خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ الأربعاء ٢ رجب ١٤٤١ Wednesday, February 26, 2020
کد خبر: 242329
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳ - ۰۷:۰۰
شاهزاده کسی را دوست دارد که به او بگوید گم شو! + ضمیمه ویدئویی
رضا پهلوی شاهزاده کسی را دوست دارد که به او بگوید گم شو! + ضمیمه ویدئویی
به این مطلب امتیاز دهید
64.3% 35.7% بازدید


به گزارش سرویس سیاسی جام، «ضیا آتابای» یکی از سلطنت طلبان دو آتشه که خود از بنیانگذاران اولین شبکه سلطنت طلب و سیاسی ماهواره ای به زبان فارسی در لس آنجلس است در سخنانی تند با حمله به رضا پهلوی گفت:


متأسفانه شاهزاده پهلوی به جایی رسیده است که هرکس به او و شورای ملی انتقادی کند و یا اینکه در این مورد سؤالی داشته باشد را مخالف و خائن به آزادی می داند.


وی در ادامه افزود: در حالی که مردم سلطنت را از بین بردند و در این دنیا مردم دیگر به دنبال کسی نیستند که به آنها بگوید همه خفه شوند و به همین دلیل است که من عضو این شورا نشدم چرا که شاهزاده مخالفین را خائن می داند.


این مجری سلطنت طلب خطاب به رضا پهلوی اظهار داشت: شما که هنوز به قدرت نرسیده اید این طور به مخالفین خود و حتی به نزدیکان خود حمله می کنید اگر قدرت را به دست بگیرید چه خواهید کرد؟ بنابراین اگر ما به دنبال سرنگونی جمهوری اسلامی باشیم و به دنبال آن یک حکومت دیکتاتوری بخواهد سرکار بیاید چه نیازی به این کار است؟

 

ویدئو


آتابای با حمله به دو تن از اعضا اصلی شورای ملی به نام های نازیلا گلستانه و پیرزاد  که شخص رضا پهلوی آن ها را منصوب کرده است گفت: دو تن از کسانی که هیچ کس آن ها را قبول ندارد در دفتر شورا قرار داده اید  و مثل عروسک خیمه شب بازی هرچه به شما دیکته می کنند را عیناً بیان می کنید.


وی در بخش دیگری از سخنانش رضا پهلوی را به عبرت گرفتن از زندگی و مرگ خواهر و برادر خود و نیز زندگی فلاکت بار مادرش (فرح پهلوی) توصیه کرد.


ضیاآتابای در پایان خطاب به شاهزاده گفت: تو به دنبال کسی هستی که به تو بگوید گم شو و تورا بیرون کند نه اینکه به دنبال کسانی چون ما که در مقابلت تعظیم کنیم.


خاطرنشان می شود که بعد از ایجاد شورایی موسوم به شورای ملی با محوریت ربع پهلوی، اپوزیسیون و خصوصاً سلطنت طلبان به مخالفت با این شورا برخواستند و ایراد اصلی را به اعضای شورا و شخص رضا پهلوی متوجه دانستند و بعد از مدت ها خودشان در تریبون هایی که در اختیار دارند به دیکتاتوری رژیم پهلوی اعتراف می کنند.

 

 

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top