|
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ الأربعاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٢ Wednesday, January 27, 2021
کد خبر: 458736
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۱
طالع ماه تولد؛
فال امروز پنجشنبه بیست و هشتم اسفند ماه سال 1393
فال  فال امروز پنجشنبه بیست و هشتم اسفند ماه سال 1393
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 

سرویس کشکول جام نیوز:

 

نبايد تنها به عقل خودتان تكيه كنيد. تنها زماني مي توانيد كار درستي را انجام دهيد كه به نداي درون تان گوش كنيد. آن قدرها هم كه به نظر مي رسد رابطه عاشقانه اي كه داريد دوطرفه نيست بنابراين مراقب باشيد.

اجازه ندهید به خاطر وفاداری به یک شخص خاص فعالیت های خود را محدود کنید و یا شرایط باعث شوند فکر کنید تاثیر شما در حال کمرنگ شدن است. برعکس با کلمات واضح به آن شخص بفهمانید که هر کس آزادی های خودش را دارد و نباید کسی را مجبور به انجام کاری کرد.
 

به طور اتوماتيك به ديگران اعتماد مي كنيد تا زماني كه به دليلي اين اعتماد صلب شود. در مورد مسائلي كه شك و ترديد داريد، روش خود را عوض كنيد. بهتر است كمي محتاط تر باشيد زيرا اين موضوع باعث مي شود سرخورده نشويد اما اين موضوع در عين حال سبب مي شود كه متوجه نشويد اطرافيان تا چه اندازه شما را تحسين مي كنند. البته اين تحسين ها در آينده اي نه چندان دور نتيجه بسيار عالي خواهد داشت.

امروز حال و هوای رویایی دارید و بیشتر از همیشه رویا پردازی می کنید.به این خاطر که خبری از خارج گرفته اید که حس رویاپردازی شما را برانگیخته است.در حقیقت،می توانید به یک آژانس هواپیمایی بروید و تعداد زیادی بوشور مسافرت برای تعطیلات بگیرید.

امروز در روابطتان با اشكال روبه رو مي شويد. نمي دانيد چيزي را كه شخصي به شما مي گويد باور كنيد و يا اين كه اين تفكري ايده آليستي و خيالي است. اگر بخواهيد اين گونه راجع به مطالب فكر كنيد، تنها در دايره اي به دور خود مي چرخيد چرا كه در اين زمان هيچ چيز مشخص نيست، درعوض چند روز صبر كنيد و متوجه خواهيد شد كه احساستان تغيير كرده است. در آن زمان موقعيت بهتري خواهيد بود كه راجع به اين كه چه كاري انجام دهيد، تصميم بگيريد.

امروز شرایط عجیب است.معمولاً فردی منطقی هستید اما در حال حاضر کاملاً برعکس هستید.هر نوع مشکلی باعث می شود تا در خودتان فرو روید اما باید خودتان را نشان دهید.

در برخورد به همسرتان بسیار مراقب باشید چرا که شما بیشتر به آن چه فکر می کنید معتقدید تا اتفاقاتی که واقعاً رخ داده.در نتیجه ممکن است خود را راجع به انگیزه های دیگری گول زده و یا آنها را بسیار واقع بین در نظر بگیرید.بعداً متوجه می شوید چه اتفاقی رخ داده و شدیداً ناراحت می شویدوهم چنین در حال حاضر باید از یکی کردن مسائل پوچی و عشقی خوداری کنید چرا که شخصی می خواهد کاری ناشایست و کثیف در مورد شما انجام دهد مگر این که شما قادر باشید در این زمینه بسیار معقول عمل کنید.

برای اینکه از امروز بهره ببرید بهتر است روان شناس خودتان باشید و به مسائلی که سبب عدم موفقیت شما می شوند فکر کنید.شاید لازم باشد عمیق تر به آن نگاه کنید و اما اگر بیشتر سعی کنید حتماً موفق می شوید.اگر سعی کنید ترس ها را فراموش کنید قدرت تان نیز بیشتر می شود.

وقايعي كه در روابط زندگي خانوادگي شما اتفاق مي افتد، شرايط حال حاضر را عوض مي كند، اگرچه شما احساس راحتي در مورد اين تغييرات داريد، ديگران امكان دارد نسبت به وقايع عكس العمل هي زيادي نشان دهد. شما بايد از اين كه خودتان از روبرو شدن با چيزهاي غير منتظره احساس هيجان مي كنيد ولي ديگران دوست دارند به روال قديمي زندگي بچسبند خيلي احساس قدرداني داشته باشيد.

معاشرت با افراد آشنا روال هميشگي شما در زندگي است. چرا امشب روشي جديد را امتحان نمي كنيد؟ امروز فرصت خوبي به شما داده مي شود كه اگر از آن استفاده نكنيد، بعداً‌ پشيمان مي شويد اگر شانس ارتباط با افراد با فرهنگ هايي متفاوت را داريد، چنين موقعيتي را در دو دستي بچسبيد.

امروز با دقت قدم بردارید زیرا به نظر می رسد شخصی در مورد کارهای شما حساس است . یک عامل اصلی آن می تواند حسادت باشد . شاید آنها فکر می کنند که مالک شما هستند . این طرز فکر تا جایی به شما مربوط می شود مثل نشان دادن پارچه قرمز به گاو وحشی است ! بهترین زمان برای حل مشکلات از تمام جوانب می باشد.

‌به شما احساسی عاطفی بخشیده اند. سیارت تصمیم گرفته اند که قدرت یک رابطه مخصوص را امتحان کنند کسی قصد دارد که شما را وادار به احساس تقصیر کند و از بحث کردن خسته شوید.
 
 
نیک صالحی
207
 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top