خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ الأحد ١١ شعبان ١٤٤١ Sunday, April 5, 2020
کد خبر: 261398
نظرات: 148
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۴
خودکشی روشنا، برای آکادمی گوگوش گران تمام شد؛ عکس
غیبت طولانی پریسا سحرخیز از شبکه من و تو و سکوت مدیران این شبکه سبب شد تا ابهامات فراوانی در ذهن بینندگان این شبکه بوجود آید تا اینکه وی بالاخره در صفحه شخصی فیسبوک خود از جدا شدنش از شبکه من و تو خبر داد.
خودکشی روشنا خودکشی روشنا، برای آکادمی گوگوش گران تمام شد؛ عکس
به این مطلب امتیاز دهید
43.1% 56.9% بازدید

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز به نقل از بولتن نیوز: چندی پیش بود که حرف های بحث برانگیز پریسا سحرخیز، مجری و برنامه ساز سابق شبکه من و تو و بازگو کردن علت جداییش از این شبکه جنجال بسیاری را در فضای مجازی بوجود آورد.

 

 

وی در پستی جنجالی سوءاستفاده های اخلاقی و روابط  جنون آمیز برخی از کارکنان شبکه را یکی از دلیل های اصلی ترک این شبکه اعلام کرد. پریسا سحرخیز پیشتر در اقدامی جداگانه با انتشار عکس هایی از روشنا (یکی از شرکت کنندگان برنامه آکادمی گوگوش)، از تجاوز نامشروع تیام، یکی از کارمندان شبکه من و تو به روشنا و در ادامه از خودکشی نافرجام وی پرده برداشت.

 

 

بیش از چند روز از افشاگری های پریسا سحرخیز نگذشته بود که در کمال تعجب به یکباره اکانت فیسبوک شخصی وی هک و حذف گردید. حذف فیسبوک پریسا سحر خیز سوال های فراوانی را در پی داشت تا اینکه وی در توییتر خود از تهدیدهای مسئولین شبکه من و تو خبر داد.

 

 

سحرخیز که اقدام مسئولین شبکه من و تو را در هک کردن فیسبوکش غیرحرفه ای و مغایر با آزادی بیان توصیف کرد نوشت: « متأسفانه کسانی که ادعای آزادی بیان دارند وقتی نظر شخصیت و در مورد چیزی که دوست نداری میگی خیلی زود عصبانی میشن و کاملا بچگانه برخورد می کنن. باید به شبکه بگم که با بستن آی دی فیسم نمی تونید واقعیت رو از بین ببرید.من هنوز با کارهاتون مخالفم شما زن رو بازیچه خودتون می دونید.»

 

 

افشاگری های سحرخیز از روابط غیر اخلاقی و رسوایی تجاوز جنسی یکی از کارمندان شبکه به روشنا (شرکت کننده آکادمی گوگوش) از یک سو و از سویی دیگر رسوایی بزرگ اخلاقی رها اعتمادی (مجری اصلی آکادمی گوگوش) در تجاوز وی به یک پسر 11 ساله سبب شده است تا مدیران شبکه من و تو را در برگزاری سری چهارم آکادمی گوگوش دچار سردرگمی کند.

 

به نظر می رسد تجاوز به یکی از شرکت کنندگان آکادمی گوگوش توسط  یکی از کارمندان شبکه من و تو که منجر به خودکشی نافرجام او شد کشمکش های شدیدی را در بین عوامل این شبکه بوجود آورده است تا آنجایی که برگزاری این برنامه را در هاله ای از ابهام تا مرز تعطیلی کشانده است.

 

115

خبرهای داغ
مشاهده نظرات

من تا با چشم خودم نبینم باور نمیکنم

پاسخ

۱

۱

۰

۰

لعنت به این اکادمی بیشتر برای کثافت کاریه تا موسقی

پاسخ

۳

۳

لعنت به این اکادمی بیشتر برای کثافت کاریه تا موسقی

پاسخ

۱

۳

اره چرتو پرته

پاسخ

۳

۵

همش چرتوپرته

پاسخ

۲

۴

آفرین پریسا جون

پاسخ

۱

۴

اخیییییییییییییییی

نازی

پاسخ

۱

۲

حلا خودکشیش حقیقته

پاسخ

۹

۰

۱

۲

kash yekam barname hay televizion behtar bod shoresh ro bordan

پاسخ

۳

۴

خدا اعنتش کنه

پاسخ

۴

۸

مرگ بر روشنا

پاسخ

۱

۳۰

۵

۲