خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ الأحد ٢٣ جمادى الأولى ١٤٤١ Sunday, January 19, 2020
کد خبر: 353667
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۰
فردوسی پور از حیدری یاد بگیرد
مجری برنامه 90 می تواند از ایده خوب برنامه پایش برای پیشرفت برنامه اش استفاده كند.
عادل فردوسی پور فردوسی پور از حیدری یاد بگیرد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، این روزها برنامه 90 فردوسی‌پور تعطیل است و عادل نیروی خود را صرف تهیه برنامه‌ای خوب برای مسابقات جام جهانی برزیل می‌کند که چشم روی هم بگذاریم از راه خواهد رسید و مخاطبان کنترل به دست مقابل جعبه جادویی میخکوب خواهند شد تا برنامه‌های موردنظرشان را دنبال کنند.

 

مرتضی حیدری یکی از مجریان باتجربه برنامه‌های سیاسی و اقتصادی شبکه اول سیماست که عادل در برخی برنامه‌هایش می‌تواند از او الگوبرداری کند.

 

برنامه "پایش" این هفته با اجرای حیدری نکته‌هایی داشت که انتظار داریم فردوسی‌پور با فرصتی که پیش رو دارد نمونه چنین کاری را در ورزش انجام دهد.

 

ماجرا از این قرار بود که حیدری خبرنگاران عرصه اقتصاد (شش خبرنگار) را به برنامه‌اش دعوت کرده بود تا آنها برنامه‌اش را نقد و در فضایی شفاف برخی سئوال‌ها را مطرح کنند که در نوع خود جالب بود.

 

حیدری به منتقدان خود این فرصت را داد تا آنها پیش رویش بنشینند و به عنوان کارشناسان رسانه‌ای که به مسائل اقتصادی روز دنیا نیز اشراف خوبی دارند، سوال‌ها و ... خود را مطرح کنند.

 

آیا فردوسی پور هم می‌تواند برای خبرنگاران ورزش و نمایندگان رسانه‌های ورزشی چنین جایگاه و ارزشی را تعریف کند؟! آیا مجری برنامه 90 می‌تواند به مخاطبان و مخالفان خود هم فرصت بدهد تا در یک برنامه شفاف و زنده 90 را نقد کنند؟! اگر عادل جسارت کند و شبی چنین برنامه‌ای را تدارک ببیند بی‌شک بینندگان زیادتری را جذب خود و برنامه‌اش می‌کند.

روزنامه نود

109

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top