|
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٤ صفر ١٤٤٢ Tuesday, September 22, 2020
کد خبر: 157411
نظرات: 19
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۲۲
اظهارنظر استقلالي ها پس از برد ارزشمند مقابل تراكتورسازي
مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: «اگر برهانی اخراج نمی‌شد، می‌توانستیم با اختلاف ۲ یا ۳ گل حریف خود را شکست دهیم.»
هاشم بيگ زاده استقلال اظهارنظر استقلالي ها پس از برد ارزشمند مقابل تراكتورسازي
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

* برهانی: از کوره در رفتم و اخراج شدم
آرش برهانی اظهار داشت: «متأسفانه تمام اتفاقات دست به دست هم داد که من یک لحظه از کوره در بروم و اخراج شوم. تاکنون سابقه نداشت که چنین اتفاقی برایم رخ دهد اما حرکات بازیکن تراکتور پیش از اخراج من موجب شد که این اتفاق بیفتد.»


وی با بیان اینکه از بازیکنان تشکر می‌کنم که تا آخرین لحظه ایستادگی کردند، افزود: «زمانی که اخراج شدم از کادر فنی اجازه گرفتم و به رختکن رفتم. مشکل خاصی از این نظر وجود نداشت چرا که من با هماهنگی مسئولان تیم این کار را انجام دادم.»


مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: «فکر می‌کنم اگر از کوره در نمی‌رفتم و اخراج نمی‌شدم می‌توانستیم با نتیجه بهتری تراکتورسازی را شکست دهیم.»


* صادقی: ۱۰ نفره نمی‌شدیم با اختلاف بیشتری می‌بردیم
امیرحسین صادقی اظهار داشت: «متأسفانه از دقیقه 40 با اخراج برهانی 10 نفره شدیم اما توانستیم با حمایت هواداران حریف خود را شکست دهیم. پیش از این هم اعلام کرده بودم که با این هواداران هر تیمی را می‌توانیم در آزادی شکست دهیم.»


وی با بیان اینکه برای قهرمانی باید تمام تیم‌ها از جمله سپاهان و تراکتور را شکست دهیم، خاطرنشان کرد: «تا لحظاتی از بازی برخوردهایی با سیدصالحی مهاجم تراکتورسازی داشتم که فکر می‌کنم این برخوردها در فوتبال طبیعی است.»


صادقی در خصوص این موضوع که سید صالحی معتقد بود به وی فحاشی شده است، گفت: «من اصلاً به وی بی‌احترامی نکردم و 12 سالی که در لیگ حضور دارم به هیچ بازیکنی فحاشی نکرده‌ام و فکر می‌کنم سید صالحی اشتباه کرده است.»


مدافع تیم فوتبال استقلال در خصوص اخراج برهانی گفت: «در آن صحنه کمک داور به صحنه نزدیک بود و به داور کمک کرد و فکر می‌کنم تصمیم درستی گرفت. باید حمایت بیشتری از داوران شود تا هر کسی نتواند حصار شیشه‌ای دور آنها را به راحتی بشکند.»


صادقی در پایان گفت: «فکر می‌کنم با روندی که در نیمه نخست داشتیم اگر 10 نفره نمی‌شدیم می‌توانستیم با اختلاف 2 یا 3 گل تراکتورسازی را شکست دهیم.»


* اکبر‌پور: ۹ نفره هم تراکتورسازی را می‌بردیم
سیاوش اکبر‌پور گفت: «بعد از 10 نفره شدن استقلال شرایط ما خیلی پیچیده شد و فشار زیادی روی تیم ما وجود داشت. در صحنه‌ای که به داور اعتراض کردم به این خاطر بود که به بازیکن حریف برخورد نکرده بودم اما داور به من کارت زرد نشان داد.»


وی افزود: «بازی بسیار حساس بود و هر 2 تیم برای کسب قهرمانی انرژی زیادی را در این بازی به کار گرفتند. خیلی خوشحال هستم و انرژی زیادی دارم به شکلی که انگار اصلا بازی نکرده‌ام. متاسفانه هم در این بازی و هم در مسابقه رفت بارها علیه من شعار دادند و انگار نه انگار که سال گذشته برای تراکتور سازی زحمات زیادی کشیدیم. ثابت کردیم تیم ما استقلال است.»


مهاجم استقلال تاکید کرد: «خیلی دوست داشتم در این بازی به پیروزی برسیم به خاطر شادی دل این هواداران که امروز از ما حمایت کردند تلاش زیادی انجام دادم. تراکتور‌سازی سال قبل پول ما را نداد و متاسفانه امروز فحش و هر بی‌احترامی‌ که می‌خواستند علیه ما انجام دادند. 10 نفره که هیچ اگر 9 نفره هم می شدیم امروز به پیروزی می‌رسیدیم.»


* حاتمی: بازی سخت و نفس‌گیری بود
فرزاد حاتمی گفت: «بازی سخت و نفس‌گیری بود. ما در جریان بازی 10 نفره شدیم و خوشحالم که خط دفاعی ما عملکرد خوبی داشت و توانستیم به پیروزی برسیم.»


بازیکن تیم استقلال ادامه داد: «قرار شده است باشگاه در هفته جاری طلب ما را پرداخت کند.»


* صالح: کار بازیکنان‌مان باید در تاریخ نوشته شود
مجید صالح گفت: «با این پیروزی به قهرمانی نزدیک شدیم و موفقیت در لیگ امسال تا اندازه زیادی در گرو این بازی مهم بود.»


وی افزود: «باید از بازیکنان‌مان که بدون هیچگونه چشم‌داشتی و با وجود عدم دریافت 8 ماه حقوق‌شان و با وجود آنکه در 20 مسابقه به پیروزی رسیدند و هیچ پاداشی دریافت نکردند، تشکر کنیم. باید در تاریخ نوشت که بازیکنان‌مان با این شرایط و با وجود 10 نفره شدن و در چنین شرایطی اینقدر با روحیه بازی می‌کنند.»


صالح خاطرنشان کرد:‌ «در برنامه ورزش و مردم مجری این برنامه از وزیر می‌پرسد که درست است که شما از استقلال و پرسپولیس حمایت بیشتری می‌کنید؟ سؤال من این است که کدام حمایت را می‌گویید و اگر حمایتی انجام شده آن را به ما نشان دهید. بازیکنان‌مان تا به اینجا تنها 20 درصد و همکاران‌ من چیزی در حدود 5 تا 10 درصد از قرارداد خود را دریافت کردند در این شرایط باید در آسیا به مصاف حریفانی برویم که تا دندان مسلح هستند و از حمایت‌های همه‌ جانبه‌ای برخوردارند.»


وی افزود: «ما فقط یک مقدار حمایت می‌خواهیم، واقعاً نمی‌دانم چه حمایتی از استقلال می‌شود. اینکه آیا از پرسپولیس حمایت می‌شود را من نمی‌دانم اما نکته قابل اهمیت این است که باید بیشتر مورد حمایت قرار بگیریم.»


* منتظری: اخراج برهانی سخت‌‌گیرانه بود
پژمان منتظری گفت: «نمی‌دانم در صحنه اخراج برهانی چه اتفاقی افتاد.»


وی ادامه داد: «داور در آن صحنه سخت‌گیرانه عمل کرد در حالی که می‌توانست با یک کارت زرد ماجرا را خاتمه دهد. خدا را شکر می‌‌کنم که بازی را بردیم.»


منتظری در رابطه با صحنه درگیری خود با سید صالحی گفت: «سید صالحی دوست من است و هیچ مشکلی بین ما نبود. او در زمین عادت به صحبت کردن دارد اما دوست خوب من است و مشکلی با هم نداشتیم.»


* عمران‌زاده: عاشق کلاه قرمزی هستم ؛ کامرانی‌فر هنوز در باد جام جهانی خوابیده است

حنیف عمران‌زاده گفت: «کامرانی‌فر در صحنه‌ای که من با داور صحبت می‌کردم با لحن بدی با من صحبت کرد.»


وی ادامه داد: «کامرانی‌فر با لحن بدی به من گفت "برو آن طرف" انگار که وی دارد با نوکر پدرش صحبت می‌کند. کامرانی‌فر به جام جهانی رفته و فکر می‌کند خبری است. او هنوز هم در باد جام جهانی خوابیده است.»


عمران‌زاده افزود: «من در آن صحنه با مظفری‌زاده صحبت می‌کردم و داشتم به او می‌گفتم که بازیکن تراکتورسازی در ابتدا ضربه زده است ولی کامرانی‌فر با من برخورد بدی داشت.»


مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: «اگر هواداران در ادامه مسابقات همین‌گونه ما را حمایت کنند، می‌توانیم قهرمان شویم. سرپرستان سایر تیم‌ها آنقدر علیه ما جوسازی کردند که در این مسابقه از دقیقه 30 تیم ما 10 نفره شد.»


وی افزود: «هنوز 30 درصد هم از قراردادمان را نگرفته‌ایم و امیدوارم مسئولان فکری به حال این موضوع بکنند.»


عمران‌زاده در پایان صحبت‌هایش با اشاره به برنامه کلاه‌ قرمزی خاطرنشان کرد: «من عاشق کلاه قرمزی هستم؛ در خصوص رنگ کلاهش صحبت نمی‌کنم، بلکه منظورم شخصیتش است. به نظر من ایرج طهماسبی یکی از بهترین هنرمندان ایران است و من شب‌ها برنامه‌اش را تماشا می‌کنم.»


* حیدری: اگر ۱۱ نفره بودیم بیش از یک گل می‌زدیم
خسرو حیدری گفت: «بازی‌های ما خیلی فشرده است و فکر می‌کنم علت مصدومیتم همین مسئله باشد.»


وی ادامه داد: «در بازی با صبا چون یک بر صفر عقب بودیم، فشار زیادی به خودم آوردم. مصدومیت امروز من از ناحیه جدیدی است که تاکنون به خاطر آن مصدوم نشده‌ام. فردا از آن آزمایش MRI می‌گیرم تا موضوع مشخص شود. ان‌شاءالله که چیزی نباشد.»


بازیکن تیم استقلال راجع به شرایط بازی گفت: «بچه‌های ما واقعا جانانه بازی کردند و توانستیم 10 نفره به پیروزی برسیم، اگر 11 نفره بودیم حتما با تعداد گل‌های بیشتری به پیروزی می‌رسیدیم. باید بازی‌های باقیمانده خود را نیز با قدرت انجام دهیم چون 2 تیم تراکتورسازی و سپاهان نیز هنوز رقبای ما هستند.»


* حمودی: این بازی حکم ۶ امتیاز را داشت
علی حمودی گفت: «فشار بازی بالا بود و ممکن بود به همین علت برخوردهای زیادی بین بازیکنان بوجود بیاید که موضوعی طبیعی است.»


وی ادامه داد: «با اینکه 10 نفره شدیم، توانستیم بازی را ببریم و برد حق ما بود. تیم تراکتورسازی هم نتوانست از 10 نفره بودن ما استفاده کرده و موقعیت‌های زیادی روی دروازه ما خلق کند.»


بازیکن تیم استقلال افزود: «این بازی حکم 6 امتیاز را داشت و امید ما را برای قهرمانی بسیار زیاد کرد. خدا را شکر که نتیجه خوبی گرفتیم.»


* ماجدی: شخصا از تیم داوری عذرخواهی کردم
میرشاد ماجدی گفت: «پس از بازی در اتاق داوری حاضر شدم و از طرف خود و هواداران از تیم داوری عذرخواهی کردم.»


وی ادامه داد: «هواداران ما باید آستانه تحمل خود را بالا ببرند چون رفتارهای آنها ممکن است به تیم آسیب برساند. هوادار واقعی باید طوری تشویق کند که به تیم منفعت برساند.»


سرپرست تیم استقلال راجع به داوری بازی نیز گفت: «اشتباهات داوری نیز جزئی از بازی است. من هیچگاه حتی در زمان باخت راجع به داوری صحبت نکرده‌ام و بازیکنان ما هم نباید به خودشان اجازه اعتراض به داور را بدهند. عمران‌زاده هم در آن صحنه اشتباه کرد و با کارت زرد جریمه شد.»


وی افزود: «از روز اول که مسئله حضور تماشاگران تیم تراکتورسازی مطرح شد، به دنبال اجرای قانون بودیم، نمی‌دانم چرا مسئولان تراکتورسازی به دنبال موضوع اختصاص 50 درصد از جایگاه تماشاگران را به تیم خود بودند، شاید اگر این مسائل مطرح نمی‌شد، امروز ناراحتی‌هایی که بین تماشاگران به وجود آمد را شاهد نبودیم.»


سرپرست استقلال ادامه داد: «هنگامی که این موضوع مطرح شد به عنوان یک فرد حقوقی در جلسه حاضر شدم و به دنبال اجرای قانون بودم تراکتور در بازی رفت هم همین رفتار را داشت و طبق قانون تعداد تماشاگران محدودی را به باشگاه ما اختصاص داده بود.»

 

برای مشاهده سایر اخبار جام ورزشی کلیک نمایید.

109

خبرهای داغ
مشاهده نظرات

استقلال سرور هر چی قرمز و لنگی!.........................از این به بعد به خاطر حفظ تعادل در بازی های استقلال در لیگ ایران، این تیم با ده نفر وارد زمین میشود..........این است قدرت استقلال................مافیای داوری بر علیه استقلال هم جواب نمیده و رقبا باید به فکر راه دیگه ای باشند............با این بازی دماغ هر چی قرمز و تراکتوری به خاک مالیده شد.............استقلال سلطان فوتبال ایران

پاسخ

۲۸

۳

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top