|
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ٤ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Wednesday, October 21, 2020
کد خبر: 157428
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹ - ۰۰:۲۹
انتقاد آقاتهرانی از پیش بینی ها/ این کار زشت است
مرتضی آقا تهرانی به انتقاد از صحبت‌هایی که قبل از برگزاری این مراسم مبنی بر اینکه جبهه پایداری قصد بهره برداری سیاسی از این مراسم را دارد پرداخت.
مرتضی آقاتهرانی آقا تهرانی انتقاد آقاتهرانی از پیش بینی ها/ این کار زشت است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

حجت الاسلام آقا تهرانی در مراسم بزرگداشت آیت الله خوشوقت که در مسجد دانشگاه شریف برگزار شد، گفت: آیت الله خوشوقت همواره به تربیت شاگردان و طلاب در تهران می‌پرداخت و هفته‌ای یکبار هم به قم می‌آمدند.

وی با بیان اینکه جوانان چهره به چهره با آیت الله خوشوقت آشنا بودند، تصریح کرد: ایشان فوق العاده بی‌تکلف و بی‌پیرایه بودند.


وی در پاسخ به این سؤال که سیاسیون چه درسی می‌توانند از آیت الله خوشوقت بگیرند، گفت: نمی‌دانم سیاسیون خواهند توانست از آیت الله خوشوقت درسی بگیرند یا نه، از جمله خود بنده اما بهترین کار بودن با مردم و نشست و برخاست با مردم است.


وی ادامه داد: اگر مردم را شناختید و درک کردید مردم نیز ما را درک خواهند کرد.

عضو جبهه پایداری رمز موفقیت آیت الله خوشوقت را خاکی بودن ایشان دانست.

 

وی با انتقاد از صحبت‌هایی که قبل از برگزاری این مراسم توسط بعضی افراد انجام می‌شد، مبنی بر اینکه جبهه پایداری قصد بهره برداری سیاسی از این مراسم را دارد، گفت: ما می‌خواستیم آیت الله خوشوقت معرفی شود و هیچ کس مثل آیت‌الله مصباح نمی‌توانست ایشان را معرفی کند اما متأسفانه گویی برخی علم غیب دارند و قبل از وقوع یک اتفاق آن را پیش بینی می‌کنند و نیت‌خوانی می‌کنند که این کار زشتی است.

 

آقا تهرانی با بیان اینکه آیت الله خوشوقت و علامه مصباح دو نفر از حلقه‌های اخص علامه طباطبایی بودند، تصریح کرد: آیت الله خوشوقت هرگز ادعایی نداشت و ما علامه مصباح را نیز به عنوان یک فیلسوف می‌شناسیم.

 

وی دلیل قدرت تأثیرگذاری کلام آیت الله خوشوقت را در بصیرت ایشان دانست و افزود: ایشان زیاد صحبت نمی کرد اما چند کلمه ای که سخن می‌گفت ما را روشن می کرد.


آقا تهرانی با اشاره به اینکه کلام اگر از دل برآید بر دل می‌نشیند، گفت: اگر کلام روان باشد از گوش‌ها تجاوز نمی‌کند و بعضی اوقات ما در عمل فراموش می‌کنیم و مدام موضوع را تکرار می کنیم.

 

خبر دانشجو

101

برای مشاهده اخبار انتخاباتی جام اینجا کلیک کنید
 

خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top