خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١ Sunday, October 20, 2019
کد خبر: 208774
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۲
فال شنبه 22 تیر ۱۳۹۲
فال فال شنبه 22 تیر ۱۳۹۲
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

جام کشکول؛
فروردین

روابط خوب و مستحكم خود را با دوستان و خويشان نبايد متزلزل كرد. چون براي تجديد روابط يا برقراري دوباره آنها فرصتي نخواهد بود. خوش‌بيني خود را تقويت كن.

اگر در روز بين چهار تا شش فنجان چاي يا قهوه مصرف مي‌كني، از حدمجاز فراتر رفته‌اي. كافئين بيش از حد تو را بي‌قرار و عصبي مي‌كند

خود را با كارهاي حاشيه‌اي فرسوده نكن. يك راست به سراغ هدف اصلي‌ات برو تا به سود برسي. با افراد با تجربه مشورت كن و از آنها كمك بگير.

 

اردیبهشت

دست به ماجرايي زده‌اي كه آخرش معلوم نيست. تنها شانس و اقبال مي‌تواند تو را در اين كار ياري دهد. به هر حال كسي كه خود را درگير مسائل عاطفي مي‌كند بايد عواقب آن را هم بپذيرد.

بايد ورزش را جدي گرفت و از مصرف چيزهايي كه سلامتي تو را تهديد مي‌كند جدا خودداري كرد.

فرصت‌هاي اقتصادي خوبي پيش مي‌آيد كه بايد از آنها استفاده كرد. كسي كه اين فرصت‌ها را از دست بدهد جز پشيماني حاصلي نخواهد داشت. خو كردن به يك زندگي يكنواخت و بي‌تحرك جذابيتي ندارد.

 

 

خرداد

پيشنهادي مطرح مي‌شود كه فريبنده است. دراين‌باره بايد خوب انديشيد و سپس تصميم گرفت. از ريسك كردن در زندگي نبايد ترسيد فقط بايد احتياط لازم را رعايت كني و به شناخت كامل از او برسي.

در خودت انرژي زيادي احساس مي‌كني كه تازگي دارد. بهتر است در اينگونه مواقع كاري بكن كه از انجام دادنش لذت مي‌بري. به اينصورت روز خوب و شادي خواهي داشت.

بعضي از آرزوهاي مادي تو در حال تحقق است. دراين‌باره نبايد شتاب‌زده بود. سعي كن با استفاده از استعدادها و توانايي‌هايت خودت آرزوهايت را برآورده سازي.

 

تیر

ناگهان در دام عشقي مي‌افتي كه تصورش را هم نمي‌كردي. خوبي عشق به همين است كه چون يك حادثه ناگهان فرا مي‌رسد و آدمي را از راهي كه مي‌رفت به راهي كه بايد برود پرتاب مي‌كند.

تمايل به گوشه‌گيري و انزوا داري. شايد اين موضوع بخاطر حالت‌هاي روحي تو طبيعي باشد اما مشكلي را از تو حل نخواهد كرد. بايد با تجديد نظر در اين كار دوباره خود را با جمع و جماعت هماهنگ كرد.

مراقب سلامتي خود باش. براي آنكه وزن خود را كم كني، تن به رژيم‌هايي مي‌سپاري كه ضرر آنها كمتر از سودشان نيست. بايد در برنامه غذايي خود دقت كني تا با تغييراتي جزئي به هدف خود برسي.

 

 

مرداد

خودت را دست كم مي‌گيري و فكر مي‌كني او دور از دسترس توست به همين دليل با ياس و سرخوردگي خودت را مخفي مي‌كني و كناره مي‌گيري، در صورتي كه اينطور نيست و مي‌تواني با يك گفتگوي صميمانه و جدي او را از احساست مطلع كني و نتيجه مثبتش را ببيني.

به زودي ابرهاي تيره از آسمان زندگي‌ات بيرون مي‌رود و همه چيز روبراه مي‌شود. هفته اي شاد و پر از موفقيت در انتظار توست. براي بهتر شدن روحيه‌ات پيشنهاد مي‌كنم اواخر هفته به سفر کوتاهي بروي.

تو به دنبال موقعيتي هستي تا تغييري در روند مالي خود ايجاد كني ولي بهتر است قبل از شروع هر کاري، جوانب آن را بسنجي و به دقت بررسي كني.

 

شهریور

فرصت‌هاي تازه‌اي به وجود آمده كه مي‌تواني خطاهاي گذشته را جبران كني. بايد با خود عهد كني كه ديگر خطاهاي گذشته را تكرار نكني تا راههاي تازه‌اي پيش پاي تو گشوده شود.

تا پايان روز احساس خوشبختي خواهي کرد چون بعضي امور، که فکرت را مشغول کرده بود، روبراه مي‌شود. در يک ميهماني خبرهاي اميدبخشي خواهي شنيد.

موقعيت ماليت نسبتا روبراه خواهد شد. حالا وقت به اندازه كافي براي كارهاي عقب‌مانده داري. بايد از وقت‌ها استفاده كني و مراقب باشي تا با سهل انگاري و ولخرجي بي‌رويه اين موقعيت خوب را از دست ندهي.

 

 

مهر

سوء تفاهمي پيش مي‌آيد كه به زودي رفع خواهد شد. گاه در آسمان دوستي نيز تكه ابري مي‌آيد و براي مدتي كوتاه چهره خورشيد را مي‌پوشاند. اما اين امر وقتي و گذرا است.

به زودي ركود اقتصادي در پيش داري. بعضي وقتها شرايط برعكس آن چيزي است كه تو انتظارش را داري. در چنين مواقعي نبايد عاصي شد چون با كمي فكر و حوصله مي‌توان راه حلي مناسب پيدا كرد.

 

 

آبان

با زياد حرف زدن، آتش عشق خاموش مي‌شود. به جاي آن بايد از احساس خود پيروي كني و راهي را انتخاب كني كه اين مشعل فروزان‌تر شود. اگر عشق نباشد زندگي در كام تاريكي خواهد رفت.

بعضي كارها سيستم تو را بهم مي‌زند. بايد از آنها پرهيز كني. تعادل خود را در زندگي و كار بايد حفظ كرد و از ماجراجويي دوري نمود.

به وضعيتي خواهي رسيد كه اگر ادامه پيدا كند، تو را دلگير خواهد ساخت. از نظر جسمي بايد مراقب باشي كه دچار بيماري يا عوارضي نشوي. در اين رابطه بايد از كسي كمك بگيري كه تجربه و تخصص داشته باشد.

اوضاع مادي و مالي تو خوب است و جايي براي نگراني نيست فقط بايد سهل‌انگاري را كنار بگذاري.

 

 

آذر

خبرهاي تازه‌اي مي‌رسد كه بسيار خوشحال و مسرور خواهي شد. كسي تو را كمك مي‌كند كه اصلا انتظارش را نداشتي. اينها همه نويدبخش يك دوران تازه در زندگي توست كه بايد قدر آن را بداني.

ممكن است تنهايي برايت وحشتناك و دلهره‌آور باشد اما در عين حال تنهايي بهترين زمان براي تامل و انديشيدن است. گاهي اوقات همين موقعيت به تو آرامش و نشاط باورنكردني‌اي ارزاني كند. پس امتحان كن.

همه چيز در مورد سلامتي جسمي‌ات روبراه است اما بايد براي روحيه‌ات كاري كني. كسل و بي‌حوصله بودن مي‌تواند درنهايت تو را دچار عارضه‌اي جسمي كند پس مراقب سلامتي‌ات باش و روحيه‌ات را تقويت كن.

قراردادهاي و توافقات تازه‌اي امضاء مي‌شود كه كمي اوضاع را دگرگون خواهد كرد. سعي كن با خوش‌بيني نسبت به آينده از موقعيت پيش آمده بيشترين بهره‌برداري را كرده باشي.

 

 

دی

رقيبان چند پله از تو جلوترند. بنابراين امكان موفقيت تو در اين رابطه بسيار كم است. از خيرش بگذر تا دچار شكست و ضعف نشوي. به فكر برنامه ديگري باش.

آماده باش چون يکي از آرزوهاي قديمي‌ات برآورده خواهد شد. به زودي دوستي را كه مدتها از او دور بودي خواهي ديد و لحظات خوش گذشته را با هم مرور مي‌كنيد.

به ساعتي ساكت و آرام براي رسيدن به آرامش نياز داري. اين به تو كمك مي‌كند تا خاطرات ارزشمند را در ذهنت تثبيت كني و همچنين راهكارهايي براي مشكلات و تكاپوهايت بيابي.

يک مشکل مالي که مدتي است فکرت را به خود مشغول کرده مجددأ مطرح ميشود و نگراني‌هايي را برايت به وجود مي‌آورد. اما نبايد نگران بود چون فرصتهايي فراهم مي‌شود و در نتيجه آن موقعيت مالي‌ات تقويت خواهد شد.

 

 

بهمن

اول تكليفت را با خودت روشن كن و ببين دقيقا چه مي‌خواهي. اگر با خودت روراست و صادق باشي بقيه مسائل حل مي‌شود.

همه آدم‌ها يك صندوقچه توي ذهنشون و قلبشون دارند پر از خاطرات، عروسك‌ها، اسباب‌بازي‌ها و ... كه از دوران كودكي‌شان به جا مانده. يه سر به دوران بچگي زدن و يادآوري خاطرات و بازي‌هاي كودكانه مي‌تونه روحيه آدم رو عوض كنه. همه ما يك كودك در وجودمان داريم و بعضي وقت‌ها بايد بهش توجه كنيم.

كنترل ميزان كار، درس خواندن، زمان و نحوه استراحت از لحاظ جسماني و عاطفي اثر فوق‌العاده‌اي بر سلامتي‌ات خواهد داشت.

اگر مطمئني كه در اين راه به سود خوبي مي‌رسي به حرف‌هاي ديگران اهميت نده و براي رسيدن به هدفت تمركز و تلاش كن. در آينده نزديك پولي به دست مي‌آوري كه نتيجه تلاش‌هاي خودت است.

 

 

اسفند

بهتر است كينه و كدورت‌ها را از بين ببري چون روحت را تيره مي‌كند. سعي كن با يك راه‌حل مشكل را حل كني و دل او را بدست آوري.

بزودي هماي شانس و اقبال روي دوشت مي‌نشيند و يک سري خوشبياري‌هاي شيرين برايت اتفاق مي‌افتد.

تغذيه درماني به افزايش كيفيت سلامتي در مقابل بيماري‌ها كمك مي‌كند. اين بهترين روش حفظ سلامتي بدن است.

داشتن روابط خوب و دوستانه بهتر از كوهي از ثروت است!! اوضاع اقتصادي تو خوب است اما به ياد داشته باش كه چيزهاي مهمتر است پول و ثروت هم وجود دارد.

 

«برای مشاهده جدیدترین اخبار جذاب و خواندنی کلیک کنید»

2003

 

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top