|
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ١٢ صفر ١٤٤٢ Wednesday, September 30, 2020
کد خبر: 216404
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۵/۹ - ۱۵:۱۲
بازیگر نقش ابن ملجم چطور انتخاب شد؟/تصویر
کریم اکبری مبارکه را هنوز که هنوز است با نقش «ابن ملجم» در سریال «امام علی (ع)» می شناسند. نحوه انتخاب او برای نقش ابن ملجم بسیار جالب بوده.
اکبری مبارکه بازیگر نقش ابن ملجم بازیگر نقش ابن ملجم چطور انتخاب شد؟/تصویر
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

جام فرهنگی،

کریم اکبری مبارکه را هنوز که هنوز است با نقش «ابن ملجم» در سریال «امام علی (ع)» می شناسند. نحوه انتخاب او برای نقش ابن ملجم بسیار جالب بوده. او و میرباقری خیلی اتفاقی همدیگر را در ساختمان تولید صدا و سیما می بینند و همانجا میرباقری به او ماجرای انتخابش برای بازی در سریال امام علی (ع) را خیلی گذرا می گوید.

 

اکبری مبارکه ماجرا را اینگونه برای خبرنگار فارس نقل کرده: «من در حال بالا رفتن از پله های ساختمان تولید سازمان صدا و سیما بودم و آقای میرباقری در حال پایین آمدن بودند که آنجا من را دید و گفت ریش هایت را نزن و بگذار بماند من با تو کار دارم. من هم گفتم چشم.»

 

انتخاب ابن ملجم در راه پله های سیما

او در آن مقطع مشغول کار در فیلم بهرام بیضایی بود، بنا به توصیه میرباقری ریش هایش را نمی زند اما اصلا نمی دانسته که میرباقری او را برای بازی در سریال امام علی (ع) و نقش ابن ملجم انتخاب کرده: «یک روز دیدم نامه ای روی تابلو زده اند در اداره تئاتر که این اسامی بیایند سیمافیلم که از طرف آقای میرباقری بود.

 

 

من هم گفتم شاید قبلا کار دیگری می خواسته بسازد و حالا تصمیمش عوض شده و قصد ساخت سریال امام علی (ع) را دارد. من هم که چشم هایم رنگی است و به درد عربستان نمی خورم. بعد از مدتی دوباره یک نامه دیگر زدندن که اسم چند نفر همراه با اسم من بود تا برویم پیش آقای میرباقری. وقتی رفتم گفت چرا الان می آیی؟ گفتم داوود جان من فکر می کردم شما قبلا می خواستی یک کار دیگر انجام بدهی، الان هم که سریال امام علی (ع) را می سازی، نمی خواستم شما را تحت فشار قرار بدهم چون رنگ چشم های من به درد کار شما نمی خورد. گفت نه ... من همان موقع که گفتم می دانستم تو را برای چه نقشی می خواهم.

 

منبع: برترین ها

 

115

خبرهای داغ
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top