|
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٤ صفر ١٤٤٢ Tuesday, September 22, 2020
کد خبر: 157408
نظرات: 14
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۰۸
اظهارنظر بازيكنان تراكتورسازي پس از شكست از استقلال
مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: «صادقی می‌گفت تو سلطان فوتبال ایران هستی و طرف من بیا که از این موضوع تعجب کرده بودم.»
جی لوید ساموئل سید محسن حسینی استقلال تراکتورسازی اظهارنظر بازيكنان تراكتورسازي پس از شكست از استقلال
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

* سید صالحی: صادقی می‌گفت تو سلطان فوتبال ایران هستی!
سید مهدی سید صالحی در مورد اینکه صادقی اعلام کرده «اینکه چه کل کلی در زمین بین آنها رد و بدل شده را از او بپرسند»، گفت: «چه چیزی را باید بیان کنم؟ وقتی توپ بیرون می‌رفت برای اینکه وقت تلف شود استقلالی‌ها متأسفانه دنبال توپ نمی‌رفتند.»


وی افزود: «امیرحسین صادقی به من می‌گفت تو سلطان فوتبال ایران هستی و به طرف من بیا که از این حرف او خیلی تعجب می‌کنم. البته امیرحسین رفیق من است و همه چیز تمام شده است.»


* کاظمیان: تراکتورسازی قهرمانی را از دست داد/۵۰ هزار نفر به خانواده‌ام توهین کردند
جواد کاظمیان گفت: «تیم ما ترسو بازی کرد و در شرایطی که استقلال 10 نفره شده بود و می‌توانستیم به پیروزی برسیم بازی را واگذار کردیم. فشار زیادی آوردیم اما با این نتیجه قهرمانی را از دست دادیم و همه چیز تمام شد.»


وی افزود: «استقلال بازی بسته‌ای را بعد از 10 نفره شدن انجام داد و ما غافل از اینکه این تیم بازیکنان قدبلندی دارد مجبور بودیم از کناره‌ها حمله کنیم، شانس‌هایی هم ایجاد کردیم اما به موفقیت نرسیدیم.»


کاظمیان در مورد حرکتی که مقابل هواداران استقلال انجام داد عنوان کرد: «زمانی که برای گرم کردن بالا آمدم حدود 40 تا 50 هزار هوادار استقلال به خانواده من بی‌احترامی کردند. حرکت من بد بود اما به عنوان یک بازیکن جوان وقتی در چنین شرایطی قرار می گیرم ممکن است واکنش نشان دهم.»


کاظمیان در مورد اینکه به نظر می‌رسید خیلی زود از کوره در رفت، عنوان کرد: «شلوغش نکنید. من حتی زمانی که در پرسپولیس بازی می‌کردم چنین بی‌احترامی‌هایی علیه من نشده بود. وقتی 50 هزار نفر فحش به خانواده کسی می دهند از کوره در می‌رود. بیمار نیستم که بی دلیل واکنشی انجام دهم. همه آنها را به خدا واگذار می‌کنم.»


مهاجم تراکتورسازی در مورد اینکه علیه داور هم بی‌احترامی‌هایی صورت گرفت، گفت: «از داستان داوری خبر ندارم اما به من بی‌احترامی‌هایی شد که برایم قابل هضم نبود. خیلی مظلوم واقع شدم و امیدوارم کمیته انضباطی تمامی این موضوعات را در نظر بگیرد.»


* اکرامی:‌ برهانی با سر به صورت من زد
مصطفی اکرامی در مورد درگیری که بین او و برهانی به وجود آمد، گفت: «در صحنه‌ای بر سر توپ بین دهنوی و حمودی درگیری به وجود آمد که با برهانی دو ضربه به ایشان زد. من وسط ماجرا رفتم تا دخالت کنم و از برهانی پرسیدم که چرا ضربه می‌زند که نمی‌دانم چرا عصبانی بود و با سر به صورت من زد البته باید بیان کنم که هیچ حرف بدی بین ما رد و بدل نشد.»


وی در مورد اینکه کاظمیان اعلام کرد دیگر تراکتورسازی شانسی برای قهرمانی ندارد، اظهار داشت: «این نظر جواد کاظمیان است اما فکر می‌کنم 5 مسابقه دیگر داریم و اگر بتوانیم امتیازات باقی‌ مانده را کسب کنیم مطمئناً قهرمانی دور از دسترس نیست.»


اکرامی تاکید کرد: «همانطور که می‌دانید تیم‌هایی که در چند سال اخیر به مقام قهرمانی رسیدند بین 65 تا 67 امتیاز گرفتند و ما در صورت اینکه 5 بازی‌مان را ببریم 70 امتیازی می‌شویم حتی اگر در 4 بازی‌ هم به پیروزی برسیم ممکن است در پایان قهرمان شویم.»


* اسدی: اشک کاظمیان درآمد
مرتضی اسدی اظهار داشت: «نیمه نخست بازی کیفیت چندانی نداشت اما در نیمه دوم شرایط بهتر شد و موقعیت‌های زیادی به دست آوردیم که متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. در مجموع همه چیز دست به دست هم داد تا نتیجه را واگذار کنیم.»


وی ادامه داد: «بازی درگیرانه‌ای بود و فکر می‌کنم در فوتبال این موضوع طبیعی باشد. مشکل خاصی وجود نداشت و دیدیم که بازیکنان به خوبی با هم برخورد می‌کردند.»


بازیکنان تیم فوتبال تراکتور‌سازی در خصوص فحاشی تماشاگران گفت: «تمام فحاشی‌ها از سوی تماشاگران استقلال انجام می‌شد. بی‌احترامی‌ها به قدری بود که وقتی کاظمیان در رختکن نشسته بود اشک در چشمانش جمع شده بود.»


* کریمیان: استقلال هنوز جام قهرمانی نگرفته است
مهدی کریمیان در خصوص این بازی و صحنه‌های داوری آن اظهار داشت: «بازی خوبی بود و به نظر من داوری مشکل خاصی نداشت. کارشناسان باید در خصوص اخراج برهانی نظر بدهند، فکر می‌کنم تصمیم داور در آن صحنه درست بود.»


وی ادامه داد: «قبل از بازی هم گفته بودم که تیم پیروز در این بازی جام قهرمانی نمی‌گیرد و تیم بازنده هم از مسابقات حذف نمی‌شود. در بازی‌های باقیمانده باید تمام تلاشمان را به کار بگیریم و از حریفان امتیاز بگیریم.»


بازیکن تیم فوتبال تراکتور‌سازی گفت: «در ادامه مسابقات ما با سپاهان بازی داریم و استقلال باید به مصاف فولاد خوزستان برود. فکر می‌کنم استقلال در ادامه راه امتیازاتی را از دست بدهد.»


وی در پایان با اشاره به صحبت‌های کی‌روش در خصوص بازی جوانمردانه در فوتبال ایران خاطرنشان کرد: «فکر می‌کنم سرمربی تیم ملی صحبت‌های درستی انجام داد چرا که امروز شاهد بودیم بازیکنان استقلال در صحنه‌های خیلی معمولی خود را زمین می‌زدند و انتظار داشتند ما بازی جوانمردانه را رعایت کنیم.»


* ثابتی: استقلال با انگیزه‌ای بیشتر برنده شد
مهدی ثابتی گفت: «بازی خوبی را مشاهده کردیم، هر دو تیم برای کسب پیروزی به زمین آمده بودند و تساوی به درد هیچکدام از تیم‌ها نمی‌خورد. متاسفانه تمرکزمان را از دست دادیم و استقلالی‌ها با وجود اینکه 10 نفره شدند با انگیزه بیشتری که داشتند به پیروزی رسیدند. این برد مبارکشان باشد.»


وی در مورد اخراج برهانی و قضاوت داور گفت: «اخراج برهانی تصمیمی بود که داور گرفت و نمی‌توانیم در مورد آن نظری بدهیم. در کل داور قضاوت خوبی انجام داد.»


ثابتی در مورد اینکه آیا تراکتور‌سازی با وجود اختلافی که در صدر برایش ایجاد شده می‌تواند قهرمان شود، اظهار داشت: «صد درصد امیدوار هستیم و هنوز هیچ چیزی مشخص نیست. هنوز همچنان امیدوار هستیم و تمام تلاشمان را در ادامه مسابقات انجام خواهیم داد.»


* دهنوی: 5 هفته دیگر تا پایان لیگ مانده است
قاسم دهنوی در مورد اینکه همچنان شانس قهرمانی دارد گفت: «مشکل خاصی وجود ندارد و 5 هفته تا پایان مسابقات لیگ باقی مانده است. اتفاق خاصی نیفتاده و در ادامه تلاش می‌کنیم تا به موفقیت برسیم.»


وی در مورد مصدومیتش اظهار داشت: «در جریان بازی صادقی تکلی زد که دچار مصدومیت شدم اما فکر نمی‌کنم اتفاق مهمی افتاده باشد و در ادامه بازی‌ها مشکلی نخواهم داشت.»

 

برای مشاهده سایر اخبار جام ورزشی کلیک نمایید.

109

خبرهای داغ
مشاهده نظرات

لگی ها جقد حسودن دارن میترکن اتیش گرفتن!!!!!!

پاسخ

۰

۰

اره استقلالتون دیدیم
خدا رفتقان عربها را بیاموزن که یکی چیزی یادتون دادن همه می دونن چطوری اومدین صدر از تماشا گرانتو ن هم معلوم بود ازادی را پر کرده بود برید اول فوتبال بازی کردن یاد بگیرین بعد بیان حرف بزنی بادکنکها با کمک داورها اومدین صدر زبون هم دارین حرف بزنیین

پاسخ

۷

۳۱

۰

۰

سرور پرسپوليسه گهر

خبر جديد تراكتور قهرمان تو صدر جدول وزير اس اس بمان...هاهاها

ما ميبريم ميبريم همين بود بردتون....شما ازاستقلال برديد و همه ديدن كه استقلال باخت شما هم بگيد باخت......تازه اولشه جوگير ميشين وعليه قلعه نويي شعار ميديد منتظر از اين بدتراش هم باشيد...سپاهان هم سوراختون ميكنه تا بفهمين دنيا دست كيه وحساب كار دستتون بياد كه با دوتا برد مقابل [پرسپوليس] وچندتا تيم ضعيف جو گير نشيد تا بخايد جلو اس اس قد الم كنيد...


ماهم لنگي هستيم ....

جواد سوسول هم تا ديروز تو امارات دستمال شيخ ها رو ميشست حالا رفته تو تيم ميني لودر و جو گير شده ميخاد اداي داش فرهادو در بيار ....
تقليد كار [...] قابل توجه بازيكنان [پرسپوليس]..

پاسخ

۲۸

۴

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top