|
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ السبت ٨ صفر ١٤٤٢ Saturday, September 26, 2020
کد خبر: 157464
نظرات: 7
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹ - ۰۱:۲۰
آرزويم بازگشت به پرسپوليس است
مهاجم آلومینیوم هرمزگان گفت: «فصل گذشته، من مقابل استقلال هت تریک کردم و فکر می کنم شکست در آن دیدار بود که به از دست رفتن قهرمانی آنها منجر شد.»
ایمون زاید آرزويم بازگشت به پرسپوليس است
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام ورزشي؛ سرمربی فصل گذشته استقلال به تازگی از شرایط مهاجم ایرلندی- لیبیایی‌اش اظهار نارضایتی کرده و گفته بود: «این مهاجم فقط بلد است پایش را بگیرد و به بهانه مصدوميت تمرین نکند.»


ایمون زاید از صحبت های اخیر سرمربي تيمش راضی نیست و آن را غیرحرفه ای دانست اما تاکید کرد که در حال حاضر تنها به ماندن تیمش در لیگ برتر فکر می کند. وي در واكنش به اين صحبت ها گفت: «اگر مظلومی گفته که من مفید نیستم و در تمرینات با جدیت کار نمی کنم، این صحبت های او حرفه ای نیست و من از آن راضی نیستم. این شیوه صحبت کردن بی احترامی به بازیکن است. من به آلومینیوم آمده ام تا به آنها کمک کنم تا در لیگ بمانم. من با 100 درصد توانم به تلاش کردن ادامه می دهم تا به تیم کمک کنم. زمین های بندرعباس شرایط خوبی ندارد و به همین دلیل من دچار چند مصدومیت شدم. مصدومیت هایی جزئی بود اما چون به خوبی ریکاوری نشدم، شرایط بدتری پیدا کرد. وقتی مصدوم هستید اما کسی باور نمی کند، شرایط خیلی سخت می شود.»


وي ادامه داد: «فکر می کنم همه می دانند که من دوست دارم فصل آینده بار دیگر برای پرسپولیس بازی کنم. این آرزوی من برای فصل بعد است اما در حال حاضر 6 دیدار مهم در پیش داریم. من روی این دیدار تمرکز کرده ام تا بتوانیم آلومینیوم را در لیگ نگه داریم.»


زايد تاكيد كرد: «نمی دانم مظلومی یا سایر کادر فنی سابق استقلال که اینجا در آلومینیوم هستند، به من علاقه دارند یا نه؛ برایم مهم نیست حتی اگر آنها از من متنفر باشند. من به اینجا آمده ام تا به آلومینیوم کمک کنم؛ ما باید در کنار هم باشیم و تا پایان فصل رفتاری حرفه ای داشته باشیم.»


مهاجم سابق پرسپوليس همچنين گفت: «فصل گذشته، من مقابل استقلال هت تریک کردم و فکر می کنم شکست در آن دیدار بود که به از دست رفتن قهرمانی آنها منجر شد. آیا به استقلال علاقه دارم؟ مطمئنا نه به اندازه ای که پرسپولیس در قلب من است. اما در حال حاضر برای آلومینیوم بازی می کنم. آنها تیم خوبی هستند و من واقعا به بازیکنان تیم علاقه مند هستم. من و مظلومی باید با هم به تیم کمک کنیم. باید تا پایان فصل گذشته را به فراموشی بسپاریم. من می خواهم به تیم کمک کنم و مظلومی هم باید همین کار را بکند، البته اگر می تواند!»

گل

 

برای مشاهده سایر اخبار جام ورزشی کلیک نمایید.

109

خبرهای داغ
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top