خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ الأحد ٢٣ جمادى الأولى ١٤٤١ Sunday, January 19, 2020
کد خبر: 353757
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۳/۲ - ۱۰:۲۱
حمله وحشیانه مردان نقابدار به منزل یک زوج جوان
زن جوان: با فریاد از همسایه ها کمک می خواستم. در این هنگام یکی از مردان نقابدار به سمتم آمد و مرا به زور به یکی از اتاق ها برد و دست و پایم را بست.
دزدان نقابدار حمله وحشیانه مردان نقابدار به منزل یک زوج جوان
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از جام جم ، مردی که همراه دو مرد نقابدار به خانه یکی از دوستانش حمله کرده و با محبوس کردن زن خانواده، به منظور اخاذی، شوهرش را تا حد مرگ کتک زده بودند، تحت تعقیب پلیس پایگاه دوم اطلاعات و امنیت تهران قرار گرفتند.

 

چندی پیش اهالی یکی از محله های شمال غرب تهران با شنیدن صدای کمک خواهی زنی از خانه هایشان خارج شدند و مشاهده کردند سه مرد نقابدار با قمه و شمشیر، سراسیمه از خانه یکی از همسایه ها بیرون آمده و در حال فرار هستند.

 

در پی این ماجرا، همسایه ها قصد متوقف کردن مردان نقابدار را داشتندکه آنها با تهدید همسایه ها از محل فرار کردند. با فرار مهاجمان نقابدار، ساکنان محل با ورود به خانه زن همسایه مشاهده کردند، دست های زن جوان با طناب بسته شده و او در یکی از اتاق ها محبوس است و شوهرش نیز بشدت زخمی شده و بی هوش در آشپزخانه افتاده است.

 

با نجات زن جوان، همسایه ها شوهر زخمی او را به مرکز درمانی منتقل و موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران گزارش کردند.

ماموران انتظامی با حضور در محل به تحقیق از همسر مرد زخمی پرداختند که وی گفت: دقایقی پس از بازگشت همسرم به خانه، زنگ در به صدا درآمد. وقتی شوهرم در را باز کرد، سه مرد نقابدار با قمه و شمشیر به زور وارد خانه شدند. شوهرم به مقابله با آنها پرداخت، اما بی فایده بود. مردان مهاجم همسرم را بشدت کتک زدند و زخمی کردند.

 

زن شاکی اضافه کرد: با فریاد از همسایه ها کمک می خواستم. در این هنگام یکی از مردان نقابدار به سمتم آمد و مرا به زور به یکی از اتاق ها برد و دست و پایم را بست و مرا زندانی کرد.

 

زن ادامه داد: در جدال با مرد نقابدار بودم که ناگهان نقاب از چهره اش کنار رفت و او را که از دوستان شوهرم بود، شناختم. وقتی به وی اعتراض کردم که این چه رفتاری است، مرا کتک زد. در آن هنگام فقط صدای ناله ها و کمک خواهی شوهرم را می شنیدم که دقایقی بعد همسایه ها به کمک آمده و با نجات من، شوهرم را به بیمارستان منتقل کردند.

 

با تشکیل پرونده و دستور قضایی بازپرس شاهنگیان در شعبه 14 دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 تهران، تحقیقات تکمیلی برای دستگیری سه نقابدار فراری آغاز شد.

جستجو ها ادامه داشت تا این که چند روز بعد گزارشی از مسئولان بیمارستان در اختیار پلیس پایگاه دوم اطلاعات و امنیت تهران قرار گرفت مبنی بر این که مرد زخمی با تلاش پزشکان از مرگ نجات پیدا کرده است.

 

در ادامه تحقیقات ماموران ابتدا با شناسایی هویت یکی از مهاجمان فراری که زن شاکی او را شناخته بود، به مخفیگاه وی اعزام شدند، اما او به مکان نامعلومی فرار کرده بود.

 

در حالی که تحقیقات پلیس برای دستگیری مهاجمان فراری ادامه داشت، زن شاکی با حضور دوباره در مرکز پلیس عنوان کرد، فرد مجرم با من تماس گرفت و تهدید کرد باید به او پول پرداخت کنم، در غیر این صورت آسایش را از من و خانواده ام سلب می کند و در تماس بعدی، مبلغ درخواستی را اطلاع می دهد.

 

بنا بر این گزارش، تحقیقات پلیس برای دستگیری مرد اخاذ و دو همدست وی ادامه دارد.

 

2013

پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top