خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ الجمعة ٢١ جمادى الأولى ١٤٤١ Friday, January 17, 2020
کد خبر: 353706
نظرات: 4
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۳/۱ - ۰۸:۵۵
افشای رازی هولناک و مخوف از پیامک دختر جوان به خواستگارش
پیامکی که دختر جوان برای خواستگارش فرستاده بود، باعث شد راز جنایتی هولناک برملا شود..
موبایل  افشای رازی هولناک و مخوف از پیامک دختر جوان به خواستگارش
به این مطلب امتیاز دهید
81.8% 18.2% بازدید

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از جام جم، جمله «صدای شلیک شنیدی، نترس» پیامکی که دختر جوان برای خواستگارش فرستاده بود، باعث شد راز جنایتی هولناک برملا شود؛

 

زنی میانسال، بیست وسوم اردیبهشت سال گذشته با پلیس استان مازندران تماس گرفت و در حالی که اضطراب از صدایش پیدا بود، از خودکشی همسرش خبر داد. با دریافت این خبر، گروهی از ماموران به محل حادثه اعزام و با جسد مردی میانسال به نام اکبر در خانه اش مواجه شدند. این مرد با شلیک گلوله از پا درآمده بود. تحقیقات نشان می داد گلوله از تفنگ ساچمه ای شلیک شده است.

 

همسر اکبر که خبر خودکشی شوهرش را به پلیس گزارش داده بود، به ماموران گفت: همسرم به مواد مخدر اعتیاد داشت و دار​ و​ندارش را خرج مواد می کرد؛ طوری که وضع مالی اش روز به روز بدتر می شد. وضع بد مالی و اعتیاد شدید اکبر باعث شده بود او افسرده شود.

 

شب گذشته همسرم به اصرار از من و دخترم خواست نزد خانواده ام در روستای زادگاهم برویم. ابتدا مخالفت کردم، اما او آنقدر اصرار کرد تا این که راضی شدم و همراه دخترم از خانه بیرون رفتیم.

 

زن میانسال ادامه داد: بعد از آن هر چه با شوهرم تماس گرفتم جواب نداد. به همین دلیل نگران شدم و همراه دخترم مینا به خانه برگشتیم و در کمال ناباوری با جسد همسرم مواجه شدیم. او به دلیل مشکلات مالی و اعتیاد دست به خودکشی زده بود. اصرار او برای رفتن ما به مسافرت هم این بود که در نبود ما نقشه اش را اجرا کند و به زندگی اش پایان بدهد.

 

جسد به دنبال گفته های زن میانسال به پزشکی قانونی منتقل و رسیدگی به پرونده آغاز شد. رئیس پلیس آگاهی استان مازندران در این باره می گوید: با تحقیقات متخصصان تشخیص هویت و پزشکی قانونی، مسیر و زاویه شلیک گلوله بررسی شد.

 

با توجه به این که مسیر شلیک گلوله حکایت از آن داشت که مرد میانسال خودکشی نکرده و گلوله از زوایه ای شلیک شده است که متوفی خودش نمی توانست این کار را انجام بدهد، مشخص شد مرد میانسال قربانی جنایت شده است.

 

به این ترتیب فرضیه خودکشی در حالی رنگ باخت که خانواده اکبر همچنان اصرار بر این موضوع داشتند. با توجه به این که مرد میانسال قربانی جنایتی هولناک شده بود، بررسی ها برای یافتن عامل یا عاملان قتل ادامه یافت».

 

سرهنگ عظیمی ادامه می دهد: «با فرضیه قتل مسیر تحقیقات تغییر کرد و کارآگاهان جنایی برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت روی شاخه های مختلف و انگیزه های متفاوت متمرکز شدند. با توجه به این که همسر و دختر اکبر ادعا می کردند زمان وقوع جنایت در محل دیگری حضور داشتند، کارآگاهان سراغ مستاجر اکبر رفتند.

 

این پسر جوان خواستگار مینا، دختر مقتول بود و ماموران قصد داشتند با بازجویی از او به سرنخی از قاتل یا قاتلان دست پیدا کنند، اما پسر جوان مدعی بود در زمان جنایت در محل حضور نداشت و برای ادعای خود چند شاهد معرفی کرد.

 

تحقیقات پلیسی اظهارات مستاجر اکبر را تائید کرد و مشخص شد او زمان کشته شدن اکبر در محل دیگری حضور داشت. به این ترتیب احتمال ارتکاب قتل توسط او به طور کامل رد شد.

 

 کارآگاهان جنایی در ادامه بررسی ها دریافتند اکبر از مدت ها پیش با همسر و دخترش اختلاف داشت و همسایه ها صدای درگیری و مشاجره آنها را بارها شنیده بودند. رئیس پلیس آگاهی استان مازندران درباره تحقیقات در این زمینه توضیح می دهد: بررسی ها ادامه یافت تا این که مدارکی به دست آمد که نشان می داد دختر و همسر اکبر در این جنایت نقش دارند.

 

نخستین مدرکی که در بررسی ها به دست آمد، این بود که دختر و همسر اکبر درباره سفر خود به روستا دروغ گفته و به هیچ عنوان به روستای زادگاه زن میانسال نرفته بودند. از طرفی همسر اکبر مدعی بود با شوهرش مشکلی ندارد، اما در تحقیقات از همسایه ها مشخص شد زوج میانسال با هم درگیری داشتند.

 

مهم ترین مدرکی که در بررسی های پلیسی به دست آمد، پیامکی بود که مینا برای مستاجرشان فرستاده بود. سرهنگ عظیمی می گوید: طبق تحقیقات ما مستاجر اکبر به مینا علاقه داشت و حتی یک بار او را از پدرش خواستگاری کرده بود.

 

پسر جوان که ابتدا از او به عنوان مظنون بازجویی و سپس از وی رفع اتهام شده بود، در تحقیقاتی مجدد از پیامکی خبر داد که راز جنایت هولناک را برملا می کرد.

 

جوان مستاجر به پلیس گفت: ساعتی قبل از آن که اکبر کشته شود، مینا به من پیامک داد؛ پیامکی که در آن نوشته شده بود «اگر صدای شلیک شنیدی، نترس».

 

من که با خواندن این پیامک کمی ترسیده بودم، در رابطه با آن از مینا سوال کردم و او گفت مدتی است مردی جوان به باغمان می آید و برای پدرم مزاحمت ایجاد می کند. پدرم برای این که او دیگر ایجاد مزاحمت نکند، تصمیم دارد آن مرد را بترساند و فراری دهد. به همین دلیل این بار که مرد ناشناس داخل باغ شد، می خواهد به او شلیک کند تا مرد ناشناس از ترس جانش دیگر به اینجا نیاید. من با شنیدن صحبت های مینا موضوع را باور کردم و ساعتی بعد هم برایم کاری پیش آمد و از خانه بیرون رفتم. بعد از آن نمی دانم چه اتفاقی افتاد.

 

سرهنگ عظیمی ادامه می دهد: اظهارات پسر جوان به دقت بررسی و صحت آن تائید شد. پیامکی که مینا ساعتی قبل از جنایت فرستاده بود، ادعای دروغ آنها برای رفتن به مسافرت، مطرح کردن فرضیه خودکشی به دلیل افسردگی و ناراحتی و نداشتن اختلافات خانوادگی بین اکبر و همسرش دلایلی بود که باعث شد مادر و دختر به اتهام قتل عمد بازداشت شوند.

 

متهمان که در تحقیقات اولیه منکر قتل بودند، با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند و بررسی ها در این باره ادامه دارد.

 

2013

مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top