|
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ السبت ٨ صفر ١٤٤٢ Saturday, September 26, 2020
کد خبر: 157509
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹ - ۰۸:۱۳
فال یکشنبه 20 اسفند 1391
فال روزانه فال هر روز فال روز فال یکشنبه 20 اسفند 1391
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 

 
استعدادهاي منحصر به فردي داريد كه اگر آن ها را مخفي كنيد هيچ كس متوجه آن ها نمي شود. خوشبختانه امروز فرصتي داريد تا در مورد مطالب فكر كنيد. اما سعي كنيد اين فرصت ها را از دست ندهيد.

همه فکر می کنند فکر خودشان درست است و بهترین کسی هستند که از خوب و بد مسائل با خبرند و نظریه خودشان را به شما تحمیل می کنند. بهتر است سیاست در پیش بگیرید . بنابراین به نصایح آنها گوش کنید اما بعداً‌ کارها را همان طور که خودتان دوست دارید انجام دهید.

امروز ستارگان ايده هاي خلاق شما را بيان مي كنند، اگر ديگران متوجه خوب بودن اين ايده ها نيستند هيچ دليلي ندارد كه خودتان را خسته كنيد، روحيه بالايي داريد، انرژي تان را بايد در راهي درست مصرف كنيد تا تلف نشود.

افرادی در کنارتان هستند که نمی توانید شخصیت آنها را شناسایی کنید.یک لحظه فقط می خندند و لحظه ای دیگر بی حوصله هستند.اگر فکر می کنید روی شما تاثیر می گذارند،باید بدانید که بعید هم نیست،و باید خوب به آن فکر کنید.
امروز شما، بايد طيف آن دسته از كاركنان، كارمندان، روسا و يا هر شخص ديگري را بگيريد كه قدرت كاري شما را در دست دارندو در ضمن صادق و راستگو مي باشند گرچه كه شما نمي خواهيد آنها را تشويق كنيد كه بر شما مسلط شوند ولي عاقل باشيد و در مواجهه با آنها راه ميانه را بگيريد.

امروز به دنبال ماجراجویی و مسائل جالب هستید.همیشه به دنبال مسائل منطقی هستید اما امروز بر خلاف این گفته هستید.گاهی اوقات دوست دارید قراردادها و قوانین را زیر پا بگذارید.

اگر نمونه یک متولد مهر بارز هستید می خواهید که حساب دخل و خرج های تان را داشته باشید و امروز هیچ معلوم نیست که موفق به این کار شوید یا خیر.در حقیقت به راحتی روز را در حالتی به آخر می رسانید که حتی یک تومان هم ندارید.به خصوص اگر شخص مورد علاقه تان شما را تشویق به پول خرج کردن کند.گر چه در این زمان،هزینه کردن پول خوب به نظر می رسد،اما ممکن است اگر بعداً دوباره فکر کنید و جمع هزینه هایتان را حساب کنید،متوجه شوید بیش از آن مقداری است که به راحتی از پس آن بر می آیید.

امروز یک نفر که با شما قرار دارد آن را لغو می کند و یا به تاخیر می اندازد.شاید نسبت به حمایت و وفاداری یکی از دوستان شک داشته باشید،تا زمانی که مطمئن نشده اید دست به کاری نزنید.نتیجه گیری سریع کمی بی انصافی است صبرکنید تا حقیقت را ببینید.

بهترين نصيحتي كه مي توانم امروز به شما بدهم، اين است كه انرژي خود را حفظ نمائيد. شما بايد قطعاً با آدم هاي قضاوتگر ارتباط نداشته باشيد و در عوض با آدم هائي كه شما را تائيد مي كنند و نه تحقير، آشنا شويد. اگر دوست داريدبا خود تنها باشيد مي توانيد خلوت كنيد و افكارتان را روي مطالبي كه احساس خوبي به شما مي دهند متمركز نمائيد.

شما مايل به انجام كارهاي گروهي نيستيد با اين حال شايد خيلي بهتر باشد كه با ديگران كار كنيد. به غرورتان اجازه ندهيد كه مانع از نظرخواهي از ديگران شود. امروز شما ممكن است از اين كه يك نفر مشتاق به در ميان گذاشتن افكار عقايدش با شماست غافلگير شويد.

امروز هر کاری را می توانید به خوبی انجام دهید حتی بیشتر از آنچه دیگران انتظار دارند و در حرفه تان خواهید درخشید . آرزوی موفقیت را در سر می پرورانید و با وجود رقیبان بسیار به تواناییها و نیروهای بالقوه خود اطمینان دارید. کاری که اکنون انجام می دهید تعیین کننده آینده تان می باشد.

خبرهای خوشی امروز از خارج می رسد که ازروی موضاعات در حاشیه شما دیوانه وار می گذرد شما به معنای وسیع کلمه احساسی و رمانتیک هستید که از ماورای دریاها می تواند زنجیره حوادثی را شروع کند تا زندگی بی پایان شما بهبود یابد.

 120

لینکدونی
خبرهای داغ
لینکدونی
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top