|
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ الخميس ١٣ صفر ١٤٤٢ Thursday, October 1, 2020
کد خبر: 157405
نظرات: 31
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸ - ۲۰:۵۲
شورش دوباره قلعه نويي در كنفرانس خبري: دو سردار مرا متهم به مافيا مي كنند ؛ آينده مشخص مي كند چه كساني مافيا هستند
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: «من معنی واژه‌هایی مانند گاد فادر یا آپاچی را نمی‌دانم.»
امير قلعه نويي شورش دوباره قلعه نويي در كنفرانس خبري: دو سردار مرا متهم به مافيا مي كنند ؛ آينده مشخص مي كند چه كساني مافيا هستند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام ورزشي؛ امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی یک بر صفر برابر تراکتورسازی در نشست خبری اظهار داشت: «به مسئولان برگزاری مسابقه و سازمان لیگ، یگان ویژه، هیئت فوتبال تبریک می‌گویم. به سعید مظفری‌زاده هم بابت داوری خیلی خوبش تبریک می‌گویم. به خاطر داوری خوب. تبریک اصلی هم به دو تیم که فوتبال خیلی خوبی به نمایش گذاشتند. به خاطر اخراج یک بازیکن درگیرانه‌تر بازی کردیم و این بازی بالاتر از سطح لیگ بود.»


وی ادامه داد: «درگذشت نوری خدایاری استاد تکنیک ایران را تسلیت می‌گویم، او یکی از بزرگان فوتبال ما بوده است.»


قلعه‌نویی در مورد احیا شدن هاشم بیک‌زاده گفت: «او بازیکنی است که استاندارد یک بازیکن بین المللی را دارد اما در ابتدای لیگ شرایطی درست کردند که از نظر روحی و فنی افت کرد و مجبور شدیم در خیلی بازی‌ها از او چشم پوشی کنیم. در سه بازی اخیر خوب شده و اگر اشتباه نکنم جز پرافتخارترین بازیکنان لیگ است، اگر چه در ابتدای فصل با او خوب رفتار نشد.»


وی در مورد وضعیت خسرو حیدری گفت: «24 ساعت باید یخ درمانی کند و باید از کادر پزشکی استقلال تشکر کنم و امیدوارم به بازی با العین برسد. از هواداران هم باید تشکر کنم که 90 دقیقه ما را تشویق کردند و بازیکنان ما هم مردانه و شرافتمندانه 55 دقیقه جنگیدند و تراکتورسازی هم فوتبال روانی ارایه کرد و باید تبریک بگویم به آنها. هر دو تیم برنامه تاکتیکی داشتیم و اگر 10 نفره نمی‌شدیم بیشتر گل می‌زدیم و اشتباه بچگانه برهانی ما را 10 نفره شدیم.»


قلعه‌نویی در مورد فحاشی هواداران استقلال به جواد کاظمیان گفت: «من نشنیدم و جایی که شنیدیم گفتم این کار را نکنید. ما این موضوع را محکوم می‌کنیم و در این بازی سنگین گاهی اوقات احساسات غلبه می‌کند و اگر اتفاقی رخ داده از کسی که ناراحت است عذرخواهی کردیم.»


وی در مورد اینکه مدرن بازی کردید، گفت: (باخنده) «فوتبال سنتی مدرن بازی کردیم.»


سرمربی استقلال در مورد اینکه چرا بازیکنان شما عصبی هستند گفت: «باید آسیب شناسی کنیم که چرا اواخر لیگ این رفتارها انجام می‌شود. شاید بحث مالی باشد یا مسایل دیگر حتما باید آسیب شناسی کنیم و دو بازی که مساوی شد می ‌بردیم اکنون بالای جدول بودیم. با حاتمی این کار را کردم یک بازی او را بازی ندادم و با آرش برهانی هم یا جریمه نقدی یا بازی ندادن با او برخورد می‌کنم.»


وی در پاسخ به این سوال که آیا اخراج برهانی درست بود یا نه گفت: «فاصله‌ام با صحنه زیاد. او شروع کننده نبود ولی کارش بچه‌گانه بود. کمک داور به داور گفت و داور او را اخراج کرد اما هر کاری بازیکن حریف کرده باشد من کار آرش را محکوم می‌کنم. از الان باید به فکر بازی با العین باشیم و بازی‌ها یکی به یکی در پیش است و همه مانند فینال است و اگر بخواهیم اسم قهرمانی بیاوریم فشار به تیم زیاد می‌شود تا الان از برد تراکتورسازی خوشحالیم اما از فردا به بازی با العین فکر می‌کنیم. روزی که جام را بالا ببریم نشان داده‌ایم که به هدف‌مان رسیده‌ایم.»


وی در واكنش به تمجيد يك خبرنگار از سيستم بازي تيم هاي قلعه نويي، و اينكه در نیمه دوم اين بازي دفاع استقلال كاملا شبيه چلسی مقابل بارسلونا بود، و اينكه جو رسانه‌ای علیه قلعه‌نویی است؛ هرجا اسم استقلال است،‌ اسم مافیا هم هست دلیلش چیست، گفت: «من یک مثال می‌زنم سال اولی که سرمربی استقلال شدم 2 سال قبلش در اهواز بودم و در اهواز قهرمانی را از دست دادم و آن زمان فوتبال پاک برای ما بود. بعد از آن کریم بوستانی را در كنار خودم به تیم ملی آوردم و حرف و حدیث‌ها به وجو د آمد. اگر می‌بردیم و کریم را می‌آوردیم چه می‌شد؟ آنجا که این کارها را می‌کنیم خوب هستیم. به هر حال من هم همه چیز را می‌دانم شاید به خط قرمزها نزدیک شده‌ام و به همین دلیل علیه من چهره‌سازی می‌شود. وقتی آدم‌ها این مدلی حرف می‌زنند نشان می‌دهد که ما راه ‌مان را درست می‌رویم.تاریخ معلم همیشه زنده است و اگر  این حرف‌ها را نزنند چه می‌خواهند بگویند. امروز که بازی 10 نفره را بردیم چه مافیایی بود؟»


وي در ادامه گفت: «تيمي كه عليه من اين حرف ها را مي زند دو سردار سپاه است و یک سایتي كه این حر‌ف‌ها را نوشته، وابسته به آنهاست. اگر تحمل داشتم مافیا نبودم؟ در مملکت ما سالم کار کردن هزینه دارد و من هم این هزینه را می‌دهم اما خوشحالم که آخرتم را برای فوتبال فدا نکرده‌ام. قلم همیشه باید به حق باشد و خوشحالم که راهم را درست می‌روم. در آینده مشخص می‌شود چه کسانی مافیایی هستند و الان هم نمی‌دانم دستیارانم چقدر پول گرفته‌اند و در این کشور صادق کار کردن هزینه دارد و خوشحالم که آخرتم را برای این فوتبال نگذاشته‌ام.»


وی افزود: «چطور تراکتورسازی با کمترین هزینه به گفته جعفری که 6 میلیارد بود که اگر طلبم را می‌داد 8 میلیارد این تیم چطور آسیایی شده است؟! تیم ديگری که 17 میلیارد هزینه کرد و در حال سقوط بود. ما پارسال در پادگان تمرین کردیم و 5 ماه پول نگرفتیم. اگر بازیکن می‌گرفتم مافیا نبودم. خوشحالم که مافیای خوب هستم.»


قلعه نويي در پايان گفت: «یک مربی تیم ملی به من گفت گادفادر (پدرخوانده) و یا آپاچی اما من دهاتی‌ام این مسایل را متوجه نمی‌شوم. تمام سیستم من 4-4-2 لوزی است اما برخی مواقع از ساموئل می‌خواهم که با جواد نکونام باشد. من با دو هافبک دفاعی بازی نمی‌کنم. نکونام یکی از بهترین‌ها بود و جباری هم همیشه رو به جلو بازی می‌کند اما چون 10 نفره شدیم لایه دفاعی 4-4-1 بازی کردیم در سپاهان 4-3-3 بازی کردیم اگر در ترکیب خودم جباری باشد 4-4-2 بازی می‌کنم امروز 10 نفره شدیم و تغییرات دادیم بازهم فیلم را می بینم و شاید در سیستم اشتباه کردم. من سنتی‌ام زیاد نباید حرف بزنیم یک سیستم پایه داریم یک سیستم دفاع و حمله برای حمله و دفاع تغییرات خودش را داریم.»

 

برای مشاهده سایر اخبار جام ورزشی کلیک نمایید.

109

خبرهای داغ
مشاهده نظرات

آقايون كيسه كش چرا از واقعيت فرار ميكنيد. اگه شما به تراكتور ميباختين يا حتي بازي مساوي ميشد ميگفتين ما مافيا نيستيم و همه چي پاكه. خب بزارين براتون بگم تا بشناسين مافيا كيه: همه دقت كنيد كه امروز هموني كه ميخواستن شد. چه ميكنن اين نفوذي هاي تيماي حريف. اگه بدونين تراكتور داره چند وقته خوب بازي ميكنه و نتيجه ميگيره اما تا قبل از بازي با استقلال. ميگم برا چي. چون تركيب كلا عوض شده بود به لطف تهديد يه روز قبل بازي آقاي قاسم دهنوي. بله همين آقايي كه اونجاي زمين يه خطاي الكي كرد تا روي همون ضربه آزاد تراكتور گل بخوره. واقعا متاسفم براي سرمربي تراكتور كه با يه تهديد اين آقا جواد كاظميان نيمكت نشين ميشه. خب بايد يه روز قبل بازي اين اتفاق بيفته كه آقاي دهنوي فيكس باشن. خداييش دهنوي اصلا بازي كرد!!!!! اين همون بازيكني بود كه اول فصل با كيسه كشا قرارداد بست بعد يهو سر از تراكتور در آورد. خب نفوذي كيسه باشي بهتره تا تو خودشون باشي. اين قلعه مافيا تو همه ي تيم ها نفوذي داره.

پاسخ

۳

۱۴

آی قربون اون دهنت سیامک جون . گل گفتی خدایی .

پاسخ

۲۰

۲

سال اول که قهرمان شدی با استقلال قضیه رامین محرم نژاد بوجود اومد سال دوم در جام حذفی بحث ابراهیم تقی پور به وسط کشیده ش دومین قهرمانی لیگ برتریت با استقلال بحث تبانب با ابراهیم توره و عیسی اندوی مطرح شد با سپاهان هم قضیه اب های الوده و بازیکنان استقلال بوجود اومد و حتی اقای اشتیانی سه تا از بازیکنان استقلال را اخراج کرد پارسال حرف از میثم بائو بود و امسال صحبت از نظری بازیکن فجر سپاسی است تا نباشد چیزکی مردم نکویند چیزها

پاسخ

۶

۳۰

الکی پای مردم را وسط نکش که تو لنگی جماعت پیدا نمیشه. تمام این حرف ها از همین رسانه ها و سایت های وابسته به آقایون ذکر شده در میاد و امثال شما هم از زور آویزون شدن در لیگ مثل طوطی تکرار می کنید. لک خودش را کشت که بگه لنگیه و دوست داره یک تیم دیگه غیر از استقلال قهرمان بشه. بازی امروز هم روبری سپاهان محروم بود. خب ما هم بیایم بگیم لک با سپاهان تبانی کرد، خوبه؟ برو عمو از این حرف ها زیاده. تیم لنگتون دوسال قبل چطوری ذوب آهن با اون قدرت را می برد، اما به تیمهای ته جدول می باخت؟ چطوری سایپا همیشه بهش راه میده و مربیاتون هم تا بیکار میشن سر از سایپا در میارن؟ چطوری 3بازی پشت سرهم مظفری زاده داورتون میشه؟ بخواهیم از این خاله زنک بازیها در بیاریم و بردها را لوث کنیم تا قیامت حرف هست! اما فرق تاجی جماعت با لنگی جماعت همین جا است! امیر قلعه نویی بهترین میانگین امتیاز را برای تیم ملی میاره، چون [فردوسي پور] میگه خوب نبود تکرار کردید. رسانه ها و باز همین [فردوسي پور] کارنامه آسیایی امیر در سپاهان را پاک می کنند و هی میگن امیر خارج از ایران موفقیت نداشته، باز شما تکرار می کنید. تمام روزنامه ها و سایت ها و رسانه های وابسته(که خدا را شکر غیر وابسته هم نداریم و همه دستشون ماشالا بنده) از امیر قلعه نویی بد می نویسند، اما میگن امیر تیم مطبوعاتی داره، شما هم تکرار می کنید حتی چشماتون قلم فروشهایی را نمیبینه که تا از زندان آزاد می شوند صاف بر میگردند تو روزنامه و مدیریت میدن دستشون که امیر را بکویند. طرف حکم سنگسار میده و میگه ثابت می کنیم و آبرو می بریم، میکشنش دادگاه توبه میکنه و مدیرعاملش میگه [...] ببخشید، اما باز شما تکرار می کنید که باورتون بشه. از این مثال ها زیاده اما همین نکته کافیه که بدونی از همین نظرسنجی های [فردوسي پور] و نظرات شما لنگی ها مشخصه منطق کجای زندگیتون قرار داره. امروز هم [فردوسي پور] نظر سنجی بگذاره که کدام تیم قهرمان میشه سریع لنگ را اعلام می کنید. وقتی میگن از ما است که بر ما است و خلایق هرچه لایق واقعیته محضه! امثال کاشانی و مایلی کهن و رویانیان و شیرینی و قطبی کلاهبردار آنالیزور و مربی فوتبال زنان، مربی بوتاکسی و مربی ابرو برداشته. تمام اینها از کارخانه [پرسپوليس] بیرون زد، میدونی چرا؟ برای شما واقعیت فوتبال معنی نداره، هرکی کثیف تر و پر قدرت تر ظاهر شد حمایتش می کنید. می خواهد کاشانی باشه، مافیای مطبوعاتی، میخواهد مایلی کهن باشه با اشک های تمساح و هجونامه هاش، میخواهد قطبی باشه با خالی بندی هاش، میخواهد استیلی(گلو پاره کردن برای حمایت از رئیس جمهور) و پیروانی زیرآب زن باشند، یا میخواهد همین گل محمدی باشه که مثل عروسک خیمه شب بازی است و نخ هاش دست رویانیان و شیرینی است. چرا همین چی توز کرانچی تو تیم شما کاری نتونست بکنه؟ چرا دنیزلی با اون همه کردیتش نتونست کاری بکنه؟ چرا همین مربی آخرتون ژوزه که لااقل اسمش تو لیست بهترین مربیان جهان بود و کیروش نبود نتونست کاری بکنه. نه قربونت تو این تیمها است که دانش و فن مربی به کار نمیاد. حتی اگه مورینیو هم به [پرسپوليس] بیاد کاری از پیش نمیبره، چون داستان ها جای دیگه نوشته میشه و قدرت ها دست افراد دیگری است.

۲۰

۵

نه که نیستی آقای باند باز گندشو در آوردی حالا دست پیش رو می گیری

پاسخ

۲۱

۵۵

۱۰

۱

۲

۱۵

[رويانيان] میره تبریز و بعد هم [...]جعفری به سرعت بیانیه میده که ما باید(تاکید میکنم باید) 50 درصد آزادی را داشته باشیم. گل محمدی اس ام اس میده به کاظمیان که دوست دارم امروز گل بزنی.میگن 0 درصد بعد میشه 10 درصد بعد میشه 15 درصد بعد که گندش بالا میاد به تعداد بلیط حساب میکنن و میگن 17 هزار بلیط، اول میگن فقط طبقه دوم، بعد میان طبقه اول را هم میدن. جمع کنید بابا گندش دراومده. مافیایی هستیم، اما قدرت نداریم برای تیم ول تهیه کنیم و حتی به تیم حریف بدیم بابت بازیکن سازی. مافیایی هستیم و فدرت نداریم در تقسیم هیات مدیره فداحسین مالکی و مهدی تاج را بگیریم. مافیایی هستیم و قدرت نداریم یک تغییر تاریخ بازی داشته باشیم. مافیایی هستیم و قدرت نداریم محرومیت سرمربیمون را با ماچ کردن کفاشیان بگیریم. مافیایی هستیم و هنوز یکی یه پورش که دست بازیکنامون ندادیم هیچ، دارن ماشین هاشون هم میفروشن و حکم جلبشون میاد. مافیایی هستیم و هوادارنمون را به بهانه های مختلف نمیتونیم تو اصفهان و تبریز ببریم تو ورزشگاه. مافیایی هستیم و از 100 روزنامه 99تاش بر علیه امون می نویسند، مافیایی هستیم و ضرغامی و عادل لنگی پشتمون نیستند. مافیایی هستیم و نمی تونیم تیم قهرمان را یکساعت قبل از قهرمانی بخریم و باهاش جشن بگیریم. مافیایی هستیم و نمی تونیم برای هر بازی مهم مظفری زاده را داورمون ببینیم. مافیایی هستیم و پنالتی هامون را هیچ احد و ناسی انعکاس نمیده و گل های آفساید و با دست تیمهای دیگر را هم تائید می کنند. مافیایی هستیم و تو بازی مهم 10 نفره میشیم و از داور چهارم تقاضای 4کارت تعویض نمی کنیم. مافیایی هستیم و تتمه حساب قرارداد حقیقیمون خیلی وقته تموم شده اما خیلی از تیمها هنوز هم دارند. مافیایی هستیم و ارز دولتی گیرمون نمیاد اما برخی تیمها صد برابرش را هم گیر میارن. مافیایی هستیم و یک شبکه تلویزیونی و دانشگاه نداریم. مافیایی هستیم و .....
بازم بگم یا روت کم شد لنگی.

۳۸

۱۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top