خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ الأحد ٢٣ جمادى الأولى ١٤٤١ Sunday, January 19, 2020
کد خبر: 208656
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲ - ۰۸:۳۳
خواننده پاپ جانباز جنگ، درباره خاطراتش از ناصر عبداللهی می گوید/تصویر
سعید شهروز با حضور در ویژه برنامه ماه رمضان شبکه یک “شهر باران” گفت که خط شکن موسیقی پاپ بوده است.
سعید شهروز خواننده پاپ خواننده پاپ جانباز جنگ، درباره خاطراتش از ناصر عبداللهی می گوید/تصویر
به این مطلب امتیاز دهید
25% 75% بازدید

سعید شهروز با حضور در ویژه برنامه ماه رمضان شبکه یک “شهر باران” گفت که خط شکن موسیقی پاپ بوده است.

 

وی افزود: ” در آغاز راه مردم و مسئولان همکاری کمتری با موسیقی پاپ داشتند اما رفته رفته اوضاع بهتر شد. باید بگویم که ما در این زمینه خط شکن بودیم.”

 

شهروز با یادآواری کار مشترکش با زنده یاد ناصر عبداللهی اظهار داشت:” آن آهنگ با همخوانی مشترک ما در آلبوم “غزلک”بسیار برای من خاطره انگیز بود.”

 

او اضافه کرد: ” من خاطرات بسیاری با ناصر داشتم که هیچ وقت آنها را فراموش نمی کنم. مثلا یادم هست همیشه وقتی می خواستیم به اتفاق ناصر با ماشین به جایی برویم موفق نمی شدیم. یا ماشین پنچر می شد یا کاری پیش می آمد که هر کدام از جای دیگری سر در می آوردیم.

 

” وقتی مجری برنامه به حضور سعید شهروز در جبهه و جانباز بودنش اشاره کرد، این خواننده گفت:” نمی دانستم می خواهید این موضوع را اینجا مطرح کنید. من هیچ وقت به این سئوال پاسخ نمی دهم چون این مسئله چیزی است بین من و خدای خودم و من هرگز نخواستم با استفاده از جانباز بودنم رانت خواری کنم.”

 

او در حالی که اشک می ریخت ادامه داد:” برای اینکه به جبهه بروم سنم خیلی کم بود و مجبور شدم شناسنامه ام را دستکاری کنم. چند بار هم فرار کردم ولی باز موفق نشدم. سرانجام وقتی موفق شدم به جبهه بروم هیچ وقت مرخصی نیامدم. از ترس اینکه مبادا اجازه بازگشت به من ندهند.

 

سعید شهروز افزود:” جانبازی من هم یادگاری است که از جنگ با من مانده و در برابر جانبازان بزرگ دیگری که قطع نخاع شدند یا اعضای اصلی بدن خود را از دست دادند چیزی نیست.”

 

منبع: سعید شهروز

 

115

خبرهای داغ
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top