|
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ الأحد ٨ شوّال ١٤٤١ Sunday, May 31, 2020
کد خبر: 315359
نظرات: 105
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۶
شکست پروژه مرجع سازی لس آنجلسی برای طلبه جوان افغانی؛ فیلم و عکس
یکی از این سناریوها نفوذ بین روحانیت و تربیت افرادی همانند محمدعلی باب ها و محمدبن عبدالوهاب ها برای ضربه زدن به اسلام است. کاری که بارها انگلیس انجام داده و اکنون آمریکا به دنبال پیاده کردن آن است.
اللهیاری شکست پروژه مرجع سازی لس آنجلسی برای طلبه جوان افغانی؛ فیلم و عکس
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، جمله ی مشهوری است که می گوید:« برای ضربه زدن به دین از دین استفاده کن» گویا همین جمله قرن ها در دستور کار دشمنان اسلام قرار گرفته است. سناریویی که همانند دیگر سناریوهای دشمنان اسلام، ساده و ابتدایی به نظر می رسد اما ساده انگاشتن سناریوهای دشمن عین ساده لوحی است.

 

یکی از این سناریوها نفوذ بین روحانیت و تربیت افرادی همانند محمدعلی باب ها و محمدبن عبدالوهاب ها برای ضربه زدن به اسلام است. کاری که بارها انگلیس انجام داده و اکنون آمریکا به دنبال پیاده کردن آن است.

 

از این رو از چندی پیش به معرفی شخصی به نام حسن اللهیاری کرد. شیطان بزرگ در اولین اقدام، شبکه ای ماهواره ای با 2 زبان برای وی راه اندازی کرد و اللهیاری با طیب خاطر و بدون دغدغه روی آنتن آمریکا قرار رفت تا ترویج شیعه(!!) کند.

 

پرواضح است اسلام مورد نظر و حمایت آمریکا چگونه اسلامی است. در واقع آمریکا در حرکتی زیرکانه به بهترین شکل، سعی در تخریب شیعه و اسلام ناب نمود.

 

اللهیاری در این شبکه مدام اقدام به توهین و سب خلفای اهل سنت نموده و بعضا از الفاظی بسیار رکیک در مورد آنها استفاده می کند. نکته این است که با توجه به رابطه بسیار خوب عربستان با آمریکا، آیا تعطیل کردن این شبکه از سوی عربستان بیشتر از یک تماس تلفنی هزینه دارد؟!! یا اینکه حذف فیزیکی اللهیاری برای افراطیون القاعده چقدر زمان می خواهد؟!!

 

اما در این پروژه، اللهیاری برای ضربه زدن به اسلام ناب نباید تنها به سب و توهین به خلفای اهل سنت بسنده می کرد، بلکه باید با صدور فتاوای هدفمند، ضربه دیگر و چه بسا محکم تری وارد می ساخت. فتاوایی نظیر: جایز بودن معامله با اسرائیل و از سوی دیگر حرام بودن معامله با برادران اهل سنت، جایز بودن لعن خلفاء، عدم جواز کمک به مردم فلسطین، از جمله موارد عجیب و خلاف مبانی اسلام که از سوی وی صادر شده است.

 

در این پازل آمریکایی اکنون زمان شخصیت سازی برای اللهیاری است. ایجاد شخصیتی کاذب که به این باور برسد خودش را با نفوذتر از مراجع حال حاضر ایران و عراق بداند!

 

لینک دانلود

 

اما کار به اینجا ختم نشد، اللهیاری پس از مدتی پا را فراتر گذاشته و خودش را نسبت به بسیاری از علمای تاریخ اسلام عالم تر اعلام کرد!

 

لینک دانلود

 

این سوال به ذهن می رسد که آیا جناب اللهیاری از علمایی نظیر: شیخ مفید، شیخ طوسی، شیخ کلینی، علامه حلی، شیخ بهایی، شیخ انصاری، سید مرتضی، علامه مجلسی، شهید اول، شهید ثانی و امام خمینی(ره) و ... عالم تر است؟!

 

البته داستان به اینجا ختم نمی شود. چنین شخصیتی باید مانند مراجع عمل کند. وقتی آقای طلبه نما به باورهای کاذب فوق رسید اقدام به راه اندازی سایتی جهت اخذ وجوهات با شماره تلفن: 0016614140009 و پرداخت شهریه نمود.

 

 

 

اما این اقدام وی موجب عکس العمل های منفی از سوی مومنین و طلاب و علمای ایران و عراق شد. اللهیاری هم بلافاصله سایت مذکور را از دسترس خارج کرده و در شبکه عربی زبان خود انتساب این سایت به خودش را رد کرده و اقدامی از سوی دشمنانش دانست.

 

تکذیبیه ادعای مرجعیت/لینک دانلود

 

اما باز هم چند نکته وجود دارد:

1. جناب اللهیاری اگر سایت متعلق به شما نبود چرا بلافاصله بعد از واکنش مردم تعطیل شد؟

 

2. جناب اللهیاری، اساسا وقتی در این سایت شماره تلفن خود شما جهت اخذ وجوهات شرعی وجود دارد، چگونه می توانید انتساب آن را به خودتان رد کنید؟

 

3. جناب اللهیاری بر فرض جعلی بودن این سایت، پاسخ شما برای ادعاهای بسیار فراتر از مرجعیت و... در شبکه تان چیست؟

 

4. جناب اللهیاری، اگر شما طلبه اید (؟!)به نظر شما کدام طلبه جوان به خود اجازه می دهد که خود را از علمای حال حاضر بلکه از بسیاری از علمای تاریخ اسلام بالاتر بداند؟!

 

5. جناب اللهیاری، به نظرتان عجیب نیست که تبلیغ تان را در شبکه های فارسی زبان می کنید و تکذیبیه تان را در شبکه های عربی زبان؟!!

 

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
مشاهده نظرات

بی شعور

پاسخ

۰

۰

http://media.jamnews.ir/comments/jamnews/1394091911670mic.flv

پاسخ

۱

۰

در حقيقت.. من چند بار برنامه الله ياري را ديدم.. و ميدانم كه خيلي از شيعه ها حد اقل در عراق و افغانستان برنامه او را تماشا ميكنند. الحق والانصاف در خيلي جاها مشخص ميكنه كه آدم زيرك و دانايي است.. و در جواب دادن به اهل سنت حاضر جواب است.. و حتی در استدلال از كتب مخالفين براي هر مساله جوابي آماده دارد و مي داند در كدام كتاب است.. اما من مخالف دشنام دادن اهل سنت و مقامهاي خلافت.. زيرا معتقدم مشي اهل بيت عليهم السلام، احترام به مخالفين را واجب دانسته.. نه فقط از روي تقيه.. بلكه نيز از باب توصيه خداوند در قرآن كه ميفرمايد كفار را دشنام ندهيد.. تا آنان خداوند را مورد دشنام ندهند... حالا كاربرد اين فرمايش در مورد مسلمان اولی تر است. و از طرفي ديگر.. اگر هدف از اين برنامه ها نشر تشيع.. كه اين كار با سب و دشنام و فحش و ناسزا نتيجه عكس خواهد داد... كه قرآن خطاب به پيامبر فرموده: اگر تو (اي محمد) جلف و قسي القلب بودي.. آنان از اطراف تو پراكنده خواهند شد. پس بياييم با خود و ديگران منصف باشيم.. شايد اللهياري ايده ديگري داشته و شايد قلبا به اعتقاد خود دارد از اهل بيت دفاع ميكند.. نبايد همينجوري به ديگران تهمت بزنيم.. محض اينكه كسي شبكه اي در خارج داشته باشد دليل بر همراهي او با دشمن نيست..

پاسخ

۱۱

۴۱

خاک تو سرش کنن که داره آبروی شیعه رو میبره

پاسخ

۱۰

۷

جمع کنید بساطتونو معلومه که آقای الله یاری یک مرجع عالی قدره

پاسخ

۷

۱۷

۳

۱

خبرتون توپ بود در حد توپ های جام جهانی 2014

پاسخ

۸

۱

بابا یارو شاس میزنه

پاسخ

۹

۲

بدبخت بیچاره آمریکایی آمریکایی

پاسخ

۷

۲

خاك بر سر اين آدم منفعت طلب

پاسخ

۸

۵

http://media.jamnews.ir/comments/jamnews/1394035776452mic.flv

پاسخ

۴

۰

جیره خوار آمریکا

پاسخ

۸

۳

ایول باحال بود دمتون قیییج

پاسخ

۱

۰

اگه اللهیاری مرجع تقلیده لابد منم امام زمانم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

پاسخ

۱۶

۵

۲

۰

جینقلی جان جوجه جان خیلی مانده شما بشوید ایت الله . تازه اگر بشید هم حداقل تو ایران کسی برات تره هم خرد نمیکنه
بچه جان تو سنت به این کارا نمیخوره . اصلا گروه خونت هم تو این مایه نیست . بهتره قبل از اینکه ابروت بره جمع کنی بزنی
به چاک . این برا خودت بهتره

پاسخ

۱۶

۵

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top