خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ الخميس ٧ ربيع الثاني ١٤٤١ Thursday, December 5, 2019
کد خبر: 406565
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۸/۲ - ۱۸:۰۲
بهائیت در ایران
گویا سرفصل‌ها و موضوعاتی را از بالا به آنها انشاء و این به ظاهر کارشناسان و اساتید دروغ پرداز، مأمور حلقه به گوش فرامین رسیده و سیاه نمایی در آن خصوص می‌باشند.
 بهائیت  بهائیت در ایران
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

 

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، همواره بهائیت در ایران خصوصا بعد از انقلاب اسلامی سال ۱۳۵۷ ابزاری با ظرفیت بسیار بالا در عوام فریبی بین آحاد مردم و مظلوم نمایی، و اهرم فشاری به سود مستکبران در جهت سلطه پراکنی‌های خود بوده است.

 

 

در جدیدترین اقدامات ضدشیعی و ملی شبکه‌های معاند خصوصاً شبکه‌های تبشیری مسیحی علیه مردم ایران، استفاده ابزاری از این فرقه ضالّه رشد چشمگیری داشته است.

 

در چند روز گذشته، ادعاهای بی‌پایه و اساس رضا صفا -مبلغ مسیحی- در خصوص کشتار «هر کس در ایران که بهائی باشد»، بی‌خبری خارج‌نشینان از واقعیات موجود در ایران را بر هر فردی روشن ساخت.

 

 

آنچه کاملا روشن و مبرهن است شیوه کاملا سیستماتیک و به هم متصل این شبکه‌های ماهواره‌ای و کارشناسان آنها می‌باشد.

گویا سرفصل‌ها و موضوعاتی را از بالا به آنها انشاء و این به ظاهر کارشناسان و اساتید دروغ پرداز، مأمور حلقه به گوش فرامین رسیده و سیاه‌نمایی در آن خصوص می‌باشند.

 

 

در تازه ترین موج شبکه‌های خیمه‌شب باز مسیحی، این‌بار نوبت به شبکه تبشیری مسیحی «هفت» و برنامه درس زندگی با اجرای هرمز شریعت رسید تا بدون بهانه و پیش زمینه قبلی به اخبار مرتبط به بهائیان به جای اخبار مسیحیت توجه کرده و از محرومیت یک بهائی از ادامه تحصیل در ایران سخن بگوید.

 

 

در ادامه برنامه، سیامک از مجریان این برنامه با انتشار تصویری از یک دختر بهائی شیرازی و ادعای واهی بر محرومیت از تحصیل وی توسط حکومت جمهوری اسلامی همچنین فردی به نام روحیه صفاجو که او نیز به دلیل بهائی بودن از دانشگاه‌های ایران اخراج شده است، به حملات خود علیه مردم و نظام اسلامی پرداخت.

 

نشر أکاذیب در شبکه‌های معاند در حالی ادامه دارد که بهائیان ایران در کنار هموطنان خود به زندگی مسالمت آمیز می پردازند و تا زمانی که اقدامی علیه امنیت ملی و یا خلاف قانون اساسی کشور انجام ندهند، از تمام حقوق شهروندی خود بهره‌مند و همچون دیگر ایرانیان با آنها برخورد می‌شود و ادعاهایی از قبیل محرومیت از تحصیل و غیره صرفا یک ادعا است که تاکنون هیچ دلیلی بر آن اقامه نشده است.

 

 

از سوئی دیگر صاحبان عقل و خرد فراموش نکرده‌اند که کمتر از یک ماه گذشته چند تن از دانشجویان ایرانی از دانشگاه‌های اروپا خصوصا نروژ فقط به جرم ایرانی بودن اخراج و روانه ایران گردیده اند و این محرومیت از تحصیل حتی با اعتراض هم دانشگاهیان و اساتید آنها در اروپا مواجه شده است.

 

 

حال این سوال باقی است که امثال رضا صفا و هرمز شریعت و دیگر مجریان شبکه‌های معاند، خود را به خواب زده اند و یا مردم ایران را در خواب دیده اند که چنین دروغ‌هایی را در روز روشن به هم بافته و گمان می‌کنند که مردم فهیم ما این ادعاهای واهی آنها را باور دارند.

 

 

 

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top