خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ الأربعاء ٢٦ جمادى الأولى ١٤٤١ Wednesday, January 22, 2020
کد خبر: 353480
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۲
اظهارات جدید خالد مشعل درباره مقاومت در مقابل اسرائیل
رئیس دفتر سیاسی جماس با تاکید بر ضرورت تشکیل کشور فلسطین در تمام سرزمین فلسطین و اخراج تمام اشغالگران خاطر نشان کرد تحقق اهداف ما مستلزم مقاومت و وحدت ملی است.
خالد مشعل اظهارات جدید خالد مشعل درباره مقاومت در مقابل اسرائیل
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، شبکه "المیادین" امروز خبر داد که خالد مشعل خاطر نشان کرد بزرگداشت سالروز نکبت(روزی که صهیونیستها سرزمین فلسطین را اشغال کردند)، یادآوری مسیر مقاومت و تبدیل اشغالگری و آوارگی به آزادی و بازگشت به سرزمین است.

 

مشعل در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت : اسرائیل از لحظه نکبت(روز اشغال فلسطین) با وجود ماشین کشتار نتوانسته است مشروعیت کسب کند و ملت ما در داخل فلسطین ملت ریشه دار است و مردم آواره در خارج از فلسطین هم به فرزندانشان راه بازگشت به فلسطین را آموزش می دهند.

 

وی با تاکید بر ضرورت تشکیل کشور فلسطین در تمام سرزمین فلسطین و اخراج تمام اشغالگران خاطر نشان کرد تحقق اهداف ما مستلزم مقاومت و وحدت ملی است.

 

مشعل تصریح کرد مقاومت تا زمانی که اشغالگری وجود دارد، ادامه خواهد یافت  و هیچ تعارضی میان فعالیت سیاسی و مقاومت نیست، زیرا سیاست جایگزین مقاومت نیست.

 

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تاکید کرد مقاومت گزینه ما از لحظه اقامت در اردن تا انتقال به سوریه و ورودمان به قطر بوده است.

 

وی با اشاره به عصبانیت اشغالگران قدس از تلاش حماس برای آشتی با فتح و مانع تراشی آمریکایی ها در این زمینه خاطر نشان کرد ما به خاطر آشتی امتیاز دادیم اما هرگز به اشغالگران امتیاز نمی دهیم.

511

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top