|
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ الأربعاء ٢٢ ذو الحجّة ١٤٤١ Wednesday, August 12, 2020
کد خبر: 266287
نظرات: 272
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰ - ۲۰:۱۳
آسان ترین روش برای فراموش کردن کسی که دوستش دارید
همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که هر چند فراموش کردن خیلی سخت است اما شما لایق بهترین ها هستید! این را همواره به خاطر داشته باشید.
جدایی آسان ترین روش برای فراموش کردن کسی که دوستش دارید
به این مطلب امتیاز دهید
84.8% 15.2% بازدید

امام صادق (علیه السلام) فرمود: هیچ فرشته ‏ای در آسمان ها و زمین نیست مگر این که می‏ خواهد خداوند متعال به او رخصت دهد تا به زیارت امام حسین (علیه السلام) مشرف شود، چنین است که همواره فوجی از فرشتگان به کربلا فرود آیند و فوجی دیگر عروج کنند و از آنجا اوج گیرند.

جام خانواده؛


1- به واقعیت وجودی او فکر کنید؛ به جای فکر کردن به خاطرات زیبایی که با هم داشتید و لحظات خوبی که با هم سپری کردید، به همه آن چیزهایی فکر کنید که در طی این مدت، شما را رنج می داد و مکدرتان می کرد. حالا دیگر وقت آن رسیده که خیالپردازی را کنار بگذارید و واقع بین باشید؛ پرده رؤیا را کنار بزنید و به چهره واقعی کسی نگاه کنید که شما را فریب داده است.

 

2- بپذیرید و درک کنید که رابطه ای که بر اساس عشق حقیقی، صمیمیت، صداقت و تعهد بنا نشده باشد، رابطه سالمی نیست و دیر یا زود از هم می پاشد؛ بنابراین در برابر وسوسه برگشتن و از سر گرفتن رابطه، قاطعانه مقاومت کنید.

 

3- فراموش کردن به این معنی نیست که طرف مقابل را در ذهن و خاطره و یادتان به ناگهان نابود کنید؛ فراموش کردن حقیقی به این معناست که باید به جای او، به فکر خودتان باشید.

 

4- خودتان را باور داشته باشید. همه آدم های دنیا در یک نفر خلاصه نشه است؛ هر چند شما در عشق شکست خورده اید اما هنوز مردان افراد زیادی هستند که ممکن است در مسیر زندگی شما قرار بگیرند و خواهان ازدواج با شما باشند.

 

5- خوشبین باشید و نیمه پر لیوان را ببینید و به جای اینکه فکر کنید «من عشقم را از دست داده ام»، فکر کنید «من الان مجردم» و به جای اینکه فکر کنید «کسی را که خیلی وقت بود می شناختم، از دست داده ام»، فکر کنید که «حالا باید با آدم های زیادی آشنا بشوم». خوشبین بودن به شما کمک می کند که زودتر فراموش کنید.

 

 

6- اینکه طرف مقابل، شما را با وجود همه عشقی که به او داشتید رها کرد، به این معنی نیست که شما جذاب و دوست داشتنی نبوده اید؛ آنچه که اتفاق افتاده، فقط و فقط به این معنی است که به شما فرصت دوباره ای داده شده که همسری بیابید که درست به همان اندازه ای که شما دوستش دارید، شما را دوست داشته باشد و برایتان ارزش قائل شود.

 

7- درگیر این فکر وسواس گونه نشوید که ای کاش او را ترک نکرده بودید. بپذیرید و باور کنید که هیچ انسانی مجاز نیست خود را اسیر کسی کند که مناسب او نیست.

 

8- کسی که احساسات شما را می شنود و می بیند اما هیچ پاسخی به آن نمی دهد، کسی که نسبت به شما و رنج هایتان بی تفاوت و منفعل است، مردی که از آرزوهای شما باخبر است اما شما و نیازهایتان را نادیده می گیرد، قطعا به هیچ عنوان شایسته عشق ورزی نیست. هیچ دلیلی ندارد که ما خودمان را به کسی تحمیل کنیم که دوستمان ندارد، زیرا همانطور که پیش از این نیز گفتیم، عشق، احترام، علاقه، تعهد و صمیمیت، خصوصیاتی هستند که در یک رابطه باید متقابل باشند واگر رعایت نشوند، نتیجه ای جز احساس کسالت و پوچی و سرخوردگی ندارند.

 

9- با خودتان به شکلی منطقی و سازنده مواجه شوید. لزومی ندارد وانمود کنید که غصه ای ندارید اما لازم است که برای فرار از شرایط پیش آمده، شرایط بهینه ای برای خود مهیا کنید. گاهی یک سفر تفریحی به منطقه ای خوش آب و هوا یا ثبت نام در یک کلاس هنری که با ذائقه و استعداد شما همخوانی دارد و یا معاشرت بیشتر با دوستانی که از وضعیت روحی شما باخبرند، می تواند تغییری بزرگ در روحیه تان ایجاد کند.

 

10- زمان هایی را نیز به تنهایی بگذرانید. سعی کنید از استقلال کنونی تان شاد باشید. لازم است که یاد بگیرید به تنهایی و بدون وابستگی به دیگران شاد باشید وگرنه نمی توانید فردی را که بعدها قرار است به زندگی تان بیاید، شاد کنید.

 

11 - همه یادگاری های رابطه قبلی را از خود دور کنید؛ فراموش کردن یک فرد، مستلزم این است که در آینده زندگی کنید؛ نه در گذشته! همه عکس ها، فیلم ها، هدیه ها و هر چیز دیگری که به او مربوط می شود را جمع کنید و در جایی دور از دسترس و دیدتان بگذارید. شاید درابتدا کار ناراحت کننده ای باشد اما به تدریج روحیه تان را بهتر خواهد کرد.

 

 

12- یک کاغذ بردارید و همه احساساتتان را روی آن بنویسید. با این روش وقتی توانستید به خوبی این شوک عاطفی تان را پشت سر بگذارید، با خواندن آن نوشته ها خواهید فهمید که چقدر قوی بوده اید که توانسته اید آن را فراموش کنید.

 

13- به جای تمرکز روی غم و غصه های فعلی تان به زمانی فکر کنید که هنوز درگیر این رابطه نشده بودید. حال به این فکر کنید که پنج سال دیگر در چنین شرایطی چه حسی خواهید داشت و به این بیندیشید که آن موقع، غصه ها و رنج امروزتان برایتان چه مفهومی خواهد داشت.

 

14- از جسمتان به خوبی مراقبت کنید. به طور مرتب ورزش کنید و اگر آنقدر غصه می خورید که تصور می کنید ممکن است به جسمتان آسیب بزند، حتما با یک مشاور مشورت کنید.

 

15- به هیچ عنوان برای فراموش کردن فرد قبلی به فرد جدیدی متوسل نشوید. برای آنکه دوباره بتوانید با شیوه ای صحیح و منطقی به کسی دل ببندید، به گذشت زمان نیاز دارید. دل بستن به یک فرد جدید برای فرار از دلبستگی قبلی، کار منصفانه ای نیست. بگذارید به مرور زمان آدم هایی در زندگی تان پیدا شود که اگر به آنها فرصت بدهید، برایتان احترام و ارزش زیادی قائل می شوند.

 

16- از اشتباهاتتان درس بگیرید و وقتی دنبال فرد جدیدی هستید که عشقتان را با او سهیم شوید، با انجام اشتباهات قبلی، یک دلشکستگی دیگر را رقم نزنید. اشتباهات و تقصیرات خودتان را در رابطه قبلی بپذیرید و سعی کنید دیگر آنها را تکرار نکنید.

 

سیمرغ/ 2005

«برای مشاهده  جدیدترین اخبار جذاب و خواندنی کلیک کنید»

خبرهای داغ
مشاهده نظرات

همین که نیازی که بهشون داری رو بفهمن میشن مث یه تیکه یخ!

پاسخ

۲۶

۷

خدایا به همه عاشقهاصبرباارامش بده

پاسخ

۶۹

۵

یه جمله::عادت کنید به هیچکس عادت نکنید

پاسخ

۱۴۳

۲

سلام من امیرم 19 سال دارم حدودا چهارسال بود عاشق یکی ازدخترای فامیلمون بودم بعداز سه ماه دوستی باهاش فهمیدم دختره قبل ازمن بایکی از دوستای صمیمیم به اسم بهنام دوس بوده وسوارماشینش میشده واینا کاری نکردم کناراومدم باهاش بعداز6ماه رابطمون فهمیدم که دختره با دونفر دگ هم رابطه داشته غرورم قبول نمیکرد نمیتونستم هضم کنم تو دلم عاشقش بودم ولی بخاطر دروغاش وکارایی که کرده بود باهاش سرد برخورد میکردم فقط بااین ک ته دلم عاشقش بودم ؛تااین که یه ماه قبل بعدازیک سال رابطه ازهم یه هفته قهر کردیم بعدازیه هفته به شکوفه زنگ زدم گفتم عشقم چیکارمیکنی بهم گفت امیر ماسه روزه قبل جداشدیم من عاشق بهنام هستم دگ ب من زنگ نزن (بهنام هم همون دوست صمیمی من بود که قبل ازمن یک سال باهاش دوس بود)چقدربهش التماس کردم نموند رفتم پیش بهنام ازش پرسیدم که واقعا شکوفه باهاش میحرفه یانه که گفت من عاشقش هستم وباهاش میحرفم شکوفه هم فقط از روی حسودی باتو بوده منم طاقت نیاوردم واس اینک حرصمو سرشکوفه خالی کنم عکسای خودم باشکوفه رو ب بهنام نشون دادم وتاحالا باشکوفه چیکارها کرده بودیم بهش گفتم؛ولی حالا من از یه طرف درد خیانت شکوفه رو دارم میکشم ودرد نبودش رو وازیه طرفم درد اینو میکشم که چرا درموردش ب بهنام بد گفتم واون حالا دگ ازم متنفره دوماه گذشته ومن هر روز بدتر میشم هرروز بدتر میشم فقط از خدا ارزوی مرگ رو دارم همین...

پاسخ

۱۹

۵۶

سلام من عشقم واقعا وعمیقا بهم علاقه داشتیم وقتی وارده زندگیم شد یه دختر افسرده بودم بهم رحیه وامید زندگی بخشید عاشقش بودم عاشقم بود اما خانواده هامون مخالفت کردن پدر من بخاطر اینکه اون کارگر بود حتی اجازه نداد خواستگاریم بیاد خانواده اونم چون من غریبه بودم ورسم داشتن با فامیل ازدواج کنن مخالفت کردن چهار سال تمام پای هم وایسادیمو جنگیدیم اما نشد.اخرشم مادرش مبتلا به سرطان شد عشقمم برای اینکه دله مادر مریضش نشکنه به جدایی از منو ازدواج با دختر خالش رضایت داد.سالها گذشته واون الان بچه داره.ولی من نمیتونم حتی به کسه دیگه ای فک کنم.با اینکه بمیتونستم تو تهران شهر خودم قبول شم دانشگاه بوشهر انتخاب کردم تا بتونم از اون شهر برم.پرو باله جفتمون تو جونی شکست.من دربه درو اواره با یه دله پیرو مرده در حالی که هیچ امیدی به ادامه ندارم واون بقول خودش گرفتار یه مرگ تدریجی با زندگی کردن کنار زنی که علاقه ای بهش نداره.چطور میشه جسم ادم کنار یه نفر دیگه باشه اماروحش جای دیگه.همه‌ی زندگیه من اه وحسرت وفقط مرگه که میتونه از این کابوس نجاتم بده.زمان هیچ کمکی به ادم نمیکنه.این زخم همیشه تازست همیشه زندست.شاید بشه یه ادم دروغگو وخیانت کارو فراموش کرد.اما چطور کسی که هیچ بدی نداشتو فراموش کنم.نمیدونم کی منو نفرین کرد که دچار این درد بی درمون شدم.

پاسخ

۴۰

۸

ع

پاسخ

۲

۳

ب وحید بگین خیلی دوسش دارم کاش میفهمید تنها عشق مه

پاسخ

۱۶

۰

نمیشه ...... فراموش کردنش محاله چون همیشه جلو چشامه ..... نمیدونم چیکار کنم

پاسخ

۲۴

۳

۱۳

۰

باسلام من دانشجوی دکتری هستم اما نمیدونم منو چه به عاشق شدن . ۴ ماه هست عاشق یه پسر خارجی شدم اما میدونم این عشق به ازدواج نمیکشه نه اون میتونه بمونه تو ایران نه من میتونم برم کشور اون. نمیدونم چیکار کنم هردومون سرگردانیم اون هم مثل من عذاب میکشه. آخرین بار که همدیگه رو دیدیم دو روز پیش بود امروز اون پرواز داشت ولی بیست روز دیگه برمیگرده. نمیدونم چطور میتونم دوریش رو تحمل کنم. فراموشش کنم و رابطه ام رو باهاش قطع کنم یا نخ و ببینم روزگار چه میکنه؟لطفا راهنماییم کنید دوستان. از همتون متشکرم.

پاسخ

۸

۹

عالی بود ممنون از اینکه راهنماییم کردید

پاسخ

۵

۱

ترو خدا کمکم کنید من تازه نامزد کردم ولی قبل از من نامزدم یکی از اقواممون رو میخواست که دختره قبول نکرد پسره خیلی خوبه .بعدش به خواستگاری من اومد که جواب مثبت دادم.احساس میکنم هنوز اون عشق قبلیشو دوس داره نامزدم بهم گفت که خیلی دوسش داشته نزدیک به پنج شیش سال عاشقش بوده .به بعضی حرفاش شک میکنم که هنوز اون و دوس داره.در حالی که به من میگه خیلی دوسم داره به خاطرم خیلی کاراهم کرده.ترو خدا کمک کنید چکار کنم که عشق قبلیشو فراموش کنه خیلی دوسش دارم نمیتونم ازش جدا شم

پاسخ

۶

۴

سلااام

پاسخ

۷

۱

۵

۱

من ازعشق نمیترسم

پاسخ

۳

۷

۵

۰

یه چیزی بگم خلاص شید
راحت..
هیچ وقت گدایی عشق رو از کسی نکنید چون به گدا چیزه با ارزشی نمیدن
یاعلی

پاسخ

۴۶

۲

۱۰

۱

۱۱

۱

من و پسرخالم شدیدا همدیگه رو دوس داشتیم ولی من منتظرش نموندم (البته به اصرار بابام) بیشتر از یکساله که نامزد کردم از نامزدم متنفرم و میدونه که پسرخالمو دوس دارم از علاقه پسرخالم هم مطمئنم چون با کلی فشار که خونوادش روش میارن شنیدم گفته تا قبل از عروسی من نامزد نمیکنه. متاسفانه توی شهر ما بهم خوردن نامزدی اجباری رو آبروریزی میدونن!!!!!!!!! و از روزی که من مساله بهم خوردن نامزدیم رو مطرح کردم برعکس همه دنبال اینن زودتر عروسی کنم!! نه پسره راضی میشه دست از سرم برداره نه بابام به حرفم اهمیت میده موندم چیکار کنم. من در دوران شیرین نامزدی از نامزدم متنفرم خسته شدم من عشقمو میخامممممممممممممممممم لعنت به دوران جاهلیت که هنوز توی کشور ما هست. کمکم کنید لطفا

پاسخ

۲۱

۲

سلام.من دوساله عاشق یه پسرم.ولی اون منو نمیخواد
دیگه خسته شدم بچه هم نیستم که بخوام خودکشی کنم
فقط میخوام فراموشش کنم.چون واقعا دیگه نمیکشم.
دارم نابود میشم.فقط یه راه حل بدید من فراموشش کنم.ممنون

پاسخ

۱۵

۳

منمشکست بدی خوردم از همتون سنگینتر

پاسخ

۹

۰

موندم فراموشش کنم یا فراموشو بکنم

پاسخ

۸

۶

منم شکست خوردم

پاسخ

۶

۱

من نمیتونم فرامووش کنم باید چیکارکنم

پاسخ

۴

۲

نباید به هر بی لیاقتی بگی عشقم

پاسخ

۱۸

۱

با سلام. سپاسگزارم حرفهایتان بینهایت قشنگ بودن.

پاسخ

۴

۱

بچه ها میشه کمکم کنید دارم دق میکنم

پاسخ

۱۱

۲

باعرض سلام سخته فراموش کردن نمیشه

پاسخ

۴

۱

لعنت به همه ی عشقا

پاسخ

۱۸

۲

كسي رودوس داشتم ك ده سال ازمن بزرگتربودومن كم سن وسال بودم همه جوره كنارش بودم ودوسش داشتم ولي هيچ وقت پشتم نبودواخري هافهميدم ك معتادهم بوده خيانت هم ك خوراك رابطه اش بودولي بااين وجوددوسش دارم ومنتظرم (خواهش ميكنم نظراتتون بهم بگين)

پاسخ

۱۱

۱۴

من پسر داییمو دوست دارم

پاسخ

۵

۲

بابا بخدا خیلی سخته شب و روز نمیمونه.ای کااااش عشق وجود نداشت باور کنین از درد سرطان سخت تره.اخه ، اخه چجوری میشه کسی رو که از خودت بیشتر دوسش داری رو فراموش کنی.جوری مریضم که فقط قرص میخورم .هی روزگار...

پاسخ

۳۶

۵

۲

۰

خودکشی کنید بهترین راه

پاسخ

۱۱

۳۹

من 4 ساله عاشق یه پسر شدم از نظر خصوصیات اخلاقی خوب بود منم با تمام وجودم محبتمو زندگیمو به پاش ریختم سه چهار ماهی از رابطمون میگذشت که رابطمونو با خونوادش در میان گذاشت اما اونا با ازدواجمون مخالفت کردن اما اون گفت من دست از تو نمیکشم انقد صبر میکنیم و میگم بهشون که قبول کنن ولی هر بار مخالفت میکردن اون واقعا میخواست هر بار دعوای شدید بین اونا میشد انقد که پسره افسرده شده همیشه میگفت چیکار کنم ایناام پیرن نمیتونم زیاد بهشون بدی کنم از توام نمیخوام دست بکشم مخالفت اوناام نه اینکه فکر کنید حالا به خاطر چی بود وگرنه من یه دختر دانشجو هنرمند شاغل از خودم تعریف نباشه دیندار متعهد به خدا زندگی عشق دوستی ... فقط یبار تو زندگیم شکست خوردم و جدا شدم اوناام میدونن که مقصر اون طرف مقابل بوده اما فقط به خاطر یه سری عقاید غلط و فرهنگ پایین راضی به قبول این مسئله نیستن خلاصه منم با اینکه دنیام بدون اون تنگ و تاریکه اون نفسمه شادیمه تموم زندگیمه اما به خاطر خدا و به خاطر اینکه نمیخوام بیشتر ازین پسره با خونوادش بخاطر من درگیر بشه دلم واقعا واسش میسوزه سه روزه رابطمو باهاش قطع کردم دارم میمیرم اما از خدا خواستم اگه صدامو میشنوه خودش یه معجزه ای بکنه همیشه هم واسه دختر پسرای واقعا عاشق دعا کردم نصیحت من به شما عزیزان اینه که همیشه اول و آخر عاشق خدا باشین من نظرم اینه شاید این کار خدا یه امتحان باشه تا صبر منو محک بزنه من هر لحظه منتظر یه اتفاق خوب هستم منتظر اومدنش با رضایت خونوادش و تو این مدت خدا بهم ارامش میده دعاتون میکنم دعام کنین. همتونو درک میکنم

پاسخ

۲۸

۳

۱

۱

۱

۱

سلام دوستان من و عشقم مدت پنجونیم سال باهم رابطه داشتیم، نمیگمم من یا اون خیانت کردیم، دوتا ادم عاشق به معنای واقعی از ته دل هم رو دوست داشتیم، و دوست داریم، و پای هم بودیم، و تحمل کردیم، پای روزای خوشی و ناخوشی بودیم. پای دعواها قهرها اشتی ها همه چی، هیچ وقت همو ترک نکردیم، اما موردی داشتیم ک هیچکدومتون نداشتین، ی مساله ای ک هیچکارش نمیشد کردش، ما اختلاف مذهب داشتیم، یکیمون شیعه یکی سنی، با این حال بازم خاستیم ازدواج کنیم پدر اون اقا شدید مخالف بود و ایشون هم تو روی پدرش وانستاد و کل تلاشش برای رسیدن بمن همین شد، و الانم داره با کسی ک خانوادش مورد نظرشونه ازدواج میکنه، خوشالم نیست و زورکیه، منم ازش جداشم، اون موافق نبود و میگفت ترکم نکن اما ادم متاهل ک دیگه فایده نداره باش بمونی، روزای سختی رو میگذرونم، خدا کمکم کنه، فقط میخام برگردم ب اون روزا ک نمیشناختمش، چون عشق ما واقعا رویایی و عجیب بود، واقعا مردی مثل اون ندیده بودم، اما هیچکدومموم نتونستیم از مذهبمون بگذریم، بهرحال هرچی سرمون میاد تقصیر خودمونه و نمشه کس دیگرو سرزنش کرد، چند روزه فقط با دعا و نماز و ذکر خودمو اروم میکنم، سخته تصور اینکه دستاشو کس دبگه ای بگیره امیدوارم خدا بهممون کمک کنه، سرتون رو بدرد اوردم، یاعلی،

پاسخ

۲۴

۲

۰

۱

۰

۱

۲۶ سالمه از ۱۵ سالگی استارت دوستیام بود..
سرتونو درد نمیارم دوستان یه چیزی رک بگم؟
نظرای دونه دونتونو خوندم
چرا یکی که بهمون بدی میکنه نمیتونیم فراموش کنیم؟
چرا تو یه رابطه ای هستیم که داریم زجر میکشیم اما دست نمیکشیم؟
داداشای من آبجیای من از خودم میگم...
تو یه خونواده ای بزرگ شدم که از وقتی چشامو باز کردم دعوای مادر پدرمو دیدم الانم هنوز ازدواج نکردم انقدر خونمون عاطفه ندیدم انقدر تنها بودم که خیلی زود دل به دوستی های بیرون خونه بردم با هرکسیم تموم کردم حتی دئسشم نداشتم مردم زجر کشیدم جرا؟ جون از تنها بودن میترسم جون کمبود های عاطفی که از پدر و مادرم دیدم از دخترای خیابون میخواستم ببینم.. به نظرتون اگه یه خانواده درست حسابی داشتم انقدر زود میرفتم تو رابطه که الان ۲۶ سالمه دیگه حسی ندارم نابود شدم تنهام با این تفاوت که تنهاییمو مثل سابق کسی نمیتونه پر کنه..
دوستای من کمبود های عاطفیتونو تو خیابون پر نکنید
صبور باشین یکی پیدا کنید که هم از نظر عقلی هم عاطفی بع هم بخوربن... برام دعا کنید شرایط حسمی و روحی بدی دارم

پاسخ

۴۶

۳

۱

۱

۵

۰

سلام من شش سال عاشقش بودم. عاشق یه آدم مغرورو خود خواه هر کاری کردم نتونستم غرورشو بشکنم الان هم با خیلی ها دوسته و میگه اگه منو میخوای روشن فکر باش اینا فقط دوستام هستم. چطور آخه عشقت با یه پسر دیگه شام بره بیرون تو هم روشن فکر باشی و هیچ نگی.چند روزیه تموم کردم خیلی سخته ولی توکل به خدا کردن خیلی ارومم میکنه.
خواهش میکنم عاشق هرکسی نشید خیلی مراقب باشید.

پاسخ

۳۲

۲

۵

۰

۶سال رابطه
۶سال عشق
۶سال خنده و گریه و شادی و غم
یکی بیاد عاشقت کنه بعدم خیلی راحت بگه به درد هم نمی خوریم!
نمی دونم خودمو مقصر کنم یا اونو...
شایدم باید تکنولوژی رو مقصر کنم!
وایبر رو پاک میکنم اینستاگرام رو پاک میکنم تلگرامو پاک می کنم حتی وای فای گوشیو خاموش میکنم چرا؟!
چون میخوام دیگه نبینم کجاست چی نوشته چی میخواد
آخه اینا دلیل جدایی بودن.اون فک میکرد بهش اعتماد ندارم اما هیچوقت به این فک نکرد من مردم روش تعصب دارم باید بدونم کی توی ادد لیستشه...
بهم خیانت نکرد اما منو نادیده گرفت.گفت میخوام آزاد باشم.لباسای راحت و شاد و باز بپوشم.دوس ندارم دیگه کسی بالا سرم باشه
انقد اینارو گفت که احساس میکنم من مثه یه بابا بالا سرش بودم و میگفتم چی بده چی خوبه.شایدم بودم دیگه خودمم نمیدونم
اما اینو خوب میدونم دوسش داشتم.عاشقش بودم.حتی فکر اینکه یگی دیگه بیاد تو زندگیمم به ذهنم خطور نمیکرد و نمیکنه!
دخترا تورو خدا با احساسات کسی بازی نکنین
بهشون تو عمل ثابت کنین عاشقشونین تو حرف سادست
به حرفشون گوش بدین مثه مادراتون که تو بدترین شرایط به حرف پدراتون گوش میدن
انقد خودتون رو دوگیر این نکنین که کی لایک کنه عکستون رو کی کامنت بزاره وایه متنتون...
اونی که باس پسند میکرد کرده
یه پسر بعد درسش سربازی میره بعدشم میره سره کار حق بدین بعضی وقتا بی حوصله باشه یا نه بیاره واسه مهمونی و بیرون رفتن با سودی جون و نازی جون و دوس پسراشون که هیچ سنخیتی باهاش ندارن!
به فکر آیتدتون باشین باهاش تو پول جمع کردن واسه آینده کمک کنین
اگه کار گیر نیاورد بهش روحیه بدین نزنین تو برجکش...
بهش حق بدین بعضی وقتا لاک آبی رنگتون رو نبینه آخه دیروز شما سورمه ای زده بودین و از دید پسرا هر ۲ یه رنگن!
وقتی بهش میگین پیتزا بخوویم یا فلان جا بریم بی دردسر میگن هرچی تو بگی این یعنی نهایت عشقشون
تورو خدا یکم به این چرت و پرتای من دل بدین
اینا حاصل ۶سال رابطه های مختلف بود که واسه من و اطرافیان پیش اومد و به عینه دیدم که بخاطر همین چیزا از هم پاشید!

پاسخ

۴۶

۰

سلام
یه دخترم که 20سالشه ولی اندازه یه فرد 40ساله غم تو دلشه که هیچی از زندگیش نفهمیده....
پارسال تو تیر ماه با یکی دوست شدم که واقعا دوسش داشتم و دوسم داشت
دوسال بود نیشناختمش باهم تلفنی صحبت میکردیم دوستایه خوبی بودیم واسه هم ولی تو تیر ماه که پایه عشق اومد وسط اوایلش خیلی شیرین بود واقعا دوس داشتنی بود واقعا حسه قشنگی بود وقتی کنارش بودم آروم بودم انگار هیچ مشکلی نیست فقط اون باشه همه چی حله ولی بعد چند ماه کلا زندگیم رفت زیر یه علامت سوال ؟ که چرا اینطوری شد؟! چرا همه چی خراب شد؟!
رفت ولی من همچنان دوسش دارم وقتی به گذشتم نگاه میکنم میبینم چقدر شکستم :خودم غرورم احساسم قلبم تمام وجودم شکست تمام وجودم زخمی شد طوری خوردم زمین که نمیتونم بلندشم خیلی سخته فراموش کردن ولی راهی جز فراموش کردنش ندارم ...به فکر خودم نیستم حداقل به فکر زندگی اون باشم ...اون با نبودن من شاد آرامشش شده کسه دیگه پس نباید باشم نباید باشم که اذیتش کنم با حضورم
دارم خفه میشم ولی هیچ راهی جز فراموشی نیست
حاله خرابی دارم شبا ساعت 12به بعد وه میشه کلا حالم خراب میشه دوماهه کات کردیم هرشبم بعد رفتنش با گریه خوابم برده ....
اولین و آخرین عشقم ...عشقمه آخه واسه همیشه تو قلبی که شکست نگهش میدارم ....

پاسخ

۸

۱۱

۵

۳

خیلی سخته

پاسخ

۶

۲

میدونم خیلی مسخرس... ولی من عاشق یه فرد مشهور شدم... تا حالا این حسو نسبت به هیشکی نداشتم... خیلی دوسش دارم... هر شب خوابشو میبینم... حتی دیگه نمیتونم درس بخونم... تروخدا بهم بگید من چیکار کنم؟؟؟ دارم میمیرم... هر چی میخوام فراموشش کنم، نمیشه... همش اون تو فکرمه... حداقل کاش یدفه میدیدمش... شبانه روز به اون فکر میکنم... ۱۴ سالمه... یه دخترم... خواهش میکنم بهم بگید چیکار کنم...

پاسخ

۳

۹

کاش آسون بود کاش میشد حتی بعد هشت ماه فراموش کرد. کاش میچشید زجر منو. ازش نمیگذرم برای تمام عمرم. چون جواب من این نبود حق من این نبود.... حالا هم داره ازدواج میکنه و به ریش من میخنده. چقدر یه آدم میتونه بی ریشه باشه...

پاسخ

۹

۰

۱

۰

۳

۰

خدایا چه جور فراموشش کنم؟

پاسخ

۱۱

۳

مه بیخی رنج شدم حیران ماندم چی کنم ؟

پاسخ

۲

۲

خدایا کمک کن به همه فراموش کنیم تا بتونیم دوباره زندگی کنیم

پاسخ

۱۶

۱

۲

۰

۵

۰

مردشور ریخت هرچی نامرده رو ببره....

پاسخ

۲۸

۰

۳

۳

۳

۰

نمیشه فراموش کنم .عشقم بعد از 8 سال منو ول کرد ورفت

پاسخ

۰

۸

baw asheghesham ta hala bishtaraz 10 ta ravanshenasraftam divonasham

پاسخ

۴

۰

مرده شور هر چی نامرده ببر ن

پاسخ

۱۹

۰

نظر بدین
ی نفر خیلی اهل دوست دختر داشتنه و هزارتا داره گفته دیگه ندارم و گفته بخاطر تو همشونو ول کردم ولی باز میبینی دس از کاراش نکشیده و شما هم دوسش دارین ولی بخاطر غرورتون نگفتین اینده خوبی هم نداره ولی خیلییییییییییی دوسش دارین اونوقت چکار میکنید

پاسخ

۶

۱۵

۹

۰

۲۴

۲

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top