|
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ الجمعة ٨ جمادى الثانية ١٤٤٢ Friday, January 22, 2021
کد خبر: 458692
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۱۲/۲۷ - ۲۳:۵۶
وزیر نفت در پیام تبریک سال ٩٤ و ٢٩ اسفند عنوان کرد؛
وظایف خود را در شرایط سخت تحریم به سرانجام رساندیم
وزیر نفت با اشاره به اینکه وزارت نفت وظایف خود در سال ٩٣ را با سربلندی و در شرایط سخت تحریم به سرانجام رساند، گفت: با مدیریت صحیح و مدبرانه، فازهای ١٢، ١٥ و ١٦ و بخشی از فاز ١٧ پارس جنوبی به تولید رسید.
تحریم ایران وظایف خود را در شرایط سخت تحریم به سرانجام رساندیم
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید


به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز به نقل از روابط عمومی وزارت نفت، بیژن زنگنه در پیامی ضمن تبریک سال ٩٤، روز ملی شدن صنعت نفت آن را گرامی داشت.

در متن پیام وزیر نفت آمده است: سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی را درحالی پشت سر می گذاریم که وزارت نفت با موفقیت و سربلندی وظایف تکلیفی خود را با سرلوحه قراردادن معیارها و اصول اقتصاد مقاومتی در شرایط سخت تحریم های ستمگرانه به انجام رساند و با وجود کمبود منابع مالی، طرحهای توسعه صنعت نفت را به پیش برد.

در سال ١٣٩٣ فصل نوینی از کار و تلاش در میدان مشترک پارس جنوبی آغاز و با مدیریت صحیح و مدبرانه، شادابی در محیط کار مستولی شد. فازهای ١٢، ١٥ و ١٦ و بخشی از فاز ١٧ پارس جنوبی به تولید رسید و بخش اعظم گاز تولیدی آن در نیروگاه های کشور جایگزین سوخت های مایع شد، تا روزهای پاک تری را در کشور تجربه کنیم. کار در میدانهای مشترک نفتی شدت گرفت و درک صحیح از مدیریت جهادی، آثار ارزشمند خود را در کار بدون وقفه واحدهای تولیدی برجای گذارد.

توسعه اشتغال مولد که شاه کلید رونق اقتصادی و امنیت اجتماعی است تنها در سایه توجه به اجرای طرحهای توسعه صنعت نفت قابل دستیابی است و این صنعت به عنوان پُربازده ترین زمینه سرمایه گذاری از اولویت ویژه برخوردار است. یقین دارم صنعت نفت می تواند با اتکا بر ظرفیتها و توانمندی ملی و اراده و همت شما کارکنان شریف، پیروزی های دیگری را در سریعترین زمان در عرصه اقتصاد رقم زند و شکوفایی اقتصاد کشور را موجب شود.

ضمن قدردانی از تلاشهای مجدانه شما همکاران عزیز، فرارسیدن ٢٩ اسفند، روزی که یادآور خاطرات غرورانگیز ملی در مواجهه با قدرتهای مسلط زمان خود بود، گرامی می دارم و امیدوارم همچنان پُرتوان، سال جدید را با بهار فاطمی آغاز کرده و با عنایات بانوی دو عالم حضرت صدیقه طاهره (س) سالی مملو از نیکبختی و سلامتی در کنار خانواده ارجمند خود در پیش ِ روی داشته باشید./ایرنا/110

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top