|
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ الاثنين ١٠ صفر ١٤٤٢ Monday, September 28, 2020
کد خبر: 353246
نظرات: 5
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۰
باز هم زیاده روی صدای امریکا در دروغگویی و تحریف
صدای امریکا آنچنان در تبلیغ علیه جمهوری اسلامی زیاده روی می کند که کارشناسان این شبکه هم طاقت نیاورده و بارها به این رویه انتقاد کرده اند.
صدای آمریکا. VOA
 باز هم زیاده روی صدای امریکا در دروغگویی و تحریف
به این مطلب امتیاز دهید
87.5% 12.5% بازدید

 

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، گرچه صدای امریکا (VOA) سابقه ای طولانی در سیاه نمایی و دروغ پردازی علیه جمهوری اسلامی دارد، اما در برخی برنامه های خود آنچنان در تبلیغ علیه جمهوری اسلامی زیاده روی می کند که کارشناسان این شبکه هم طاقت نیاورده و بارها به رویه جاری انتقاد کرده اند.

 

دوشنبه شب برنامه "افق" به بهانه بررسی مذاکرات هسته ای، مجدداً از «مهران مصطفوی» (چهره ای که در سیاه نمایی و دروغ پردازی علیه جمهوری اسلامی از هیچ چیز فروگذار نیست) دعوت کرد و تریبون این شبکه را در اختیار وی قرار داد.

 

مصطفوی در حمله به جمهوری اسلامی چنان زیاده روی کرد که «محمد سهیمی» (دیگر کارشناس این برنامه) با رد سخنان وی، از زیاده روی و تحریف و جعل تاریخ از سوی اپوزیسیون مخصوصاً افرادی همچون مصطفوی برای رسیدن به اهداف سیاسی خود به شدت انتقاد کرد.

 

نکته جالب توجه این است که مصطفوی به واسطه موضعگیری های تند خود مدت هاست به کارشناس ثابت صدای امریکا در خصوص مسائل سیاسی ایران، به خصوص مذاکرات هسته ای، تبدیل شده است.

 

 

دانلود

 

106

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top