خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ الجمعة ٢١ جمادى الأولى ١٤٤١ Friday, January 17, 2020
کد خبر: 353721
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۳/۱ - ۰۸:۲۳
دانایی؛
فقط به خاطر استقلال رحمتی و قلعه نویی را آشتی دادم
بازیگر سریال كلاه‌پهلوی گفت: «وقتی با رحمتی به خانه قلعه نویی رفتیم با روی گشاده از من و مهدی استقبال کرد.»
سید مهدی رحمتی امیرعلی دانایی فقط به خاطر استقلال رحمتی و قلعه نویی را آشتی دادم
به این مطلب امتیاز دهید
85.7% 14.3% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، امیرعلی دانایی كه از علاقه‌مندان به استقلال است و خودش در تیم‌های پایه این باشگاه هم سابقه بازی دارد روز یكشنبه پیشقدم شد برای آشتی دادن دو تن از دوستان استقلالی‌اش؛ سرمربی و دروازه‌بانان این تیم.

 

دانایی در این خصوص گفت: «وقت فهمیدم چنین مشکل پیش آمده تعجب کردم و پس از پیگیری موضوع متوجه شدم که این مساله یکی از اتفاقات معمول دنیای فوتبال بین شاگرد و مربی است.»

 

وی كه مشخص بود از اصل علت اختلاف مطلع است اما برای مصالح باشگاه استقلال نمی‌خواهد به آن مسایل اشاره كند درباره اینكه به چه بهانه‌ای این ملاقات را ترتیب داده گفت: «به بهانه عیادت از امیر قلعه‌نویی که به تازگی چشمش را جراحی کرده است به اتفاق مهدی رحمتی به منزل او رفتیم و ماجرا را تمامش كردیم.»

 

او مدعی است كه با امیر قلعه‌نویی رفاقت زیادی دارد و او را مثل داداش بزرگترش می‌داند، از طرفی با مهدی رحمتی هم دوست است. با این حال درباره اینكه این اقدام را به خاطر كدام‌یك از این دو تن انجام داده توضیح داد: «این کار را فقط به خاطر استقلال انجام دادم و البته این را تاکید کنم که خیلی هم موضوع بزرگ نبوده که برخی رسانه‌ها به آن پرداخته‌اند.»

 

آقای فرماندار در سریال كلاه‌پهلوی در مورد لحظه ورود خودش كه همراه رحمتی به منزل قلعه‌نویی رفته بودند و اینكه گفته شده بود امیر زیاد رحمتی را تحویل نگرفته با تعجب حرف زد: «امیر قلعه‌نویی انسان بامعرفتی است و وقتی با رحمتی به خانه‌اش رفتیم با روی گشاده از من و مهدی استقبال کرد و حدود یک ساعت و نیم هم آنجا بودیم. قلعه‌نویی و رحمتی آنقدر با یکدیگر خوب رفتار کردند که تصور نمی‌کنم میان آنها اختلافی وجود داشته باشد. واقعا خوشحال شدم که یک سرمربی و شاگردش با هم چنین رابطه‌ای دارند. البته قلعه‌نویی تاکید زیادی داشت این جلسه مخفی بماند و حرفی از آن به بیرون درز نکند تا حاشیه‌ای بوجود نیاید.»

 

دانایی كه برخی شایعات در مورد اتفاقات این ملاقات به گوشش خورده بود از اینكه گفته شده دیالوگ‌های غیرمعمولی بین قلعه‌نویی و رحمتی رد و بدل شده دلخور بود: «اصلا چنین مسایلی رخ نداد و از اینکه چطور برخی رسانه‌ها در این باره داستان سرایی کرده بودند خیلی تعجب کردم. هیچ‌کدام از دیالوگ‌هایی که از این دو نفر نقل قول شده صحت ندارند. غیر از ما چند میهمان دیگر هم در خانه قلعه‌نویی حضور داشتند و آنها هم دیدند که کوچک‌ترین موردی پیش نیامد و فقط حال و احوال کردن و صحبت از فوتبال و این قبل چیزها بود.»

 

وی در خصوی اینکه آیا صحبت از تمدید قرارداد رحمتی به میان آمد یا خیر گفت: «نه، هیچ حرف فوتبالی زده نشد. البته رحمتی گفته که دلیلی ندارد از استقلال جدا شود و فکر می‌کنم او فصل بعد هم کاپیتان آبی‌پوشان باشد.»

 

ظاهرا در آن فاصله دو تن از دوستان امیر و ستار همدانی هم در خانه او حضور داشتند. امیرعلی در پایان به این مساله هم تاكید كرد: «من اهل دروغ نیستم و همیشه با مردم صادقانه رفتار کرده‌ام. این از اصول اولیه من در زندگی است.»

109

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top