خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ السبت ٢٢ جمادى الأولى ١٤٤١ Saturday, January 18, 2020
کد خبر: 353403
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۹
مرگ فجیع و هولناک مردی که تنها شاهد پرونده بود
جسد کشف شده متعلق به کارگر نمایشگاه به نام داوود بود.
آتش افروز مرگ فجیع و هولناک مردی که تنها شاهد پرونده بود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از جام جم،  دو مرد که به اتهام سرقت احشام دامداری‌های شهرستان هشتگرد تحت تعقیب پلیس بودند، وقتی متوجه شدند مردی که شاهد سرقت بوده به دادسرا رفته و آنها را لو داده است، شبانه به محل کارش در شهر قدس در غرب استان تهران رفتند و پس از کشتن وی، جسدش را آتش زدند.

 

ساعت 6 بامداد بیست و هشتم اردیبهشت امسال، مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان قدس تماس گرفت و از وقوع آتش سوزی در یک نمایشگاه خودرو در یکی از محله های شهر خبر داد.

 

در پی این حادثه کارآگاهان پلیس آگاهی همراه گروهی از آتش نشان ها با اعزام به محل حادثه مشاهده کردند، انبار انتهای مغازه آتش گرفته و شعله های آن در حال سرایت به درون مغازه است. با خاموش شدن آتش از سوی آتش نشان ها معلوم شد در انباری قفل است. بنابراین آنها با تخریب در و ورود به انبار، آتش را خاموش و مشاهده کردند جسد سوخته مردی درون اتاقک افتاده است.

 

با کشف جسد وگزارش موضوع به بازپرس پورساداتی، کشیک ویژه قتل دادسرای شهر ستان قدس، جسد مرد جوان به پزشکی قانونی منتقل و با تشکیل پرونده تحقیقات برای مشخص شدن هویت مقتول در حالی آغاز شده که کارشناسان آتش نشانی نظر دادند آتش سوزی عمدی بوده است.

 

 

کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی با تحقیق از صاحب نمایشگاه خودرو متوجه شدند جسد کشف شده متعلق به کارگر نمایشگاه به نام داوود بوده که شب ها در محل می مانده و او نمی داند چه کسی و با چه انگیزه ای دست به این جنایت زده است.

 

در حالی که تحقیقات برای شناسایی عاملان جنایت ادامه داشت، کارآگاهان جنایی اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می داد، مقتول چند روز پیش از سوی افرادی ناشناس به مرگ تهدید شده بوده، زیرا وی شاهد یک سرقت در شهرستان هشتگرد بوده است.

 

با به دست آمدن این سرنخ تحقیقات روی پرونده ای که مقتول در آن شهادت خود را ثبت کرده بود، متمرکز و کارآگاهان جنایی متوجه شدند از یک ماه پیش چند فقره سرقت در دامداری های هشتگرد انجام شده بود که سارقان آن تحت تعقیب پلیس بوده اند تا این که یکی از سارقان در شهر قدس دستگیر و با صدور قرار قانونی تحویل پلیس آگاهی شهرستان هشتگرد می شود.

 

در ادامه این پرونده مقتول که شاهد سرقت احشام از دامداری ها از سوی متهم بازداشت شده بوده با حضور در دادسرای عمومی انقلاب هشتگرد شهادت می دهد که متهم بازداشت شده، دو همدست دیگر داشته است که یکی از آنها برادر وی است و او چند بارازبرادرش خواسته دست از سرقت بردارد و سرانجام تصمیم گرفته آنها را لو دهد.

 

با مشخص شدن این موضوع روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه ای شد و ماموران در تحقیقات بعدی متوجه شدند، چند روز پیش مقتول نزد یکی از مالباختگان رفته واز او خواسته تا مکان امنی برای وی پیدا کند، چون برادرش و دیگر همدست او که به اتهام سرقت احشام تحت تعقیب پلیس هستند، اورا به مرگ تهدید کرده اند.

 

با به دست آمدن این اطلاعات کارآگاهان جنایی جستجوی گسترده ای را برای دستگیری آنها آغاز کردند.


2013

پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top