|
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ الاثنين ١٠ صفر ١٤٤٢ Monday, September 28, 2020
کد خبر: 157534
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۹
پایان راه قاتل سریالی روزهای مه آلود!
مه آلود. مه. هوای مه آلود پایان راه قاتل سریالی روزهای مه آلود!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام حوادث؛ قاتلان سریالی در کشور‌های مختلف همیشه داستان‌‌های دلخراش و وحشتناکی را از خود بر جای می‌گذارند اما جنایات برخی از آنها به مراتب هولناک‌تر از دیگر جانیان است.
دانیل گونزالس 26 ساله یکی از این قاتلان سریالی در انگلستان بود که به شکار انسان‌‌ها در هوای مه‌‌آلود شهر‌ها می‌پرداخت و باعث وحشت‌ عمومی مردم شده بود.
این تبهکار که به عنوان نمونه‌ در یک روز 4 تن را غافلگیر کرده و به قتل رسانده بود، در دادگاه به حبس ابد محکوم شد اما پس از گذران دو سال از محکومیتش، سرانجام در زندان اقدام به خودکشی کرد.
پلیس بریتانیا از دانیل گونزالس به عنوان خطرناک‌‌ترین قاتل سریالی در انگلستان یاد کرده است که با نام مستعار «Zippy» به شکار انسان‌‌ها می‌رفت.


اطلاعات پلیس نشان می‌دهد که گونزالس جوان دوستان اندکی داشت و وقت خود را در کنار مادرش به بازی‌‌های رایانه ای و تماشای فیلم‌‌های خشن و ترسناک می‌گذراند. گونزالس از سن 24 سالگی قتل‌‌های وحشیانه خود را به تقلید از قهرمانان فیلم‌‌های ترسناک انجام می‌داد و استفاده بیش از حد از مواد مخدر و مشروبات الکلی در قتل‌هایش موثر بوده است. روانپزشکان می‌گویند گونزالس از سن 10سالگی به خاطر اختلافات پدر و مادرش نزد یک روانشناس می‌رفت و بسیار نگران پدر و مادرش و جدایی آنها بود.


گونزالس در دوران نوجوانی چندین‌بار برای درمان مشکلات روانی‌اش در بیمارستان بستری شده بود و حتی در زمان نوجوانی به مادر خود گفته بود که برای کشتن مردم برنامه‌‌هایی در ذهن خود دارد و مادرش نیز با شنیدن این حرف‌‌ها شوکه شده بود. گونزالس ابتدا 9 سال پیش تحت تاثیر کوکایین با برداشتن یک چاقوي آشپزخانه از خانه‌شان در پورتسموث نیوهمشایر خارج شده و به سمت یک زن و شوهر پیر که با سگشان در حال پیاده‌روی بوده‌اند حمله کرده و در حالی که فریاد می‌کشید «می‌خواهم شما را بکشم» به این زوج با چاقو ضربه زده است.


پیر مرد که از این حادثه جان سالم بدر برده است به پلیس گفته: او چاقو را زیر گلوی من گذاشته بود. من و همسرم واقعاً ترسیده بودیم تا این که با مداخله 2 مرد من توانستم خود را از دست گونزالس نجات بدهم. بعد گونزالس از زن و شوهر عذرخواهی کرده و گفته است من به اسکیزوفرنی مبتلا هستم مرا ببخشید!


او که در نخستین حمله خود شکست خورده بود با سرخوردگی به دنبال طعمه‌‌های دیگر رفت و به سمت غرب ساسکس راه افتاد. او با زدن یک ماسک خود را در میان بوته‌‌ها مخفی می‌کند و هنگامی که یک زن بازنشسته 73 ساله به خانه‌اش می‌رفت با حمله او روبه‌رو می‌شود. گونزالس در حرکتی وحشیانه این پیر زن را می‌کشد و 20 پوند پول او را به سرقت می‌برد. بعد هم به خانه باز می‌گردد و خاطره نخستین قتل خود را می‌نویسد.


او در یادداشت خود می‌نویسد: من قصد دارم قاتل سریالی مشهوری شوم. گونزالس در حمله بعدی یک مرد 46 ساله را هنگام خروج از کلوپ شبانه با ضربات چاقو از پای در می‌آورد و سپس به سمت خانه یک زوج بازنشسته می‌رود و با شکستن در خانه قصد کشتن زن و شوهر را داشته که با مقاومت آنها و فریاد‌های زن مجبور به فرار می‌شود. گونزالس پس از گذشت یک ساعت از این جنایت به خانه یک پزشک 75 ساله هجوم می‌برد و این متخصص اطفال و همسر پیرش را به قتل می‌رساند.


به گزارش ایران، مأموران پلیس با جست‌وجوی پیاپی رد او را در نزدیکی قطار تاتنهام لندن در ایستگاه زیرزمینی مترو می‌یابند و او را دستگیر می‌کنند. گونزالس حتی در طول بازجویی زندگی کثیف و نکبت بارش را برای مأموران شرح داده و گفته بود دلش می‌خواهد او را به صندلی الکتریک ببندند و حکم مرگش را از قاضی بگیرند.
در سال 2006 میلادی قاضی دادگاه گونزالس را به جرم چند فقره قتل وحشیانه به حبس ابد محکوم کرد. اما تنها 2 سال بعد مأموران پلیس جسد او را در سلولش پیدا کردند. پلیس می‌گوید گونزالس هر دو رگ دستش را زده بود تا به زندگی نکبت‌بار خود پایان دهد.

112

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top