خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١ Sunday, October 20, 2019
کد خبر: 208672
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۶
توسل إخوانی ها به رؤیا؛
وقتی هواداران مرسی خواب نما می شوند
آنچه در پی می آید، برگزیده برخی از اظهارات تأمل برانگیز خطبای إخوانی است که برای تشویق هواداران مرسی به ادامه تحصن و تقویت روحیه آنان و همچنین تأیید مواضع خود، به نقل خواب و رؤیا متوسل شده اند.
محمد مرسی وقتی هواداران مرسی خواب نما می شوند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

 

 

بیش از ۱۲ روز است که هواداران "محمد مرسی" رئیس جمهوری برکنار شده مصر، در انتظار معجزه ای هستند تا او را به کاخ ریاست جمهوری بازگرداند.

آن ها در میدان "رابعه عدویه" قاهره تحصن کرده اند؛ میدانی که مسجدی با همین نام در گوشه ای از آن قرار دارد.

همه روزه خطبای طرفدار إخوان المسلمین در مسجد و میدان یادشده و یا در رسانه های نزدیک به این گروه سخنرانی می کنند.

 

آنچه در پی می آید، برگزیده برخی از اظهارات تأمل برانگیز خطبای إخوانی است که برای تشویق هواداران مرسی به ادامه تحصن و تقویت روحیه آنان و همچنین تأیید مواضع خود، به نقل خواب و رؤیا متوسل شده اند.

 

 


ورود جبرئیل به مسجد هواداران مرسی!

شیخ "احمد عبدالهادی" از واعظان گروه إخوان المسلمین و از تحصن کنندگان در میدان رابعه عدویه، در جمع متحصنان گفته است: «یکی از صالحان در مدینه منوره خواب دیده است که جبرئیل علیه السلام وارد مسجد رابعه عدویه شده تا نمازگزاران را بر عزم و اراده شان استوار سازد.»

 

 

اقتدای پیامبر(ص) به مرسی!

به گفته او، «انسان صالح دیگری در عالم رؤیا جماعتی را دیده که در آن پیامبر اسلام(ص) و محمد مرسی حضور دارند. وقت نماز رسید و مردم از پیامبر(ص) خواستند پیشنماز شود، اما ایشان مرسی را برای پیشنمازی به جلو هدایت کرد.»

 

 

حواستان به شتر محمد مرسی باشد!

آنگونه که شیخ عبدالهادی می گوید، شخص نیکوکردار دیگری نیز خواب خود را اینگونه نقل کرده است: «بیابانی دیدم که در آن 50 شتر حضور دارند؛ جوانان و کودکانی نیز در حال شن بازی بودند. با گذشت زمان، جوانان و شترها که تشنه و گرسنه شده بودند، به خدا پناه برده و دعا و استغاثه کردند. یکدفعه زمین شکافته شد و از آن آبشخوری به بلندی یک برج 10 طبقه بیرون آمد. شترها و دیگران مشغول آب خوردن شدند که ناگهان بانگ برآمد: "حواستان به شتر محمد مرسی باشد!''.»!

 

 

مرسی و 8 کبوتر

جمال عبدالهادی، یکی دیگر از خطبای هوادار إخوان المسلمین نیز در جمع طرفداران مرسی گفته: «یکی از دانشمندان پاکدامن، در عالم خواب، ۸ کبوتر سبز را بر دوش مرسی دیده است. او این خواب را اینگونه تعبیر کرده که محمد مرسی ۸ سال حکومت خواهد کرد.»


 

 

 

 


102

خبرهای داغ
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top