|
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ السبت ٢ جمادى الثانية ١٤٤٢ Saturday, January 16, 2021
کد خبر: 406588
نظرات: 19
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۸/۲ - ۱۰:۰۹
مجیدی: در استودیو 90 اتفاقاتی افتاد که کنترل اعصابم را از دست دادم
شماره 7 فراموش نشدنی استقلالی ها گفت: «اصلاً قصدم تکذیب تیتر 16 سال قبل نبود که اگر می‌خواستم این کار را انجام بدهم، همان موقع می‌کردم.»
فرهاد مجیدی مجیدی: در استودیو 90 اتفاقاتی افتاد که کنترل اعصابم را از دست دادم
به این مطلب امتیاز دهید
40% 60% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، وقتی فرهاد مجیدی در برنامه این هفته 90، تیتر تاریخی 12 مهر 1377 "مجیدی: استقلالی‌ها رخصت، به پرسپولیس می‌روم" را با 16 سال تأخیر تکذیب کرد، بی‌درنگ پرتاب شدیم به 16 سال قبل ...

 

به همان غروب روز یازدهم مهرماه که فرهاد جوانکی بود 22 ساله و داشت با حرارت، درباره ناراحتی‌اش از استقلالی‌ها با یک خبرنگار گپ می‌زد.

 

آن روز كه فرهاد با اتومبیل خود همراه شهرام زمانی به دیدار علی پروین در نمایشگاه اتومبیل سورتمه رفت و گفت كه می‌خواهد پرسپولیسی شود... و سپس این صحبت ها را به آن خبرنگار گفت: «با پرسپولیسی‌ها حرف زدم اما نمی‌خواهم به پرسپولیس بروم. بیست میلیون تومان از استقلال طلب دارم و می‌خواهم مصاحبه کنم و بگویم یا پولم را بدهید و یا اگر طلب من را نمی‌پردازید، اجازه بدهید به پرسپولیس بروم.»

 

دقایقی بعد آن خبرنگار به تحریریه روزنامه اش رفت و با شور و حال حرف‌های فرهاد را برای سردبیر روزنامه که خدابیامرز ناصر احمدپور بود، تعریف کرد. وی مصاحبه را نوشت و تیتر زد "استقلالی‌ها اجازه بدهند به پرسپولیس بروم".

 

مرحوم احمدپور به آن خبرنگار گفت چون می‌خواهد موضوع را تیتر یک کند، فرهاد باید با خودش تماس بگیرد. به چند دقیقه نکشید که فرهاد تماس گرفت. فرهاد در تیم امید بهمن و منتخب تهران شاگرد احمدپور بود و معمولاً در مورد تصمیم‌های مهم فوتبالی‌اش با او مشورت می‌کرد.

 

آن شب فرهاد با احمدپور حرف زد و نتیجه‌اش شد همان تیتر تاریخی ... پس‌فردای آن روز هم وقتی این تیتر سر و صدا کرد، فرهاد به دفتر آن روزنامه رفت... همراه علی نظری جویباری، کمتر از روزنامه دلخور بود و بیشتر از یک هفته‌نامه استقلالی كه تیتر زده بود: "فرهاد به استقلال خیانت کرد"...

 

مجیدی مصاحبه دیگری انجام داد و این بار تیتر شد؛ "استقلالی‌ها رخصت ندادند، به پرسپولیس نرفتم!"

 

رابطه احمدپور با فرهاد همیشه خوب بود و به پشتوانه همین ارتباط هرگز تصور نمی شد، مجیدی تیتر یک 16 سال قبل روزنامه او را تکذیب کند.

 

وقتی زنده‌یاد احمدپور دار فانی را وداع گفت و فرهاد به مراسم ختمش نرفت، برخی در توجیه آن گفتند كه ایران نبوده و عذر موجهی دارد. اما شبی که در برنامه 90 اسم احمدپور آمد و مجیدی علاوه بر تکذیب تیتر روزنامه او، درگذشت احمدپور را تسلیت نگفت، تعجب ناظران به اوج رسید.

 

پیامكی به این مضمون به عادل فردوسی‌پور ارسال شد: «سلام عادل​جان، فرهاد خودش زنگ زد به ناصر احمدپور خدابیامرز و گفت تیتر بزن با اجازه استقلالی‌ها به پرسپولیس می‌روم که احمدپور تیتر زد استقلالی‌ها رخصت به پرسپولیس می‌روم... فرهاد دو روز بعد با نظری جویباری آمد و گفت از اول هم نمی‌خواستم به پرسپولیس بروم و 20 میلیون طلب داشتم و می‌خواستم پولم را زنده کنم...» عادل هم همین جمله‌ها را گفت و فرهاد این بار محکم‌تر از قبل منکر ماجرا شد.

 

خواستیم بنویسیم: «فرهاد جان مگر می‌شود شما شاگرد مکتب حجازی باشی و از آنهایی که برایت زحمت کشیدند - مثل ناصر احمدپور که مربی فوتبال تو و حامی رسانه‌ای‌ات بود - قدردانی نکنی؟!» كه مجیدی در تماس با ما مطالبی را گفت كه به نوعی دلجویی است: «در استودیو برنامه 90 اتفاقاتی افتاد که کنترل اعصابم را از دست دادم. اصلاً قصدم تکذیب تیتر 16 سال قبل نبود که اگر می‌خواستم این کار را انجام بدهم، همان موقع می‌کردم. الان هم خیلی ناراحتم بابت سلسله اتفاقاتی که در برنامه افتاد، تصاویری پخش شد که اصلاً جایش نبود و ذهن من به​هم ریخت.»

 

وی افزود: «می‌خواستم درگذشت زنده​یاد احمدپور را به خانواده‌اش تسلیت بگویم اما ذهنم آشفته شد، به حدی که حتی یادم رفت قادیکلا روستایی است در شهرستان قائم‌شهر و به اشتباه گفتم قادیکلا حومه ساری است. شما خودتان بگویید مگر می‌شود من زادگاه پدرم را فراموش کنم. من از این طریق از مردم قائم‌شهر بابت این اشتباه ناخواسته عذرخواهی می‌کنم.»

 

مجیدی ادامه داد: «خودم پسوند قادیکلایی دارم و پدرم قائم‌شهری است. آدمی نیستم که روی اشتباه خودم پافشاری کنم حتی درباره جهانبخش هم دیدید که وقتی متوجه اشتباهم شدم، عذرخواهی کردم.»

 

با مجیدی درباره آن تیتر قدیمی هم حرف زدیم و خاطرات آن روز را مو به مو تعریف کردیم که گفت؛ «از آن دوران 16 سال گذشته و حالا که با ذکر جزئیات موضوع را یادآوری کردید، یک چیزهایی به ذهنم آمد. یادم می‌آید همان زمان از این که برای مصاحبه‌ام تیتر زدید استقلالی‌ها رخصت، به پرسپولیس می‌روم دلخور بودم اما هرگز تکذیب نکردم. یکی، دو روز بعدش هم گفتم حرفم این بود که استقلالی‌ها به من اجازه بدهند به خاطر مشکلات مالی بروم ولی آنها اجازه ندادند و من ماندم.»

 

فرهاد تأکید کرد: «دوست نداشتم این اتفاقات رخ بدهد اما برنامه 90 به سمتی رفت که گارد ایجاد شد. برنامه زنده بود و من هم برای دقایقی ناراحت شدم و ذهنم آشفته شد. دوست ندارم کسی از من ناراحت باشد.»

 

گاهی اوقات باید به توضیحات قانع شد!

خبر ورزشی

109

مشاهده نظرات

انقد نگین اسطوره اسطوره.اسطوره کسیه که بره تیمای تاپ بازی کنه نه تیمای عربی اسطوره کسیه که تو تیم ملی موفق باشه اسطوره کسیه که یکم ادب داشته باشه دروغ نگه غرور نداشته باشه این آقا انگار مالک تمام ایران زمینه با این غرورش.استقلال چیه که اسطورش چی باشه من حتی ناصر حجازی رو هم قبول ندارم چون بابام تعریف میکرد که چکارهایی میکرده این قلعه نویی هم که مافیای فوتباله همه هم میدونن کلا استقلال تیم نیس جای اراذل اوباش و مافیلس شما هم اگه دوس ندارین چاپ نکنین من حدقل خیالم راحته که حرفمو زدم

پاسخ

۱

۰

مقصر اصلی فردوسی پور .مغرضانه عمل کرد و به هوادارا استقلال توهین کرد.جالبه که قصد داشته مسابقه اس ام اس را هم با حضور فرهاد ، طرفدار بارسلون پرسپولیس .استقلال بارسلون ... بذاره .آخه فردوسی پور شما اگر قصد بدی نداری چرا عکس فرهاد با عربه رو پخش میکنی ؟چرا اون تیتر را پخش میکنی ؟ دلیل پخش بازی که 3 گل ایمون زاید زد چی بود فرهاد که در اون بازی نبود؟ دلیل بحثی که آخر باعث شد به نشان اعتراض به فردوسی پور بگه جهانبخش را نمی شناسم چه بود چرا فرهاد را با مهدوی کیا و دایی مقایسه نمود و بحث پول در کشور های عربی و عدم موفقیت در تیم ملی را بیان کرد؟ چرا الان در سایت 90 یکسره دارن فرهاد رو تخریب میکنند و مطالبی که انتقادی از فردوسی پور هست درج نمی شود و سانسور می شود ؟ چرا اون خبرنگار پرسپولیسی را میاورد روی خط برنامه در حالیکهفرهادتکذیب کرد همانطور که فردوسی پور تیتر را تکذیب کرده بود ، مگر بازیکنان دیگری به کشور های عربی نرفتند آیا به علی کریمی هم خواهد گفت چرا برای پول رفتی کشور عربی یا به دایی و ...چرا در برنامه علی کریمی 6 مورد از حرکات دیدنی اش پخش شد ولی از فرهاد سه مورد و تازه اونم که اصلا قرار نبوده مسابقه اس ام اس باشه چرا که فردسی پور قصد داشته اس ام اس بیشترین طرفدار تیم ها رو بذاره که با حضور فرهاد استقلالی ها تخریب شوند.

۱

۰

این بازیکن که سابقه اش مشخصه و اظهر و من الشمس ولی نکته مهم و جالب ! کسانی هستند که نمیخوان ببینند و بهتر بگم چشمهاشون و بستند اینها منافعشون چیه و چرا اینکارو میکنند هواداران احساسی هستند اونارو درک میکنم ولی مواضع رسانه هارو نه!!! این مهمه که با پیگیریش میتونیم به بخشی از فساد فوتبالمون تو چند ساله اخیر برسیم بعد از برنامه نود قبل تمام سایت ها رو برسی کردم بلا استثنا تمام سایت های اصولگرا از مجیدی حمایت کرده بودند و به فردوسی پور حمله در حالیکه ایشون نه قیافه اش نه گذشته اش نه رفتارش نه حرف زدنش هیچ نزدیکی ای با اون جریان سیاسی نداره پس قضیه چیه ؟ به نظره شما اگر فرد دیگری عکس شیخ عرب و رو پیراهنش داشت خبرگزاریه فارس بی نصیبش میگذاشت ؟ راحت میگذاشتن بیاد تو صدا و سیما همه چی و تکذیب کنه بره ! تازه ازش حمایت هم بکنن ! یا روزنامه ها اون تهمت ها رو بشنون سکوت کنن !!؟ آقا قضیه چیه ؟ بینه اون داوری مشکوکه دربی و مردود اعلام شدنه گله پرسپولیس و برده استقلال و ماجرای دوپینگ استقلالیل تو دربی و بعدش هم عدد چهار و حواله های آهن و ماشینه فتح الله زاده و اخراج خبرنگاره بیست و سی و موارد دیگه ارتباطی نیست ؟ لطفا روشنگری کنید

پاسخ

۱

۱

اسطوره کیست؟..اسطوره قرن...اسطوره مضحك استقلال

اسطوره کسی است که یک بازی 90 دقیقه رسمی با لباس تیم ملی ندارد!

اسطوره کسی است که با 17 سال بازی در نوک خط حمله 8 تیم مختلف حتی یک بار هم آقای گل نشده!

اسطوره کسی است که در 2 دوره جام جهانی و 5 جام ملتهایی که در زمان بازی‌اش انجام شده حتی روی سکوهای تیم ملی نبوده!

اسطوره کسی است که در جشن قهرمانی تیمش پرچم امارات را روی شانه‌اش می‌اندازد!

اسطوره کسی است که در سال 76 با پرسپولیس داخلی می‌بندد و بعد که عابدینی او را نمی‌خواهد به دفتر فتح‌الله‌زاده برمی‌گردد!

اسطوره کسی است که نیم‌فصل به بهانه دخترش که در امارات تنهاست سر از قطر در می‌آورد!

اسطوره کسی است که بعد از 15 سال به تیم ملی دعوت می‌شود و شبانه و به دلایل نامعلوم از اردو کنار گذاشته می‌شود!

اسطوره کسی است که در روز هفتم هر 12 ماه سال خداحافظی کرده!

اسطوره کسی است که حتی با داشتن قرارداد رسمی تا آخر فصل، هفته دوازدهم بنا به دلایل نا معلوم فلنگ را می‌بندد!

اسطوره کسیه که اول میگه با بی اخلاق ها کار نمیکنم اما در آغوش همون بی اخلاق خداحافظی میکنه!
اسطوره كسيه مه هر جايي ميره تا دوربين ميبينه 4 انگشتش رو هوا ميكنه ؛ توالت ؛ سينما ؛ كارواش ؛ فرقي نميكنه !
اسطوره كسيه كه در روز خداحافظيش 1750 نفر در ورزشگاه حضور دارند .

پاسخ

۱۰

۲

ضایع شدن یک ششتقلالی !؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

۵

۷

شعور یه چیز ذاتیه که این آقا نداره

پاسخ

۳۲

۱۴

اين اقا خيلي نمك نشناسه ...

پاسخ

۳۶

۲۷

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top