خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ السبت ١٠ شعبان ١٤٤١ Saturday, April 4, 2020
کد خبر: 347960
نظرات: 99
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۲/۱۶ - ۰۷:۳۰
روحانی نمایی که به خون شیعیان بحرین خیانت کرد/ فیلم
قیام شیعیان مظلوم بحرین علیه جور و ستم حکام خبیث آن کشور، محک خوبی بود که موجب شد دروغگویی و نفاق اللهیاری بر همگان آشکار شود و...
شیخ حسن اللهیاری روحانی نمایی که به خون شیعیان بحرین خیانت کرد/ فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
81.6% 18.4% بازدید

 

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، "حسن اللهیاری چغچرانی" شیعه نمایی مقیم لس انجلس است که با بر تن کردن لباس روحانیت، از طریق ماهواره به پیشبرد نقشه استعماری «تفرقه افکنی میان مذاهب اسلامی» کمک می کند.

 

مأموریت اصلی وی پررنگ کردن وجوه اختلاف میان شیعیان و اهل تسنن می باشد و بر خلاف سیره علمای متقدم و متأخر شیعه، از طریق هتاکی، هجو و تحریک احساسات می کوشد به فضای کینه ورزی و تفرقه دامن بزند.

 

نامبرده برای جلب اعتماد مخاطبان، خود را شیعه ای دوآتشه و دلسوز جا می زند و مدعی است که به اقتضای دغدغه های مذهبی و احساس تکلیف شرعی، قدم در مسیر تبلیغ و ترویج حقائق نهاده است!

 

اما قیام شیعیان مظلوم بحرین علیه ظلم و جور حکام خبیث آن کشور، محک خوبی بود که موجب شد دروغگویی و نفاق اللهیاری بر همگان آشکار شود و به اصطلاح دم خروس از زیر پیراهنش بیرون بزند.

 

 

ویدیو/ خیانت شیخ حسن اللهیاری به شیعیان مظلوم بحرین

 

 

این آخوند امریکایی یکصدا با شیاطین شیعه ستیز، اعتراضات برحق ملت بحرین ضد رژیم آل خلیفه را مورد ملامت و تخطئه قرار داد و حمایت از آنان را امری نادرست قلمداد کرد؛ موضع شگفت انگیزی که فقط از یک دست پرورده سرویس های جاسوسی استعمار قابل انتظار است، نه یک روحانی معتقد شیعه!

 

حسن اللهیاری با سوءبرداشت از احادیث و تحریف روایات، مخاطبان خود را به انفعال و عدم مقابله با ابرقدرت ها و حکومت های ستمگر فرا می خواند و رهبران مذهبی شیعیان بحرین را بی پروا به نادانی متهم می کند.

 

 

گفتنی است جام نیوز پیش تر نیز گزارش هایی در مورد فعالیت های مشکوک این آخوندنمای لس انجلس نشین منتشر کرده است که می توانید آن ها را (اینجا) ، (اینجا) ، (اینجا) و (اینجا) ملاحظه کنید.

 

 

مشاهده نظرات

خاک بر سرت الهیاری

پاسخ

۱۶

۲

یکی هست بنام (عبدالله حیدری) که بعنوان یک وهابی شیعیان مظلوم را میکوبد. یکی هم بنام (حسن اللهیاری) کهبعنوان شیعه شیعیان مظلوم را میکوبد. هردو از فرزندان ابلیس لعین هستند. و مانند قیچی عمل میکنند. در دوجهت مخالف ولی باهم میبرند و قطع میکنند. ائمه معصومین ع با هردو تفکر مخالف هستند. البته این اللهیاری (ابلیس یاری) برای سیدالشهدا ع گریه هم میکنه آنهم مقابل دوربین, ولی در همین مطلب بحرین میگه: ( ظالمین قوی هستند و نمیشود با آنان درافتاد چون نابودمان میکنند.) حماقت در چه حدیست که نمیفهمد امام حسین ع با آن نفرات کم در مقابل ظالم بسیار قوی ایستاد و محکم بوظیفه عمل کرد و درس بزرگی به بشریت داد. ونمیفهمد که قرآن اقلیت را مورد تأئید قرار داده. ( و قلیل من عبادی الشکور). وفرموده (اکثرهم لا یشعرون) اکثرهم لا یعقلون) (اکثرهم لا یتعقلون) اگر قابل هدایت نیست خداوند با دشمنان اهل بیت محشورش فرماید. زیرا کسیکه ظلمی را ببیند و جهت رفع ظلم قیام نکند یا حرفی نزند یا از مظلوم حمایت نکند درعمل آن ظالم شریک است و نسبت به مظلوم ظالم. خداوند همه مظلومین جهان بویژه مسلمین بالاخص شیعیان را نصرت عنایت فرماید.... آمین (اللهم عجل لولیک الفرج)

پاسخ

۸

۰

خدا ایشالله از رو زمین محوش کنه
تفرقه اندازه -کج فهم

پاسخ

۴

۵

احمق

پاسخ

۴

۴

اللهم الجعل عواقب امورنا خیرا از کجا به کجا رسیدن!!!!

پاسخ

۴

۲

یعنی واقعا این افغانی شیعه هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

۲

۳

به نظرم آبروی روحانیت خیلی مهمتر از این خبره اگه انتشارش نمیداید بهتر بود

پاسخ

۰

۱۷

http://media.jamnews.ir/comments/jamnews/1399389333006mic.flv

پاسخ

۱

۰

از اون ادعای مرجعیتش ته حرفش معلوم بود

پاسخ

۱۰

۱

بابا به نظر من این بابا اصلا تعادل روانی نداره

پاسخ

۴

۱

از بس حرفاش مسخره بود خنده ام گرفت مخصوصا اونجا که گفت ظالمین خیلی زورشون زیاده ما نباید جلوشون بایستیم والا نابود میشیم آخه این کجاش با تفکر شیعه که امام حسین داره تطبیق میکنه!!! اصلا امام حسین با این که میدونست شهید میشه جلوی ظالمان تا پای جان ایستاد. تابلوئه که این یارو شیعه نیست

پاسخ

۴

۲

لطفا فایل دانلود را بگذارید

پاسخ

۳

۰

آقا جان چه کار دارید یکی یه حرفی زده خوب نظرشه دیگه.

پاسخ

۳

۹

او دست نشانده شیطان است خداوند روسوایش کرده

پاسخ

۹

۲

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top