|
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ الأربعاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٢ Wednesday, January 27, 2021
کد خبر: 458688
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۱
در انگلیس؛
تدارک اتاق وحشت برای دختران جوان از سوی آهنگساز پیر
یک آهنگساز و نوازنده مشهور انگلیسی به اتهام آزار و اذیت بیمارگونه به چند دختر مدرسه‌ای و شکنجه وحشیانه یک دختر جوان که از شاگردانش بودند، فقط برای ۱۱ سال زندانی شد.
هتک حرمت تدارک اتاق وحشت برای دختران جوان از سوی آهنگساز پیر
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدیدبه گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، نوازنده حرفه ای و مشهور ۶۴ ساله  به نام " فیلیپ پیکت" بعد از اینکه در دادگاه لندن مجرم شناخته شد، فقط برای ۱۱ سال به زندان رفت.

"پیکت" علاوه بر ساخت موزیک برای بسیاری از باندهای موسیقی،  به مدت ۲۵ سال نیز در مدرسه  معروف موسیقی و هنر "گوایلد هال" تدریس می کرد و مردم او را به عنوان یک مرد مورد احترام می‌شناختند.

بر خلاف باور مردم "پیکت" شیطان صفت در "گوایلد هال" دختران دانش آموز و بچه سال را فریب می داد و آنها را به بهانه تمرین آواز به اتاقی می برد که هیچ کس نمی توانست به خاطر دیوار‌های عایق صوتی، فریاد های آنها را بشنود.

 

او بعد از بردن دختران آسیب پذیر و حساس به این اتاق،  چراغ ها را خاموش می کرد و آنان را مورد تجاوز قرار می‌داد.

                                                                                    
دادگاه  گفت اتهامات این نوازنده بیمار، زمانی افشا شد که یکی از قربانیان او از رسوایی های " پیکت" به پلیس خبر داد و گفت او از زجر کشیدن دختران لذت می‌برد و وقتی من گریه می‌کردم او می‌خندید.


دادگاه او را در پی گفته های بسیاری دیگر از قربانیان به ۲ فقره جرم سنگین  شامل تجاوز کودکان در سن آسیب پذیر آنها، متهم کرد و طی گزارشی اعلام کرد: واقعا جای تاسف و عذرخواهی دارد که چنین انسان بیماری به دختران خردسال و نوجوان آموزش می‌داده است.


قاضی "چارلز وایلر" خطاب به " پیکت" در دادگاه گفت: تو به اتهام تعداد بسیاری از آزار  بیمارگونه به دختران کوچک مدرسه ای و تجاوز به یک دختر جوان محکوم خواهی شد.

او افزود: در این پرونده فاکتور شرم آوری وجود دارد و آن این است که او از اعتماد مردم به عنوان معلم به طرز شرم آوری سوءاستفاده کرده است.

این قاضی خطاب به " پیکت" اظهار داشت: تو معلم  این دختران کوچک بودی و آنها یک نوع ترس و نگرانی نسبت به تو داشتند، در حالی که تو از احساس این کودکان آسیب پذیر سوء استفاده کرده و آنها را هدف  اعمال شرم آور خود قرار داده ای و سپس با تهدید از آنان خواستی که قربانی ازار و شکنجه تو شوند.

کارگاه " ماریا وودوال"  به خبرگزاری ها گفت: " پیکت" از موقعیت و جایگاه خود به عنوان یک پروفسور و نوازنده معروف ،برای فریب و وسوسه دختران با استعداد بچه سال  سوءاستفاده و آنهارا به خاطر سن حساسشان دچار آسیب های جدی کرده است به طوری که خیلی از کودکان قربانی به دلیل شدت صدمات روحی و جسمی سال‌ها باید تحت درمان قرار بگیرند،  حتی الان یکی از قربانیان هر وقت صدای موسیقی می‌شوند، گریه می‌کند و جیغ می‌زند.

او افزود: " پیکت" می دانسته است که گزارش کردن جنایت های او و شکنجه‌هایش به پلیس و یا مسئولین مدرسه  تا چه حد می تواند برای این کودکان سخت باشد. ما دوست داریم با قربانیانی که برای مجازات "پیکت"  پافشاری می‌کنند و با پلیس همکاری کردند، تشکر کنیم.

او در ادامه بیان کرد: من امیدوارم که این قربانیان با دانستن این موضوع که آنها با گزارش کردن جنایت های او به پلیس، جلوی حمله های بیشتری به دختران جوان را گرفته اند، آرامش پیدا کنند. قربانیان بیشتری نیز وجود دارند که شاید به خاطر ترس خود هنوز پاپیش نگذاشته اند.من به این افراد اطمینان می دهم آنها می توانند با تسلی خاطر به پلیس اعتماد کنند .

بعد از افشای جنایت های این نوازنده و استاد موسیقی معروف، تمام امکانات امنیتی مانند دوربین های مداربسته در تمام اتاق های این مدرسه آموزشی برای محافظت از دانش آموزان نصب شده است.

شنیده‌ها حکایت می‌کند، این معلم موسیقی شیطان پرست بوده و این اعمال می‌خواسته بیشتر به شیطان نزدیک شود و این دختران را نیز از دوران نوجوانی وارد این مسیر کند ولی رای دادگاه نشان می‌دهد که این مرد بیمار بوده و به همین دلیل به ۱۰ سال زندان محکوم شده است.

هنوز بیماری روانی " پیکت" را قبول ندارد و معتقدند او مردی شیطان پرست است و باید تا اخر عمرش سلول انفرادی بماند تا شدت گرسنگی بمیرد و حتی دیدن خورشید برایش آرزو شود.
 

2007

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top