خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ السبت ٢٢ جمادى الأولى ١٤٤١ Saturday, January 18, 2020
کد خبر: 208634
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲ - ۰۶:۵۴
تقدیر از حداد به سبک عارف!
گروهی از کارشناسان انصراف عارف را دنباله تصمیم انصراف حداد نسبت داده اند و اگر حداد از انتخابات انصراف نمی داد شاید عارف نیز انصراف نداده بود و نتیجه انتخابات به گونه دیگری رقم می خورد.
حداد عادل تقدیر از حداد به سبک عارف!
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

اصولگرایان سنتی از شوک بزرگ پیروزی یک مرحله ای روحانی در انتخابات خارج شده اند و بعد از گذشت حدود یک ماه تازه به فکر تقدیر از حداد آنهم با تبلیغات وسیع افتاده اند تا شاید سهمی از خلق حماسه سیاسی را برای کاندیدای محبوب خود ذخیره کنند.


به گزارش افکارنیوز؛ حدود یک ما از انصراف محمد رضا عارف از انتخابات ریاست جمهوری گذشته است و از همان ابتدا همه گروه های اصلاح طلب و اصولگراهای اصلاح طلب! کار وی را بسیار بجا و پسندیده توصیف کردند و در مکان های مختلف از دانشگاه ها گرفته تا حزب های سیاسی و در استانهای مختلف کشور مراسم تقدیر برای او برگزار کردند!

 

بعد از انتخاب حسن روحانی به عنوان ریاست جمهوری رسانه های اصولگرا در شوک بوده ودر اولین حرکت سعی بر اصوالگرا دانستن روحانی کردند اما نتیجه ای حاصل نشد و روحانی همچنان مستقل از چپ و راست و با خط اعتدال به کار خود ادامه داد.

 

بعد از گذشت یک ماه از انتخابات ریاست جمهوری و انصراف حداد عادل اصولگرا ها به نظر بیدار شده و به دنبال حرکت انصرف او (تنها ۳ روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری) دنبال مراسم تقدیر از حداد به سبک عارف برآمده اند و این موضوع در رسانه های اصولگرا بسیار پر رنگ اطلاع رسانی می شود.

 

گروهی از کارشناسان انصراف عارف را دنباله تصمیم انصراف حداد نسبت داده اند و اگر حداد از انتخابات انصراف نمی داد شاید عارف نیز انصراف نداده بود و نتیجه انتخابات به گونه دیگری رقم می خورد.

 

اما توصیه می شود اصولگرایان پیش از برگزاری این همایش ها ابتدا نقشه راه ۴ ساله خود را تبیین کنند و برای رسیدن به نقطه وحدت از همین امروز آغاز کنند در غیر اینصورت ۴ سال دیگر نیز باید این همایش را برای یکی دیگر از بزرگان و نامزدهای خود به اجرا بگذارند.

 

103

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top