خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ الاثنين ٢٢ جمادى الثانية ١٤٤١ Monday, February 17, 2020
کد خبر: 176328
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۱
مرجع نظارت بر پیامکهای غیرقانونی دوست یابی کجاست؟
این سایت با اخذ 20، 30 و40 هزار تومان، موجبات آشنایی مردان و زنان اعم از زن و مرد متاهل و مجرد را برای ارتباط های به ظاهر مشروعفراهم کرده و کلیه افراد می­توانند برای عقد موقت ثبت نام نمایند. یعنیحتیزنان متاهلهم می تواننددر این شبکه وارد شوند!
صیغه 
مرجع نظارت بر پیامکهای غیرقانونی دوست یابی کجاست؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

جام گیشه؛

 پیامک سایت «عاشقون» برای صیغه و عقد موقت به صورت انبوهو از شماره9830009900335274+با مرکز پیام 9891100500+ به افرادبسیاری ارسال شده است که پیامک هایی با اسامی مجعول مانند مریمو علی؛ مخاطبین را به ایجاد رابطه جنسیاز طریق عضویت در سایت " عاشقون" دعوت می کنند.

 این سایت با اخذ 20، 30 و40 هزار تومان و پرداخت الکترونیکی بانک سامان، موجبات آشنایی مردان و زنان اعم از زن و مرد متاهل و مجرد را برای ارتباط های به ظاهر مشروعفراهم کرده و کلیه افراد می­توانند برای عقد موقت ثبت نام نمایند. یعنیحتیزنان متاهلهم می تواننددر این شبکه وارد شوند!

نام پذیرنده پول در حساب بانکی؛ "هماورد تجارت ایرانیان"و کد پذیرنده : 10044116می باشد که معلوم نیست ماجرای وب گروه زن و مرد و به اصطلاح سایت! این "فرهنگ غنی ازدواجاز دیدگاه اسلام" چرا از طریق تجاری و به بوسیله شرکت بازرگانی! "هماورد تجارت ایرانیان " پیگیری می­شود. این تجارت از طرف گردانندگان آندر فرهنگ رایج ما فقط می تواند یک معنی داشته باشد!

سست نمودن بنیان خانواده؛ تجارت قانونی فحشا و ایجادآسیب به فرهنگ والای ازدواج واقعی در دین اسلامو افول فرهنگ غنی در جامعه اثرات این اقدامات بدنام در خلا فرهنگ سازی ازدواج به همراه عدم ایجاد بستر مناسب آن مانند اشتغال زایی برای جوانانوایجاد محیط های پاکو امن فرهنگیهمراه با نظارت برای نسل آیندهاستکه در شور و شرر عاشقان قدرت و تصاحب آنو ماجراهای اختلاسو فسادها از انواعمختلفآن به چشم خورده می شود.

یکی دیگر از نکات قابل توجه این است که دامنهاین سایتirبوده که نشاناز داخلی بودن این طرح می باشد!

چه کسانی در صددتخریبارزش ها و فرهنگ جامعه هستند؟ آِیا براستی هیچ نظراتی بر روی راه اندازی و ثبت چنین سایت هایی وجود ندارد که از جایگاه خانواده و نقش جوانان در جامعه صیانت کند؟

بولتن نیوز

کلیدواژه ها:
جام گیشه  |  صیغه  |  پیامک  | 
خبرهای داغ
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top