|
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ الاثنين ٩ شوّال ١٤٤١ Monday, June 1, 2020
کد خبر: 348397
نظرات: 14
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۲/۱۶ - ۰۷:۳۶
اعترافات هولناک مرد افغانی، عامل مرگ فجیع همسر و فرزند خردسالش
مرد ۳۰ ساله اي که در يک جنايت فجيع گردن همسر و فرزندش را بريد، در اعترافاتي هولناک به تشريح ماجراي قتل پرداخت
قاتل اعترافات هولناک مرد افغانی، عامل مرگ فجیع همسر و فرزند خردسالش
به این مطلب امتیاز دهید
30% 70% بازدید

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از مشرق، مرد ۳۰ ساله اي که در يک جنايت فجيع گردن همسر و فرزندش را بريد صبح روز گذشته در اعترافاتي هولناک به تشريح ماجراي قتل پرداخت و انگيزه خود از اين اقدام را اعتياد همسرش عنوان کرد.


متهم اين پرونده جنايي که مقابل قاضي موحدي راد (قاضي ويژه قتل عمد) قرار گرفته بود درباره جزئيات جنايت فجيع خود گفت: از يک سال قبل با همسرم مشکل داشتم. من بنا هستم و روزي ۸۰ هزار تومان درآمد دارم اما همسرم به مواد مخدر اعتياد داشت و پسر 2.5 ساله ام را نيز به مواد مخدر آلوده کرده بود.

 

خيلي سختي کشيدم تا او را ترک دادم اما همسرم که ۲۳ سال داشت به فروش مواد مخدر روي آورد طوري که تا نيمه هاي شب معتادان براي خريد مواد زنگ خانه ام را به صدا درمي آوردند. مدتي بود که در کوچه و خيابان مورد تمسخر مردم قرار گرفته بودم و به خاطر کارهاي همسرم تحقير مي شدم.

تا اين که ديدم اين زندگي فايده اي ندارد ابتدا قرار شد برادران همسرم او را ترک بدهند و فرزندم را نيز به بهزيستي بسپارم اما آن ها هم اين کار را نکردند. گفتم بچه را به خانواده اي که فرزند ندارند بدهيد ولي باز هم آنها بي توجهي کردند. ظهر روز حادثه وقتي به منزل آمدم ديدم همسرم در خانه نيست. به منزل همسايگان رفتم و همسرم را به خانه بازگرداندم. اين بود که دوباره مشاجره ما آغاز شد. به او گفتم بچه را به من بده تا او را به بهزيستي ببرم تا پسرم در اين خانواده با مواد مخدر بزرگ نشود.

 

متهم اين پرونده که مدعي است به صورت تفنني گاهي مواد مخدر صنعتي و سنتي مصرف مي کند، ادامه داد: در اين هنگام به سمت همسرم رفتم تا پسرم را از او بگيرم ولي او بچه را در آغوش خود فشرد که من او را نگيرم که ناگهان با «کاردکي» که دستم بود خواستم ضربه اي به او بزنم که همسرم فرزندم را سپر کرد و ديدم گلوي فرزندم را بريده ام.

 

پس از آن همسرم را روي زمين انداختم و با شکستن شيشه نوشابه گلوي او را هم بريدم و ضربات ديگري هم بر نقاط مختلف بدنش وارد کردم. پس از آن هم با لباس هاي خون آلود از منزل بيرون  آمدم و به کلانتري شهرک شهيدرجايي رفتم و خودم را تسليم قانون کردم.

 

وي در پاسخ به اين سوال قاضي که آيا قبل از ارتکاب جنايت مواد مخدر نيز مصرف کرده بودي؟ گفت: از ۲۴ ساعت قبل هيچ گونه مواد مخدري مصرف نکردم و خوردن مشروب را هم حرام مي دانم.

اين گزارش حاکي است: فرمانده انتظامي مشهد نيز درباره چگونگي وقوع اين جنايت گفت: متهم که تبعه خارجي است از چند سال قبل با مقتول آشنا شده بود اما به خاطر مخالفت خانواده زن جوان با ازدواج آنها، او دختر جوان را تشويق به فرار از منزل کرده و بدين ترتيب شرايط ازدواج آن ها فراهم شده بود.

 

سرهنگ حجت نيکمرام اضافه کرد: در پي بروز اختلافات خاصي در زندگي زوج جوان، وي فرزند 2.5 ساله و همسر ۲۳ ساله اش را به طرز فجيعي به قتل رسانده و خود را نيز تسليم ماموران انتظامي کرده است.

رئيس پليس مشهد تصريح کرد: پوشش خبري ارتکاب اين گونه جرايم نياز به اطلاع رساني علمي و کارشناسي شده اي دارد تا با تحليل و پرهيز از شتاب در انعکاس خبر بتوانيم مهارت هاي اساسي در ازدواج و انتخاب همسر، همچنين مهارت حل مسئله در مواجهه با مشکلات مختلف را به مخاطبان حوادث که با کنجکاوي و هيجان خاصي اين گونه مطالب را دنبال مي کنند ارائه دهيم.

 

2013

مشاهده نظرات

دستای زنه رواززیرپتودیدین؟ ولی مرده خیلی بدبخته.

پاسخ

۱

۱۰

راستش وقتی ما اینطوری یک طرفه به قاضی میریم دیگه مشخصه که منطقی در حرفامون نیست.
در هر جامعه ای شخص مسئول کارهای خوب و بد خودش هست. ما هیچ گاه از کارهای خوب افغانی ها در کشورمون خبری نشر ندادیم ولی به محض این که یک شخص افغان یک جرمی را مرتکب میشه اینه که انگشت اتهاممون به سمت همه افغانهایی که در کشور ما زندگی میکنند نشانه میره.
تصور کنید شما در نیویورک هستین و یه ایرانی قتلی رو در یه ایالت دیگه مثلا ویرجینیا مرتکب بشه و بعد تیتر تمام خبرگذاری های آمریکا بشه : ایرانی قاتل با بی رحمی تمام ....... را به قتل رساند.
آیا با ادامه ی این گونه تبلیغ ها دیگر حاشیه ی امنی برای زندگی شما در آنجا خواهد ماند.الان در ایران کم مونده این خبر بره تیتر یک بیست و سی یا خبر ساعت 9 شبکه یا یک برنامه با این موضوع و کلی کارشناس در شبکه خبر.
در کل حرف من این است که این شخص بایست به سزای عملی که انجام داده برسد ، اما او هم یک شخص است نه یک مردم.

پاسخ

۴

۲

این رو اعدامش کنید بقیه افغانها روهم از ایران بندازید بیرون

پاسخ

۲۰

۱۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top