خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ الجمعة ٤ رجب ١٤٤١ Friday, February 28, 2020
کد خبر: 458850
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۱
پایگاه خبری النشره؛
آنچه که آمریکا را به مذاکره با ایران مصمم تر کرده است
«مذاکرات هسته ای در حالی صورت می گیرد که رهبر عالی ایران موضع خود را در قبال لغو تمامی تحریم ها اعلام کرده است. اتخاذ این موضع، راهبردی است که ایران را در منطقه بیش از بیش قدرتمند تر خواهد کرد.»
ایران و آمریکا آنچه که آمریکا را به مذاکره با ایران مصمم تر کرده است
به این مطلب امتیاز دهید
85.7% 14.3% بازدید

 

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، پایگاه خبری النشره گزارش داد: «مذاکرات هسته ای باعث شد تا آمریکا حائل ها و موانع موجود را در مورد به رسمیت شناختن ایران به عنوان قدرت منطقه ای از میان بردارد. دو طرف به یک نقطه ممتاز رسیده‌اند و تمامی این‌ها به دلیل پیشرفت‌های دفاعی، علمی و استقلال سیاسی ایران است که باعث شده تا ابرقدرت ها با تهران وارد مذاکره شوند.»

 

 

این پایگاه خبری در ادامه گزارش داد: «ایران به همه ثابت کرد آن طرز فکرهای منفی غرب در مورد ایران که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در افکار عمومی رایج شد واقعیت ندارد. این کشور توانست با نفوذ گسترده خود در منطقه در سایه تحریم ها و فشار آمریکا را به مذاکره بکشاند.

 

 

آمریکا به این نتیجه رسیده که نباید به ایران به صرف یک دشمن و تهدید نگاه کرد بلکه باید با تهران به صورت رسمی تعامل کند.»

 

 
 این پایگاه لبنانی در ادامه افزود: «مذاکرات هسته ای در حالی صورت می گیرد که رهبر عالی ایران موضع خود را در قبال لغو تمامی تحریم ها اعلام کرده است. اتخاذ این موضع، راهبردی است که ایران را در منطقه بیش از بیش قدرتمند تر خواهد کرد.»
 

 

این پایگاه خبری در پایان گزارش داد: «پرونده‌های بسیاری به یکدیگر مربوط است و مسأله سوریه و عراق نیز در رأس آن‌ قرار دارد. آمریکا می‌خواهد تمام این پرونده‌ها باهم حل و فصل شود.

 

 

اما برای ایران موضوع هسته‌ای مهم است و عجله‌ای برای حل شدن تمامی پرونده‌ها ندارد چرا که ایران به یک کشور با سیاست مستقل تبدیل شده که خود تصمیم های منطقه ای را به سود همپیمانانش اتخاذ می کند.»

 

 

 

 

512

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top