|
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ الجمعة ١ جمادى الثانية ١٤٤٢ Friday, January 15, 2021
کد خبر: 406629
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۸/۲ - ۲۰:۴۳
فرمول همگرایی اصولگرایان از نظر انبارلویی
رئیس مرکز سیاسی حزب مؤتلفه با بیان اینکه فتنه همچنان در دستور کار دشمنان در خارج و داخل کشور است، گفت: فرمول همگرایی اصولگرایان باید تنازل در سلایق و پایداری در اصول باشد.
انبارلویی فرمول همگرایی اصولگرایان از نظر انبارلویی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 

به گزارش جام نیوز به نقل از تسنیم، محمد کاظم انبارلویی رئیس مرکز سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی در کانون اعضا و طرفداران این حزب اظهار داشت: مرحوم آیت الله مهدوی کنی حق بزرگی برگردن انقلاب دارند و در واقع وی سنگ زیرین آسیاب وحدت و همگرایی نیروهای انقلابی و لنگرگاه اصلی اصولگرایان بود.

 

وی در ادامه با اشاره قرار گرفتن موضوع فتنه در دستور کار دشمنان گفت: موضوع فتنه همچنان در دستور کار دشمنان در خارج و داخل کشور است و نبرد نرم دشمن هیچگاه خاتمه پیدا نمی‌کند و هیچگاه گزینه نظامی آمریکایی‌ها تحقق پیدا نخواهد کرد زیرا عملاً امکان پذیر نیست و نبرد نرم از طریق بازتولید فتنه انجام می شود.

 

رئیس مرکز سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی تأکید کرد: نبرد نرم دشمن از طریق باز تولید فتنه انجام می‌شود. متأسفانه برخی‌ها با اینکه می‌دانند موضع رهبری و نظام در مقابل فتنه گران چیست، نامه پراکنی را در دستور کار قرار داده اند و موضوع رفع حصر را مطرح می‌کنند.

 

انبارلویی در خصوص همگرایی اصولگرایان اظهار داشت: اصولگرایان سال گذشته به دلیل انشقاق دچار شکست در انتخابات شدند و خوشبختانه در حال حاضر آقای تقوی حرکتی را در جهت همگرایی اصولگرایان آغاز کرده‌اند و تمام اصولگرایان به این نتیجه رسیده‌اند که همگرایی ارزش و تحقق آن ممکن است.

 

وی در ادامه تصریح کرد: صیانت از انقلاب با چند پاره بودن امکان پذیر نیست و اصولگرایان باید به سمت همگرایی حرکت کنند.

 

انبارلویی افزود: اصولگرایان در همگرایی باید به قله‌ای که مقام معظم رهبری ترسیم کردند، نگاه کنند و محوریت اصولگرایان بعد از رهبری با جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم است.

 

رئیس مرکز سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به فرمول همگرایی اصولگرایان گفت: به نظر حزب مؤتلفه اسلامی فرمول همگرایی تنازل در سلایق و پایداری در اصول است. ما در اصول کوتاه نمی‌آییم زیرا کوتاه آمدن در اصول باعث امراضی می‌شود که در گذشته اصلاح طلبان گرفتار آن بودند.

 

در این کانون محمد حسن آقا صفری عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وقایع یمن گفت: انصار الله همان حزب الله است که در یمن شکل گرفته است و این مسئله به خاطر جایگاه قدرتمند ایران در منطقه است.

 

وی افزود: عربستانی‌ها از پیروزی انصار الله در یمن ضربه مهلکی خورده اند. آنها برای سرنگونی دولت سوریه و ایجاد فعالیت‌های تروریستی داعش در عراق و اخلال در انقلاب سرمایه گذاری کردند اما فکر نمی‌کردند ناکام بمانند.

 

عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: داعش افراط گری را در منطقه به اوج خود رسانده است. به نظر ما تروریست، تروریست است، چگونه آمریکایی‌ها ائتلاف ضد داعش را مطرح می‌کنند اما با جبهه النصره که در سوریه کار تروریستی می‌کند، همکاری می‌کنند و هدف آمریکایی‌ها از بین بردن خط مقاومت در منطقه است.

 

آقاصفری همچنین با شاره به مذاکرات هسته ای ادامه داد: هدف از دیپلماسی بهبود شرایط موجود است؛ کسی فکر نکند که دشمن دست از دشمنی خود برداشته است. در فتنه ۸۸ مشخص شد که چه کسانی را خارجی‌ها و دشمنان حمایت کردند.

 

وی یادآور شد: نه گفتن به آمریکا یک سرمایه ملی است که باید این سرمایه را حفظ کنیم.

 

خبرهای داغ
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top