|
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ السبت ١٣ ذو القعدة ١٤٤١ Saturday, July 4, 2020
کد خبر: 238125
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۷/۷ - ۰۸:۰۳
تلویزیون هم صحبت های رویانیان و اخبار سایت پرسپولیس را کذب دانست
پس از تکذیب مصاحبه رويانيان در شبکه 3 این سوال پیش می آید که چرا مديرعامل پرسپوليس در روز روشن اينگونه حرف مي‌زند؟!
محمد رویانیان تلویزیون هم صحبت های رویانیان و اخبار سایت پرسپولیس را کذب دانست
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

جام ورزشی؛ اخبار ساعت 18:45 شبكه سوم سيما، گزارشي از اميرحسين حاجي‌زاده پسر بچه تكنيكي اردبيلي پخش كرد كه اين روزها به مسي ايران مشهور شده و گفته مي‌شود كه تيم‌هاي بزرگي مانند رئال مادريد هم خواهان به خدمت گرفتن او شده‌اند.

 

در اين گزارش، گوينده خبر اينگونه وارد موضوع شد: «اميرحسين حاجي‌زاده امضاي قرارداد و توافق با هر باشگاه داخلي و خارجي را تكذيب كرد!»

 

به نظر مي‌رسيد اين حرف گوينده خبر كنايه‌اي باشد به محمد رويانيان كه مدعي شده بود پرسپوليسي‌ها با اين پسربچه قرارداد 10 ساله امضا كرده‌اند.

 

در ادامه گزارش تلويزيوني تصاويري از حركات تكنيكي او پخش شد و بعد با خانواده‌اش مصاحبه‌اي نشان داده شد كه خانواده او به صراحت امضاي قرارداد و توافق با هر باشگاهي را تكذيب كردند.

 

اين گزارش در حالي از تلويزيون پخش شد كه خبر قرارداد با اين بازيكن روي سايت باشگاه پرسپوليس موجود است و حتي رويانيان در اين باره مصاحبه مفصلي انجام داده و بعد در خبر ديگري به دلالان هشدار داده كه به سمت پديده اردبيلي نروند. تمام رسانه‌ها هم كه به اخبار سايت باشگاه پرسپوليس اعتماد دارند و آن را مستند و درست مي‌دانند، چند روز پيش خبر قرارداد 10 ساله او با پرسپوليس را منتشر كردند كه اگر به سايت باشگاه پرسپوليس مراجعه كنيد، اين خبرها قابل رويت است.

 

حال وقتي خانواده اين بازيكن نونهال در تلويزيون به‌صورت رسمي به تكذيب گفته‌هاي رويانيان مي‌پردازند، اين سوال پيش مي‌آيد كه چرا مديرعامل باشگاه بزرگ پرسپوليس چنين اقدامي انجام مي‌دهد و روي سايت باشگاه به‌صورت رسمي خبر قرارداد 10 ساله را منتشر مي‌كند و بعد به دلالان هم هشدار مي‌دهد كه به سمت اين بازيكن نروند؟

 

پرسش ديگر اينجاست كه آيا سايت باشگاه پرسپوليس در ساير اخبارش هم اينگونه رفتار مي‌كند و از اين پس به مصاحبه‌ها و حرف‌هاي مديرعامل پرسپوليس بايد با ديده ترديد بنگريم؟ پيش از اين سايت باشگاه پرسپوليس براي رسانه‌ها و حتي هواداران يك منبع قابل استناد و رسمي بود كه اخبار درست و صحيح را منتقل مي‌كرد اما با اتفاقي كه در مورد بازيكن نونهال اردبيلي رخ داده، همه چيز زير سوال مي‌رود و سايت رسمي باشگاه را هم با ترديد نگاه مي‌كنيم.

ایران ورزشی

109

خبرهای داغ
مشاهده نظرات

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top