|
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ الثلاثاء ١١ صفر ١٤٤٢ Tuesday, September 29, 2020
کد خبر: 157535
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۲
آمادگی کامل امدادخودرو سایپا جهت اجرای طرح خدمات و امداد نوروزی 1392
مدیرعامل امدادخودرو سایپا از آمادگی کامل شبکه نمایندگیها و ناوگان بزرگ خدمات و امداد سایپا در سراسر کشور برای ارائه خدمات امدادی ویژه نوروز سال 92 به کلیه ی خودروهای سواری گروه خودروسازی سایپا خبر داد.
سایپا آمادگی کامل امدادخودرو سایپا جهت اجرای طرح خدمات و امداد نوروزی 1392
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

جام گیشه؛

مهندس احمد کرفی با اعلام مطلب فوق گفت:به منظور اطمینان خاطر دارندگان خودروهای سواری گروه سایپا، طرح خدمات و امداد آمادگی کامل امدادخودرو سایپا جهت اجرای طرح خدمات و امداد نوروزی 1392نوروزی گروه خودروسازی سایپا از 24 اسفندماه 91  تا 16 فروردین ماه 92 اجراء می گردد.


کرفی افزود: در نوروز سال 92 تقریباً کلیه محورهای اصلی و اتوبانهای کشور تحت پوشش خدمات امدادی سایپا قرار خواهند گرفت.

همچنین 528 پایگاه روزانه و شبانهروزی امداد خودرو سایپا علاوه بر 449 نمایندگی مجاز سایپا، وظیفه خدمات و امدادرسانی به هموطنان عزیز را بر عهده دارند.

حدود 800 نفر از امدادگران نیز در کل محورهای مواصلاتی و نزدیک به 8 هزار نفر از همکاران ما در ستاد طرح و شبکه بزرگ خدمات پس از فروش در نمایندگیها به صورت روزانه و یا شبانهروزی خدمات و امداد نوروزی را ارائه خواهند داد.


وی تصریح کرد: یکی از ویژگیهای مهم طرح خدمات و امداد نوروزی سال 92 این است که کلیه وظایف امداد و کنترل و نظارت به انجمنهای صنفی نمایندگیهای سایپا در استانها واگذار شده و امداد خودرو سایپا  وظیفه نظارت بر عملیات را برعهده دارد.

از سال آینده نیز نظارت بر عملیات به انجمنهای صنفی واگذار میشود و امداد خودرو سایپا فقط سیاستگذاری و نظارت کلان بر اجرای طرح را بر عهده خواهد داشت.


مهندس کرفی به دارندگان خودروهای سواری گروه سایپا توصیه کرد قبل از مسافرت، برای بازدید قبل از سفر به نمایندگیهای مجاز گروه سایپا در سراسر کشور مراجعه نمایند.


مدیرعامل امدادخودرو سایپا در بخش دیگری از گفتگو با اشاره به سابقه ارائه خدمات امدادی و کارت نارنجی در امدادخودرو سایپا، یادآور شد: سابقه کارت نارنجی به اواخر سال 89 و نوروز سال 90 برمیگردد که ماموریت اجرای آن به امداد خودرو سایپا واگذار شد.

اکنون حدود 134 بسته خدمت در قالب کارت نارنجی به مشتریان گروه سایپا ارائه میشود که به انواع محصولات سواری گروه سایپا تعلق میگیرد و مشتری میتواند با قیمتی مناسب، از آن بهره مند گردد.


کرفی با بیان اینکه این شرکت علاوه بر تأمین رفاه بیشتر مشتریان گروه سایپا ، به مسولیت های اجتماعی نیز توجه دارد، افزود :شرکت امداد خودرو سایپا در کمیته عملیات و اجرای

مقررات راهنمائی و رانندگی کشور عضویت دارد که این کمیته برای اجرای طرحهای ملی مقررات ویژه ای وضع میکند و مسوولیت آن بر عهده پلیس راهور ناجا است و طرح خدمات و 

امداد نوروزی سایپا نیز یک طرح ملی است.

وی تاکید کرد: جلب رضایت دارندگان محصولات گروه سایپا سرلوحه فعالیت کارکنان و امدادگران امدادخودرو سایپا بوده و کلیه ی مشتریان  گروه سایپا برای دریافت خدمات امدادی و یا 

بیان نظرها و پیشنهادهای خود میتوانند در تمام ساعات شبانهروز با شماره 096550 و 84444-021 تماس حاصل نمایند و یا به پرتال اینترنتی شرکت به نشانی www.emdadsaipa.ir   

مراجعه نمایند.
 

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top