خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ الأحد ٢٣ جمادى الأولى ١٤٤١ Sunday, January 19, 2020
کد خبر: 208480
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۴/۲۱ - ۱۵:۳۱
جزئیات کارت‌های بنزین با سهمیه نامحدود
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران پس از ۱۴۰ روز جزئیات سوخت گیری برخی از کارت‌های جعلی بنزین با سهمیه های بنزین را رسما تشریح کرد.
کارت بنزین جزئیات کارت‌های بنزین با سهمیه نامحدود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با انتشار گزارشی، اعلام کرد: با همکاری مشترک سازمان بازرسی کل کشور و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در راستای پایش اطلاعات سوخت گیری و رصد منشا تولید سوخت گیری‌های نامتعارف، ۱۳ جایگاه که دارای بیشترین سوخت گیری‌های نامتعارف بودند تحت کنترل قرار گرفت.

 

به نوشته مهر، در این بازدیدها مشاهده شد، در جایگاه‌های مذکور با قطع ارتباط بین تلمبه با سرور جایگاه، امکان کنترل لیست سیاه را سلب کرده و با کارت‌هایی که در گذشته در لیست سیاه قرار گرفته بودند و هنوز به صورت فیزیکی ابطال نشده بودند سوخت گیری می شد و این موضوع به دلیل طراحی شبکه سامانه هوشمند سوخت به صورت دقیق شناسایی شد.

 

همچنین شرکت ملی پخش فرآورده نفتی در توجیه این حملات سایبری کعه ناشی از ضعف شدید سامانه هوشمند سوخت کشور است، توضیح داده است: در هر سیستمی با قطع ارتباط، سیستم دچار اختلال جدی می‌شود از این رو در سیستم‌های پیشرفته، خدمت رسانی متوقف نشده و پیغام های هشدار گونه جهت بررسی موضوع تولید می شود.

 

از سوی دیگر متخلفان در کمیته رسیدگی به تخلفات فرآورده‌های نفتی ناشی از قراردادهای فی‌مابین محکوم شده اند و از طرفی برخی مسئولان جایگاه ها توسط سازمان بازرسی به مرجع قضایی معرفی شدند. همچنین پرونده در دادسرای عمومی تهران تحت پیگیری است و بدیهی است تخلفات کشف شده خللی در میزان سهمیه مصرف کنندگان ایجاد نکرده است.

 

101

 

 

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top