیل این ائتلاف هم اکنون نهایی شده است و جلسات مفصلی پیرامون آن برگزار شده. ضمن اینکه این ائتلاف با ائتلافی که جبهه پیروان آن را معرفی کرده متفاوت بوده و نمی‌توان جز "ائتلاف اکثریت اصولگرایان" عناوینی همچون 1+3 برای آن به کار برد.

 

ایلنا

101

برای مشاهده اخبار انتخاباتی جام اینجا کلیک کنید
 

خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top